Skocz do zawartości
Szymcio

Jaką kartę dźwiękową

Rekomendowane odpowiedzi

a jaka jest lepsza zewnetrzna czy wewnetrzna? bo znalazlem jakies z Creative zewnetrzne takie po 140zł. A druga jaką znalazlem fajna to też Creative za 75zł z tym że jest napisane że dosotowana do 7.1 czy coś takiego, a inna jest z tym że do 5.1 a ja mam zestaw 2.0 czy to jakos specjalnie nie przeszkadza?

 

te po 75zł są na PCI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem twój temat o głośnikach i niniejszy temat.

Wniosek? Nie wiesz czego chcesz, czy 2.0, 2.1, 5.1. O ile głośniki trzeba i tak i tak kupić, aby coś robiło hałas, tak k. dźwiękową bym odpuścił. Nie wiesz co zrobić ze 150zł?

Zaproś koleżankę na lody, do kina czy gdzie tam.

Naprawdę wątpię abyś dostrzegł różnicę pomiędzy integrą a jakąś dedykowaną k. dźwiękową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie używam win7, a kartę musze kupić bo od dłuższego czasu zauważyłem że gdy mam podłaczone głosniki do obecnie integry to jeden głosnik działa normalnie a drugi tak sorry za wyrażenie "pierdzi"? nie potrafie jakos inaczej tego opisać ;> nie gra czysto innymisłowy i z poczatku myslalem ze to wina głosników ale po podłączeniu ich do innego pc, telefonu, ipoda działa drugi igłosnik normalnie więc wina pewnie siedzi pc a nie głosnikach... dzięki HeatheN i Chemik16 za jedyną rozsądną odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...