Skocz do zawartości
kubolin

Burzowy dzień oc semprona 140 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam powiem szczerze nawet nie wiem czy dział jest odpowiedni(zastosowałem zwykłe ac) ale wynik fajny wyszedł więc chciałem się gdzieś pochwalić :D .

Więc po kolei.

Sprzęt jak z sygnaturki czyli Sempron 140@Athlon II SCYTHE Ninja 2(pasyw) jetway MA3-79GDG Extreme-L 2x1Gb goodram chieftec gps-500 CHIEFTEC MESH CD-01B-B-355, z tym że dziś nie był pasywny.

Dziś nudziło mi się(burza nad południem Polski) więc dodałem 3 wentylatory(no name 80mm 2 na ninja, 1 dmuchał na nb i mosfety)oto co z tego wynikło:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Powiem szczerze nie spodziewałem się takiego wyniku. Aha cpuz pokazuje źle wartość napięcia cpu na prawdę było ok 1.75v ram pracował na 1,8v.

Co sądzicie o takim wyniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na Semprona 140 C2 jest wręcz wyśmienicie. Jaki dokładnie to był ram? Podaj oznaczenia z ciekawości, bo jak jest to najtańszy 1333 CL9 to nie uwierzę ;-)

 

Mam na sprzedaż podobnego Semprona tylko że 145. Stabilnie 24/7 4GHz X2 1.44v (na szybko, więcej MHz nie sprawdzane, mniejsze napięcie również) oraz do testów X2 4.42GHz przy 1.62v stabilnie:

Dołączona grafika

Chłodzone Scythe Mugenem II + dwa wentyle.

 

Przydałby się ktoś kto by go sprawdził na DI/LN2 ;-) Sprzedam od ręki, jak coś to PW.

Edytowane przez czarny89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzane było na szybko jutro próbuję dalej ;) ram jutro podeślę foty jakiś stary goodram z początków ddr3(uwaliłem bios w płycie i do jego reanimacji potrzebny był ddr3).

Napięcie na wyrost bo burza była :D . Procesor kupiłem ze dwa lata temu od "maniakalego" i nie spodziewałem się na prawdę takich wyników.

Dla nauki lutowania(miedzi) w wakacje spróbuję wyprodukować jakąś kaskadę i parę tanich procków na am3 wtedy zobaczymy potencjał i wyniki ;)

Edytowane przez kubolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...