Skocz do zawartości
kelcior

Modernizacja truchła z podpisu

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie myslalem nad wymiana GPU na cos pokroju 560 ti + 4GB pamięci.

Moze cpu na jakas i5'tke? Z tym ze nie pasuje mi to o tyle ze notorycznie brakuje mi pamieci na tej 460'tce w niektorych grach, a zdaje sobie tez sprawe ze ten PhenomII bedzie waskim gardlem dla 560 Ti wiec mam dylemacik.

 

Jakies pomysly? Zestaw z podpisu ma sie rozumiec.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam procek tyle że na 3,3GHZ i kartę tą co teraz w podpisie (gigabyte 6850) tyle że wentylatorki zaczęły mi świszczeć i wylądowała w serwisie.

na czas naprawy załatwiłem sobie właśnie 560ti

na tym procku gry może dostały 10% kopa, góra 15%, więcej kopa dała mi zmiana na aktualnego i3 i 6850 VS to amd+560ti

także imho raczej bym odradzał jeśli nie planujesz zmieniać procesora, albo spróbuj sobie ją załatwić do testów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozejrzalem sie za karta dla siebie, pogrzebalem troche i zostaly mi 2 sztuki do wyboru.

 

1. Radeon 7850 HIS 2GB

2. Zotac GeForce GTX560Ti 2GB

 

Co do 1 nie mam zadnych watpliwosci ze moj PSU to pociagnie, co do GTX'a mam pewne watpliwosci.

Dodam jeszcze ze zmieniam proca na 965 C3 BE ktory bedzie smigal w okolicach 3.8-40Ghz przy 1.45V.

 

Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...