Skocz do zawartości
Igloczek

SOTE, IAI, Magento, Presta, cStore, Shoper... Co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Stoję przed wyborem silnika na którym będzie oparty mój sklep internetowy. Szukam rozwiązań stricte profesjonalnych - cena nie gra większej roli, ale wiadomo im taniej tym lepiej :)

Zależy mi na pełnym dostępie do kodu strony (HTML/CSS/JS) - tylko front-end póki co.

 

Fajnie by było gdyby sklep można było zintegrować z Enova - w najgorszym wypadku z Subiektem, Wf-Magiem. Cześć z niżej wymienionych sklepów obsługuje ten dodatek - Firmes: programy dla firm, sklepy internetowe i systemy b2b, rozwiązania na zamówienie

Oczywiście integracje z porównywarkami, systemami płatności, kurierami oraz przyjazne SEO - czyli podstawowe rzeczy.

Zaawansowane przyznawanie rabatów - wg. klienta, zamówienia, obrotów itp.

 

Przeglądając czeluście internetu trafiłem na kila skryptów, które maja na prawdę dziwne opinie, w większości sprzeczne ze sobą. Tak więc chciałbym usystematyzować tę wiedzę i zebrać ją do przysłowiowej "kupy" :)

 

-osCommerce - który podobny jest dość dziurawy i przestarzały

- Magento - które jest ciężkie i wymaga bardzo dużego wkładu pracy przy konfiguracji

- PrestaShop - którego ludzie na ogół polecają pisząc w watkach tylko i wyłącznie jego nazwę... :hmm: - w dodatku chyba ciężko tam o aktualizacje itp.

- iStore - kasują tyle prowizji, że szok...

- Shoper - nie ukrywam że jest to chyba jeden z lepiej wyglądających sklepów, dobrze wypromowany itp. Tyle że w internecie krążą informacje na temat słabej obsługi, amatorskim podejściu do sklepu itp. (np. taka banalna rzecz jak ceny netto i brutto, których nie ma jak wpisać osobno)

- cStore - ciekawy silnik, panel administracyjny nie wygląda najlepiej, ale wszystko w nim jest. Ciężko o jakieś opinie na temat tego sklepu.

- SOTE - który póki co jest chyba moim liderem. Wygląda dobrze, chodzi też całkiem przyzwoicie. Nie wiem tylko jak z dostępem do front-endu.

- IAI-Shop - podobno obsługują duże polskie sklepy. Mało jest opinii na temat tego oprogramowania - chyba przez to, że nie jest za tanie.

- i-sklep - nie wiem nic, a nic.

- Selly - to samo co wyżej

- Max-shop - jedna czy dwie opinie, nic nie mówiące.

 

Tak więc czekam na jakieś konstruktywne odpowiedzi, nie typu "Wybierz Presta, bo jest dobry" tudzież "PrestaShop."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźć wersje z podstawowymi wymaganymi modułami?

 

Zakładam, że wersja podstawowa nie jest do użytku, bo trzeba doinstalować moduł A, potem moduł B... Możecie podać link do pełnej wersji lub wskazać, które moduły trzeba zainstalować, aby mieć:

* płatności paypal,

* wyświetlanie galerii zdjęć,

* dodatek pod SEO

+ pewnie masę innych związanych z social media, optymalizacją wydajności itd...

 

Z góry dziękuję,

Ania

www.753.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...