Skocz do zawartości
kabull

Jakiej muzyki...

Czego nie da sie sluchac?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego nie da sie sluchac?

    • Hip hop
      12
    • pop
      2
    • Wisniewski, britney spears
      11
    • rock
      10
    • disco polo
      4
    • folk
      1
    • radio marija
      8
    • reagge
      0
    • wszystkiego
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Metalu nie ma bo to jedyna słuszna muzyka. A na kaje i całą resztę troche zabrakło miejsca w ankiecie. A wczoraj był program że disco polo nie umarło...

Czy ktoś go widział???

Kurde, przegapilem te rozmowy w toku czy jak to sie tam nazywa :P

A tak chcialem obejrzec :lol:

Disco polo wiecznie zywe! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie metalu( wole już rocka, ale i sam rock jest do bani :)),rock,hip hopu(chodzą tacy co mają nasrane w gaciach i szpanują :)),reagge(czy jak się to pisze - swoją drogą srajloki nigdy nie mieli szczęścia do muzy :)),popu, disco w polu :).

 

Poczciwa muzyka to muzyka techniczna tj. techno,trance,minimal i wiele innych + dla relaxu musik klasyczna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znosze dzisiejszego popu, takich badziewiastych piosenek robionych tylko dla kasy, które są hitem na vivie przez tydzien a potem nikt juz ich nie pamięta

nie mam nic natomiast do popu z lat '80 i reagge

muzyki z pozostałych gatunków ankiety po prostu nie słucham więc nie mam zdania (no dobra, ten hh jeszcze może być, czasem cos wpadnie w ucho :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie metalu( wole już rocka, ale i sam rock jest do bani :)),rock,hip hopu(chodzą tacy co mają nasrane w gaciach i szpanują :)),reagge(czy jak się to pisze - swoją drogą srajloki nigdy nie mieli szczęścia do muzy :)),popu, disco w polu :).

 

Poczciwa muzyka to muzyka techniczna tj. techno,trance,minimal i wiele innych + dla relaxu musik klasyczna :D

wlanie..dodalbym EBM, electro, Industrial i Ambient...precz z archaiczna muzyka rockowo metalowa...badziewiackim gejowskim techno tez i innym komerchom a Hip Hopa wsadzcie do klopa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock i podobne gowna, tego sie nie da sluchac...

LOL co tak wiele osob rocka (rocku? :P) nie lubi?! Dziwne :wink:
To juz nie te lata ta muza odchodzi do lamusa :twisted: i bdb :twisted:

Ma się całkiem dobrze. Kto chce to ją bez problemu znajduje, jeśli nie szuka w... mtv vivie i innych stacjach które zapychają ludziom uszy <span style="color:red;">[ciach!]</span>em szeroko rozumianym jako pop ( imo nie wszystko z popu to g. ale większość) czy hh.

ps. witam wszystkich na kolejnej wojnie muzycznej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i disco polo (przyznam, że o wiele bardziej wolałem wcześniejszą nazwę - 'piosenka chodnikowa' - określenie pasuje idealnie :lol: ) słuchać się nie da, ale za to wymiatają TELEDYSKI ...szczególnie gejzbandy ze swoim tańcem asynchronicznym :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...