Skocz do zawartości
marco

Planowane prace modernizacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tylko powiem, że proszę o rozsądek bo nie mam ochoty później czytać, że coś tam w skórze X nie działa (a takich skór będzie tysiąc). Lepiej mniej konkretnych które łatwiej doprowadzać do porządku. Wiem, że nic mi do tego ile jest themów w systemie ale nie zaszkodzi zaapelować.

 

 

Małe uwagi. Przyciski do mojego posta "zgłoś" "edytuj" "usuń" nie są takie same jak te do wszystkich postów "cytuj" i "odpowiedz". W sumie nie wiem po co przy swoim poście mieć "cytuj" i "odpowiedz"

Tak ma być: jako opcje dodatkowe są 'w tle' dopóki nie najedziesz kursorem na post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marco:

Czy mozna liczyc rowniez na przywrocenie skorki Surface?

W dobie panoramicznych monitorow, ta skora sprawdzala sie bardzo dobrze ze swoim dwukolumnowym ukladem dzialow.

I jezeli dobrze pamietam, to chyba nawet byla domyslna skorka przed aktualizacja forum.

 

Można, Plus jedna zupełnie ciemna i na razie to będzie na tyle co do skórek. Jeszcze nie wszystkie rzeczy zostały przeniesione z testówki, więc prace dzisiaj będą trwały - z góry przepraszam za ewentualne krótkie pady forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas ciemno szara skorka potrzebna w trybie natychmiastowym , to co narazie oferujecie wola o pomste do nieba

byc moze to nie wasza wina ale ktos kto uzywa tych jasnych skorek napewno nosi albo bedzie nosil okolary

toz to wzrok wypala jak neonowka w biurze ,

chyba jakies ciche porozumienie z okulistami ;) co by im klientow nie brakowalo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wywołać? U siebie nie zauważyłem takich rzeczy, ale mam zainstalowaną testową 12.01.

 

Wystarczy przewijac strone w pionie - czy to kolkiem w myszy, czy za pomoca paska przewijania w przegladarce - obojetne.

Skoro u Ciebie dziala poprawnie na wersji testowej, to moze w nowym stabilnym buildzie tez bedzie ok - tylko kiedy taki dostaniemy? ;)

 

Można, Plus jedna zupełnie ciemna i na razie to będzie na tyle co do skórek. Jeszcze nie wszystkie rzeczy zostały przeniesione z testówki, więc prace dzisiaj będą trwały - z góry przepraszam za ewentualne krótkie pady forum.

 

Dzieki :)

 

 

A co do ciemnej skorki - DustBlue wyglada calkiem ok, warto ja sprawdzic. Szkoda tylko, ze nie jest to DustRed, no ale nie mozna miec wszystkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas ciemno szara skorka potrzebna w trybie natychmiastowym , to co narazie oferujecie wola o pomste do nieba

byc moze to nie wasza wina ale ktos kto uzywa tych jasnych skorek napewno nosi albo bedzie nosil okolary

toz to wzrok wypala jak neonowka w biurze ,

chyba jakies ciche porozumienie z okulistami ;) co by im klientow nie brakowalo .

 

Polecam wyregulować jasność monitora jak wypalają oczy ;)

Dla miłośników rozregulowanych monitorów są przewidziane 2 ciemne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przewijac strone w pionie - czy to kolkiem w myszy, czy za pomoca paska przewijania w przegladarce - obojetne.

 

 

Dokładnie, rwanie występuje w miejscu gdzie się kończy pole na nicki a zaczyna pole wpisywania postów(opera 12.01), skórka imo najlepsza bo ciemniejsza od jasnych a nie powoduje oślepienia przy przeskakiwaniu między zakładkami w przeglądarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przewijac strone w pionie - czy to kolkiem w myszy, czy za pomoca paska przewijania w przegladarce - obojetne.

Skoro u Ciebie dziala poprawnie na wersji testowej, to moze w nowym stabilnym buildzie tez bedzie ok - tylko kiedy taki dostaniemy? ;)

Faktycznie na stabilnej trochę rwie, na testowej wygląda w miarę dobrze. Kiedy? WIR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 11.64 i nic nie rwie, ale za to użycie procka podczas scroll'a - 15%. Nie wiedziałem, że to będzie taki killer. :D

 

marco, proszę również o uprawnienia zielonych, mianowicie zdejmowanie punktów oraz możliwość karania ( teraz jest jedynie kara słowna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu był post, ale "połączenie przerwane przez serwer" go wcięło... :(

 

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod PureRed/"stara czerwona skórka" (bo nazwy nie pamiętam, ale chyba PureRed to było). Z obecnych tylko Executive jako-tako daje radę, a i tak jest absurdalnie rozrzucony w pionie - w rozdziałce 1680x1050 na stronie mieszczą się dwa jednozdaniowe posty. Dafuq?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 11.64 i nic nie rwie, ale za to użycie procka podczas scroll'a - 15%. Nie wiedziałem, że to będzie taki killer. :D

 

marco, proszę również o uprawnienia zielonych, mianowicie zdejmowanie punktów oraz możliwość karania ( teraz jest jedynie kara słowna).

 

Styl Executive 2 i scrolluj temat - chyba że dotyczy to rozdzielczości >1600x900 - na 1280x960 nie miałem tego efektu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie skin typu PureRed/Blue? Nienawidzę się przyzwyczajać do nowych.

 

Nie będzie - producent uciekł w las, sama skórka była napisana tak źle, że próba jest przeportowania do 3.3.x skończyła by się tragicznie - już przy 3.1 było z nią dużo problemów.

Oczywiście jak ktoś gdzieś zobaczy jakąkolwiek fajną skórkę to chętnie dorzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnosnie skorki Executive i Opery. Jak ktos wczesniej zauwazyl, zuzycie procka przez Opere przy przewijaniu strony na tej skorce roslo dosyc wysoko - u mnie nawet do 25% na i5-2400 przy intensywnym przewijaniu. Teraz zalaczylem do testu sprzetowa akceleracje w Operze i jest lepiej - rwania obrazu nie stwierdzam, a zuzycie procka podczas przewijania rosnie maks do ~15%. Z tym ze wsparcie dla sprzetowej akceleracji w Operze 12 jest poki co eksperymentalnym dodatkiem i domyslnie jest wylaczone (opera:config#UserPrefs|EnableHardwareAcceleration).

 

Na FF 13.0.1 jest w miare ok - rwania nie stwierdzam, zuzycie procka przy intensywnym przewijaniu do ~25%.

Na CoolNovo 2.0.26 (bazowanym na Chromium 17.0.963.56) tez nie widze rwania, a zuzycie procka w trakcie intensywnego przewijania jest podobnie do FF, czyli do ~25%.

 

//edyta:

Executive ma jeszcze buga przy oznaczaniu poddzialow jako przeczytanych.

Po oznaczeniu poddzialu jako przeczytany, czyli klikniecie ikony "new", zmienia sie ona na "old", przy okazji robiac wciecie na tekscie z przesunieciem tej ikony. Po odswiezeniu strony jest juz wszystko na swoim miejscu.

Screen:

Dołączona grafika

Edytowane przez brachol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adblock Activated

 

Why not?

 

These funds include our expenses such as forum licenses, server costs, etc.

We find it very unfortunate, but you can't enter our site with an ad blocker.

to ma być jakiś żart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DustBlue mój kursor zmienia się na taki, który używany jest przy wpisywaniu tekstu. Na innych skórkach nie zauważyłem czegoś takiego.

 

Przeglądarka: Aurora 15.0a2 (2012-06-29)

 

Może ktoś potwierdzić?

 

ed. Zrobiłbym screena, ale nie będzie widać kursora ;) Po najechaniu na link zmienia się w łapkę, ale nie wraca do zwykłej strzałki, tylko cały czas pozostaje ten "tekstowy".

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...