Skocz do zawartości
marco

Planowane prace modernizacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Od 9 rano zasiadając do forum mogę tylko powiedzieć tyle:

 

 

502, muł na ściance, dynamika pościgu jak w melodramacie z Meril Streep i Kirkiem Duglasem..

 

Od 9 rano zasiadając do forum mogę tylko powiedzieć tyle:

 

 

504, muł na ściance, dynamika pościgu jak w melodramacie z Meril Streep i Kirkiem Duglasem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza poprawnym skalowanie fotek nie widzę żadnych innych pozytywnych zmian.

 

Ustawienia ubogie

Jakieś wszędobylskie "lubię to"

Skórka rodem z FB.

 

Trzeba było zamknąć forum na tydzień i zrobić wszystko elegancko od A do Z a nie teraz będziemy się męczyć przez tydzień. :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wykonania skryptu :huh:

 

http://forum.purepc....30#entry3732522

Aktualny czas: lip 01 2012 10:36 Ostatnia wizyta: wczoraj, 22:46 Czas wykonania: 45,1920 Obciążenie: -- Zapytania: 13 zapytań Gzip: GZIP włączone

http://forum.purepc....60#entry3732546

Aktualny czas: lip 01 2012 10:36 Ostatnia wizyta: wczoraj, 22:46 Czas wykonania: 28,1273 Obciążenie: -- Zapytania: 12 zapytań Gzip: GZIP włączone

http://forum.purepc....c/#entry3732372

Aktualny czas: lip 01 2012 10:36 Ostatnia wizyta: wczoraj, 22:46 Czas wykonania: 13,9402 Obciążenie: -- Zapytania: 11 zapytań Gzip: GZIP włączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jakieś problemy z serwerem są, bo i portal niemiłosiernie muli :mur:

 

Edit: Problemy z forum spowodowane są najczęściej... stylem :mellow:

Edytowane przez Arkad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styl Executive 2 i scrolluj temat - chyba że dotyczy to rozdzielczości >1600x900 - na 1280x960 nie miałem tego efektu...

 

Sam zaproponowałem ten styl, także od razu go ustawiłem i mam. :) Rozdziałka 1920x1200 i nie rwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorka dla mobilnych urzadzen jest całkiem calkiem. Ale niektóre przyciski są za małe i nie mieści się w nich treść np. "Poprzedni", "Napisz". Ekran 3,7 cala, w pionie i poziomie wielkość przycisków jest taka sama, stała. Mi to osobiście nie przeszkadza, ale melduję informacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, macierz już jest w 100% sprawna?

Ciągle mam jakieś dziwne skoki w czasach generowania strony - od 0,17 (dawna norma) do 5s (przeciętnie w okolicach sekundy). Jest zdecydowanie lepiej niż było wczoraj, ale imo dalej zbyt długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, macierz już jest w 100% sprawna?

Ciągle mam jakieś dziwne skoki w czasach generowania strony - od 0,17 (dawna norma) do 5s (przeciętnie w okolicach sekundy). Jest zdecydowanie lepiej niż było wczoraj, ale imo dalej zbyt długo.

 

U mnie podobnie, jedna na 3 zakładki łapie kilkusekundowe opóźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te skoki nie zależą przypadkiem od rodzaju skórki? Używam na WP7.5 tej mobilnej, a na desktopach i notebookach DustBlue (przeglądarka IE9). O ile wczoraj i przedwczoraj były spowolnienia i błędy 502 czy 504, o tyle dziś i wczoraj tak około od południa forum działa na moim sprzęcie ok.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco, macierz już jest w 100% sprawna?

Ciągle mam jakieś dziwne skoki w czasach generowania strony - od 0,17 (dawna norma) do 5s (przeciętnie w okolicach sekundy). Jest zdecydowanie lepiej niż było wczoraj, ale imo dalej zbyt długo.

 

Już jest. Dziwne, monitoring nie wykazuje niczego.

 

Forum_last_10800.png

 

Mam prośbę - jak by ktoś odnotował taki fakt (tj. na dole ekranu w informacjach debugujących pojawiło się > 2 sekundy) to poprosiłbym o zanotowanie w miarę dokładnej godziny i URLa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole masz button 'go to top' a na górze masz button z szybką nawigacją.

 

Szybką nawigacją? Można jaśniej? "go to top"? A gdzie to to? Można obrazkowo?

A mozna dodać taki button również na dole?

 

Może zadam inne pytanie, jak z maksymalnie dwoma kliknięciami teleportować się z tego tematu do np. oślej?

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko 2 reklam na raz (nagłówek + środek) nie przypominam sobie, chyba że się coś zmieniło w temacie zapotrzebowania na reklamy.

 

Jak widać i tak blokujesz wszystkie więc jaka różnica ;) ? Wcześniej też były 2 plus w sidebarze - jak widać od przynajmniej 2 lat nie zaglądałeś bez adblocka ;)

 

A gdzie się podziała rozwijana lista na dole? Nie będzie? Teraz trzeba za każdym razem jechać do góry i klikać klikać klikać zanim dotrze się z jednego działu do drugiego :sad: pzdr

 

Zaginęła w wersji 3.2 ip.board. Poszukam czy da się jakoś w miarę sprawnie to przywrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stylu Soc 2 występuje straszne marnotrawstwo przestrzeni:

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

A tak bardziej na poważnie, nie będzie już opcji zmiany ilości postów na stronę? Chyba, że jestem ślepy i nie umiem znaleźć w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...