Skocz do zawartości
RepsOn

Maya 44 PCI czy Prodigy 7.1 HiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za kartami muzycznymi

Jak narazie z ogroma sound blasterow, auzentechow itp itd zastanawiam się nad tymi dwoma

1. Prodigy 7.1 HiFi

2. ESI Maya 44 PCI

 

Posiadam wzmacniacz MójOnkyo A-5VL

Kolumny jak narazie to tylko TONSIL FENIX O takie <kliknij> sztuk dwie.

 

Poszukuje także kolejnych 2 kolumieniek, najlepiej już takich podstawkowych (chce je ulożyc na biurku przed sobą) ale też na nic się nie mogę zdecydować, nie jestem nawet pewien czy powininem dobierac inne do tych co mam .. pomożecie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia mogę ci podać że Prodigy 7.1 HiFi posiada bardzo kiepskie sterowniki w przypadku Windowsa Vista i nowszych, tym bardziej dla wersji 64 bitowej.

W przypadku nowszych systemów niż XP nie działają efekty QSound Labs czyli Q3D/QEM, QMSS, QRumble, QSizzle, QExpaner, QEQ i Qnormalize które dają sporo. Więc jeżeli posiadasz nowszy system niż XP to odradzam.

Na XPeku karta gra bajecznie.

 

Napisz do czego będziesz wykorzystywał dźwiękówkę, bo np. do gier zarówno Prodigy jaki i Maya będą kiepskim wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry mnie nie interesują, tzn gram, ale dzwięk w nich to sprawa drugorzędna, przede wszystkim chce słuchać muzyki

 

 

 

//edit

 

faktycznie, sporo kart ma problemy pod windows7 64bitowym, no teraz to już absolutnie nie wiem co wybrać

 

Mam za to nowego kandydata JULI@ prawie 600zł ale na kilku forach wypowiadali się o niej dość pochlebnie i z tego co jest napisane na tej stronce ogarnia windowsa7.

 

Pytanie tylko teraz takie, skoro już dźwignąłem budżet do 600zl, czy juli@ to strzał w dziesiątke ?

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...