Skocz do zawartości
xbm

Stary zasilacz - czy wytrzyma ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie odnośnie zasilacza (pochodzenia no name'owego) 420W - jest wzmianka na zasilaczu, że +3,3V & +5V to 180W.

 

Do tej pory miałem procesor LE-1640, -45W- (czyli b.słaby)- wszystko chodziło bez zarzutów,a w najbliższych dniach chciałem zakupić athlon'a x2 6000+ -125W- i czy to wytrzyma ?

 

GA-M61PME-S2

9400GT

 

Komputer ma służyć do zwykłego użytkowania oraz czasem do grania w średnio wymagające gry.

 

PS: Chcę ulepszyć mojego staruszka chociaż troszkę i przy niskich kosztach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotniejsza jest linia 12V niż 3,3V & 5V. Tego czy zasilacz noname wytrzyma nikt odpowiedzialny ci nie powie. Nigdy nie wiadomo czy rzeczywista moc takiego delikwenta, to to co na tabliczce podzielone przez 2 czy przez 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki za pomoc.

 

A może Phenom II X3 720 BE (używany) ? Da rady ? Czy to już za dużo na te mobo ?

 

PS: Może za jakieś kilka miesięcy pokuszę się o zakup nowej płyty, ale to nie teraz.

 

Proszę o szybką odp . PILNE ! (aukcja się kończy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz po aukcji ;d wyrwalem go za lekko ponad 160 zł ;d

 

No to jeszcze jedno pytanie, jaki kupić ten zasilacz by chodziło bezpiecznie ? Zasilacze 350W, P4, ATX 20 Pin gw. 12 m-cy CHORZÓW (2424965337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. <---- wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno pytanie, jaki kupić ten zasilacz by chodziło bezpiecznie ? Zasilacze 350W, P4, ATX 20 Pin gw. 12 m-cy CHORZÓW (2424965337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. <---- wystarczy ?

 

Nic w tym zasilaczu nie jest ok.

 

Poczytaj wątek z polecanymi zasilaczami na forum(jak i wątek z czarną listą). I tam ew. zapytaj co wybrać.

Jaki Wybrać Zasilacz - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 75

Jak chcesz maksymalnie po kosztach to pewnie uda się tanio dobrać jakiegoś Fortron-a, ale to poczekaj na ludzi obeznanych w tego typu "okazjach" ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...