Skocz do zawartości
Ka2

System Windows wykrył problem z dyskiem twardym. Samsung HD502HJ

Rekomendowane odpowiedzi

System Windows wykrył problem z dyskiem twardym. Samsung HD502HJ

Dołączona grafika

Problem pojawił się jakieś 3 dni temu i nie wiem za bardzo co zrobić (tzn myślałem nad zaniesieniem go sklepu ponieważ posiadam jeszcze gwarancję).

Mam także inne problemy:

1.

Sprawdzanie systemu plików na C: (problem ten pojawia się przy każdym włączeniu PC )

Dołączona grafika

2.

Drugi problem którym mi się kilka razy wyświetlił to ten: (wybaczcie że zdjęcia robione telefonem ale nie wiedziałem ile mi jeszcze pociągnie ten dysk/system)

Dołączona grafika

A chciałem jeszcze napisać że kilka miesięcy tematu przed formatem dysk też zaczoł wariować tzn:

Komputer bardzo długo się włączał także bardzo długo się wyłączał (15min pisało zamykanie i bez reakcji wtedy musiałem wyłączać go z prądu tak wiem że to źle dla pod zespołów ale inaczej go się nie dało wyłączyć)

Komputer także miał bardzo dużego muła (masakrycznego) dysk ciągle pracował a obciążenie procesora było na poziomie 1-2% także RAM był mało obciążony.

Nic nie dało się robić głupi notatnik włączał się 10min i się jeszcze zacinał. Więc postanowiłem zrobić formata i pomogło aż do tego czasu jak wyskoczył mi problem jak pisałem na początku tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam błąd na tym dysku.

U mnie wyskoczył 2 razy i na razie jest spokój.

 

Sprawdzałem SMART ale raczej niczego podejrzanego tam nie znalazłem.

Pliki u mnie odczytuje normalnie, wszystko chodzi i się nie wiesza więc ciężko powiedzieć co to jest.

 

Wklej screeny ze SMART i zobaczymy.

Ja też później coś powklejam, może ktoś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dysk już zaniesiony jak mi go zwrócą to napisze co było z nim nie tak (ale to chyba trochę potrwa bo go prześlą do producenta mi mówili że ma on 30dni :/ )

a ja teraz muszę niestety siedzieć na przed epokowym laptopem

Edytowane przez Ka2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...