Skocz do zawartości
modoc

Tapatalk - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu łączę się z waszym forum za pomocą Tapatalk2. Mam SGS2 na ICS 4.0.3 i zauważyłem zwolnienie w ładowaniu tematów z forum. Niezależnie od tego czy jestem połączony przez WiFi czy 3G. Telefon miał też robiony Wipe więc to nie to. Po tym tak samo wolno ładują się wątki. Czym to może być spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kompie forum też łapie zawieszki. Trwają prace modernizacyjne forum. Może kiedyś będzie lepiej.

 

P.S. Wyszedł ICS 4.0.4 LQ5 Stockowy. Wgraj sobie bo to najlepszy ICS dla SGS2 jaki wyszedł.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zauważyłem inny problem. W momencie załadowania forum mam całkowicie czystą listę 'Unread'. Nie wiem czy to jest spowodowane zmianami w Tapatalk czy w forum, ale wcześniej to mi działało i na innych forach również to działa. Jak jest u was? Nie znalazłem żadnego ustawienia w programie który by to zmieniał.

 

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zauważyłem inny problem. W momencie załadowania forum mam całkowicie czystą listę 'Unread'. Nie wiem czy to jest spowodowane zmianami w Tapatalk czy w forum, ale wcześniej to mi działało i na innych forach również to działa. Jak jest u was? Nie znalazłem żadnego ustawienia w programie który by to zmieniał.

 

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

 

Próbowałem zreplikować na Tapatalk i Tapatalk 2 (iOS) - działało poprawnie. Czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć z informacją działa/nie działa i wersją aplikacji i platformą? Postaram się też wyciągnąć jakiegoś Androida, żeby sprawdzić jak zachowuje się na tej platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak postów z mojej strony, ale w związku z większą ilością czasu i też zmianą softu na nowszy w mojej Motoroli wytłumacze dokładnie problem.

Więc zasadniczo zakładka Latest powinna działać tak (w oparciu o inne fora):

Unread - z góry nie sprecyzowana ilość ostatnich nieprzeczytanych tematów

All - z góry nie sprecyzowana ilość ostatnich tematów.

Participated - lista tematów w których się wypowiadaliśmy.

Na purepc w moim przypadku działa tak jakby odnosiło się tylko do ulubionych czyli:

Unread - pokazuje wszystkie ulubione z nieprzeczytanymi postami

All - wszystkie moje ulubione tematy - czyli zakładka pokrywająca się dokładnie z główną zakładki Favourites.

Nie potrafię nic znaleźć w ustawieniach Tapatalk które by odnosiło się do takiego działania programu, na innych forach działa prawidłowo.

Wersja systemu to 4.1.2 Tapatalk wersja 2.4.13 telefon Motorola Razr.

 

 

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mondragon możesz spróbować usunąć dane aplikacji w telefonie (z tym, że potem wszystkie fora trzeba dodawać od nowa jak nie masz ich z chmura tapatalka zsynchronizowanych). Na forum Android.com.pl tez kiedyś były jakieś jazdy z tapatalkiem u niektórych osób i usunięcie danych pomagało. <br /><br />Posted via Tapatalk @ Evo 3D <br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z aktualizacją forum tapatalk po stronie serwera został zaktualizowany do najnowszej wersji 3.3.4 - mam nadzieje, że rozwiąże to jakieś problemy ;)

 

I to prawdopodobnie pomogło. Wszystko działa mi jak należy. Obyło się też bez usuwanie danych aplikacji. Good work ;-)

 

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się popsuło. Najnowszy Tapatalk prosto z Google Play. Wcześniej działało idealnie, teraz każdy enter wygląda tak. <br /><br />Enter<br />Enter<br />Enter<br /><br />Oczywiście ja tych BRek nie widzę podczas pisania. Widzę je dopiero po wysłaniu postu. Na innych forach mi działa normalnie cały czas. <br /><br />Posted via Tapatalk @ Evo 3D <br /><br /><br /><br />Edit:<br />Test po usunięciu danych Tapatalk. <br /><br />Enter

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marco

Mógłbyś sprawdzić czy nie ma jakieś nowszej wersji pluginu tapatalka dla tego silnika forum? Z tego co zauważyłem to na forum więcej osób ma problem z dodawaniem się automagicznie <br> podczas pisania z Tapatalka. Z mojej strony na 100% jest wszystko ok - reinstalowałem program od zera, do tego na 5 innych forach, na których się udzielam problemu nie ma.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuję nową wersję Tapatalk'a.

Proszę o aktualizację pluginu jeśli nie jest najnowszy.

 

http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=ipb

 

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 4

 

Dzięki działa :-) , przetestowałem tapatalk 4.

 

( Wysłane z dotyku Samsung P-6200 za pomocą Tapatalk 2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala edycja, klikasz w swoj post i te narzedzia.

 

Tylko zakow nowej linii nie ma w i nych przegladarkach, bo w taptalku sa.... ;)

 

 

Edit z przegladarki z telefonu

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś sprawdzić czy nie ma jakieś nowszej wersji pluginu tapatalka dla tego silnika forum? Z tego co zauważyłem to na forum więcej osób ma problem z dodawaniem się automagicznie <br> podczas pisania z Tapatalka. Z mojej strony na 100% jest wszystko ok - reinstalowałem program od zera, do tego na 5 innych forach, na których się udzielam problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...