Jump to content
Sign in to follow this  
nokia.fanboy

Gdzie dokładnie można zapoznać się z nowymi smartfonami?

Recommended Posts

Wchodzę do Orange --> atrapy, 1 iPhone do sprawdzenia. Wchodzę do Plusa ---> nic, wchodzę do Tmobile --> nic. Wchodzę do Saturna --> jakaś N8 na kablu. Czy jest aż tak źle??? Poprosisz o pokazanie telefonu to słyszysz pytanie czy jesteś zainteresowany abonamentem itp. Czasami pokażą. Trzeba kłamać.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najłatwiej jest poprzeglądać rezencje zarówno pisane jak i te na YouTube, daje to dość dobry pogląd na sytuację. O ile w pełni załatwia to sprawę oprogramowania to hardware właśnie można sprawdzić na atrapach.

 

Od siebie polecam czytanie recenzji na The Verge oraz oglądanie kanałów na YT pocketnowvideo, phonedog i jon4lakers.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodzisz do salonu prowadzonego przez agenta francuskiej sieci z pomarańczowym logo. Wyglądasz jakbyś przed chwilą oderwał się od pługa albo gimbus z pryszczami układającymi się we wzór Drogi Mlecznej i pytasz się o mało chodliwy w najlepszym okresie ( a obecny to ogórkowy ) telefon którego nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie sprowadzać jako zabawkę do demonstracji kosztującą 2300 pln netto.

 

Jeśli nie rozumiesz słowa pisanego i korzystasz jedynie z porno filmów zamiast siąść na YT to na pewno masz problem ze znalezieniem opinii nt. urządzeń które miały premierę.

 

I po co wracasz Graham?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.