Skocz do zawartości
M4D

Komputer do 5000-5500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje sensownego zestawu do ceny podanej w temacie. Komputer bedzie przeznaczony wiekszosci do gier i filmow, zastanawiam sie nad zestawem za 5300zł

http://www.purepc.pl...upowy?page=0,12 ale nie jestem pewien co do konfiguracji. Chcialbym rowniez dokupic do tego jakas ciekawa karte muzyczna (cena nie gra roli) myslalem o Xonarze? prosilbym o pomoc ktory zestaw bedzie dla mnie idealny

Edytowane przez M4D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty dźwiękowej , Xonar D1 będzie odpowiedni, ewentualnie w przypadku posiadania mocarnych słuchawek/głośników Xonar D2.

Zestaw jest bardzo dobry ale zastanów się czy potrzebujesz wydawać aż 5,5k na samą skrzynkę,w jakie gry grasz i w jakiej rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 itp w rozdzielczosci 1920-1200. Hmm powiem tak chcialbym kupic komputer na najblizsze 2-3 lata, ewentualnie pozniej zmienie grafike albo inne podzespoly.

Jaka obudowa najlepsza do tego zestawu ?

Edytowane przez M4D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na 2-3 lata to zestaw polecany jest w porządku. Do gier można się zastanowić czy potrzebujesz i7, według mnie wystarczyłby spokojnie i5-2500K/i5-3570K. Z obudów mogę śmiało polecić Fractal Core 3000 http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__12/id_produktu__4957/__Obudowy_Fractal_Core_3000/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...