Skocz do zawartości
SuChyY

Jak poczuc roznice ?

Rekomendowane odpowiedzi

W dzwieku 2 kanalowym a 6 kanalowyum :D

 

Sprawa jest taka ze moj kolega ma SB Live! 5.1 i Creative 5100. Chce kupic nowe MOBO przy okazji z SS. On chcialby zobaczyc jak gra SS a ja chetnie zobaczylbym jak gra zestaw 5.1 bo nigdy nie mialem okazji slyszec.

 

Wpadnie wiec do mnie z glosnikami i sprawdzimy jaka jest roznica pomiedzy Sb Live a SS ale pomozcie, JAK ??

 

1. Film na DVD

2. Jakas gierka (Unreal 2 ?)

3. SoundStrom song 5.1 - widzialem cos takiego - 100 MB zajmuje - sciagne sobie.

 

No i jak jeszcze mozna sprawdzic co wart jest taki zestaw ? Jakies demka ukazujace mozliwosci surroundu ? Macie jakies propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o film na dvd to program powerdvd i wlacz trusoundex i trubassex :P (nazwy zblizone, bo daawno nie grzebalem :wink: ) oczywiscie ustaw w systemie i w programie 5.1

 

gry - hmmm mi starczal Q ]I[ + drivery a2d :) 4 glosniki ale gralo sie swietnie... tylko krotko :P sasiedzi przyszli 'zagrac' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na kazaa albo innym p2p filmików reklamowych Dolby Digital, THX, DTS, Sony itd. Miałem kiedyś bardzo dużo takich i naprawdę fajnie demonstruje systemy surround. Polecam filmiki THX - aż gęsiej skórki się dostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na kazaa albo innym p2p filmików reklamowych Dolby Digital, THX, DTS, Sony itd. Miałem kiedyś bardzo dużo takich i naprawdę fajnie demonstruje systemy surround. Polecam filmiki THX - aż gęsiej skórki się dostaje  :)

ehhehe, a o tym zapomnialem :D no oczywiscie je sciagaj, nawet na www je znajdziesz. oczywiscie w VOBach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na kazaa albo innym p2p filmików reklamowych Dolby Digital, THX, DTS, Sony itd. Miałem kiedyś bardzo dużo takich i naprawdę fajnie demonstruje systemy surround. Polecam filmiki THX - aż gęsiej skórki się dostaje  :)

a jakie to filmiki (chodzi mi o tytuły) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki chodzilo mi glownie o takie filmiki, ale takze o inne sposoby odczucia tego nacodzien. Jeszcze jakies pomysly ?

 

PS. Porownam dzwiek z SS do SB Live! - dam znac co i jak wg mnie i mojego kolegi wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze tez porownaj programami ? afair jeden z ciekawszych zwie sie rightmark :)

RightMark-iem to lepiej nie porównuj, gdyż możesz się niemile rozczarować... Pamiętaj, że do tego testu trzeba połączyć kabelkiem wyjście line-out z wejściem line-in karty dźwiękowej oraz w mikserze wybrać line-in do nagrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...