Skocz do zawartości
dawzim

Tweak.pl powraca?

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, wygląda jak popełnione przez gimbo. Literówki (najbardziej bije w bannerze 'forum'), prymitywna stylistyka, zwalone URLe (znowu tzw. forum); +ta treść... gorące dyskusje :D.

Można potraktować w ramach niegroźnej ciekawostki, dziwactwa/dziwoląga. Ciekawe, kto za tym stoi? Padłbym, gdyby to był pan L. :lol:.

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gorce dyskusje" i ten obrazek w nagłówku kojarzący się z siecią koedukacyjnych toalet, do tego nieistniejące forum i jakiś tajemniczy katalog firm. Być może to jakiś świetny pomysł na równie świetny biznes, nie znam się na biznesach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Tweak to dawno powrócił pod postacią PPC , tutaj został duch starego tweaka , żadne podróbki pod starym adresem tego nie zmienią .

 

Choć jak by domenę kupił ktoś i zebrał dobrą ekipę to może by był udany come back ale w obecnej postaci to nic ciekawego - jak wspomniał jonas forum brak a portal leży i kwiczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, widziałem, wchodziłem do wp-login.php. Ciekawe, że portal o dość cenionej nazwie będzie działać na darmowym CMS, pewnie szablon też jest pobrany z tych darmowych dostępnych w wyszukiwarce WP...

 

Swoją drogą, purepc mogło kupić domene :P. Mimo, że nie miałem konta na forum za czasów tweaka to chętnie tu zaglądałem, przez sentyment bym wpisywał dawny adres ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...