Skocz do zawartości
elomelo

[Używana/Nowa] Grafika do 500zł - oferty z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Jako, że musiałem oddać 2x6770 CF, mamy wakacje i jestem bezrobotnym doktorantem Dołączona grafika to pomyślałem, że zmłucę trochę gier, bo jestem mocno w tyle. Muszę kupić coś zamiast 2x6770 (reszta sprzętu da radę - sprzęt z sygnatury). Ogólnie to 'z okazji bezrobocia' mam na to dość ograniczony budżet ~500zł (używki wchodzą w grę). Z GFów w tej cenie chyba nie ma nic ciekawego, myślałem o 6850 i 6870. Przeglądałem testy i przepaści między 6850 i 6870 nie ma ale o dziwo na Allegro łatwiej kupić używane 6870 niż 6850. Na ciszy mi nie zależy (zmienię i tak po jakimś czasie chłodzenie a w idlu każda chyba jest cicha). Myślałem o takim czyms:

http://allegro.pl/superpromocja-vtx3d-radeon-hd-6870-1gb-i2482843243.html

lub

http://allegro.pl/ati-radeon-hd-6870-1024mb-1gb-okazja-gw-fv-i2476955711.html

Tylko one są dla mnie coś podejrzane - wada pierwszej - krótki okres gwarancji, wada drugiej - skoro jest NOWA i ma 24m gwarancji to czemu taka tania? W sklepach ta karta stoi za stówkę więcej. Hlep! Dołączona grafika

Przekleiłem, bo w temacie o kartach posucha :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej dołożyć 50zł i kupić coś z pewną gwarą wg. skąpca hd6850 zaczynają się niewiele ponad 500zł.

tam macie w Trójmieście jakieś normalne sklepy? ;)

 

hd6850 na allegro jakiś renesans przeżywa bo kilka mcy temu można był je kupić (używki) za 400 z groszami teraz wymiotło wszystko...

 

możesz również spojrzeć w kierunku gejforsa np. gtx460 (=hd6850) tutaj: http://allegro.pl/zotac-gtx-470-1280mb-nvidia-i2481681292.html

nawet gtx470 (wydajny ale grzałka prądożerna - akurat na upały ;) )....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Trójmieście są net-s, esc, camino czyli nie tak źle. A propos wydajności - kupować 6850 czy czekać na okazję używanej 6870? No niech ktoś powie, bo akurat w testach wygląda to nijak, małe różnice.

A co do GTX 470 - mało ich na Allegro i średnio atrakcyjne ceny :/

Edytowane przez elomelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

no różnica jest między nimi. jeżeli masz możliwość kupna lepszej grafiki w niższej cenie to ino brać :).... z drugiej strony hd6870 słabo się kręcą. hd6850 dużo lepiej i dzięki temu można parę % wydajności nadgonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zakładając, że mam 700zł do wydania ale na nową kartę (z fakturą) to co wziąć? 560Ti? Jeśli tak to jakie?

 

ps. Skąd takie ładne wykresy porównań GPU?

 

z techpowerup.com

560ti lub radeon 6870

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...