Skocz do zawartości
AuroraLupus

[sprawdź]Komputer bez dysku za 3130zł

Rekomendowane odpowiedzi

W zla strone nie dasz rady. W gniezdzie jest widoczny plastikowy "bolec", a we wtyczce specjalne wyciecie. Ogolnie to ciezko cos odwrotnie podlaczyc w komputerze. Trzeba naprawde wielkich umiejetnosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed 15 minutami Saturion obniżył cenę karty z 1031zł na 961zł! Wszędzie stoi po 1050-1100zł a tutaj dodatkowo dodają grę BF3! Zamawiam dzisiaj, zanim podwyższą!

http://www.saturion....TLEFIELD_3.html

http://www.ceneo.pl/16555407

EDIT: Znowu jest 1031zł, ciekawe czy ktoś się zorientował i kupił w porę ;P

Edytowane przez AuroraLupus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę składam komputer. Obawiam się tylko wkładania procesora a zwłaszcza smarowania procesora pastą. Wydaje mi się że metoda na "kropkę groszku" jest zła bo pasta może nierównomiernie się rozłożyć i nie pokryć całego procesora a dodatkowo wypłynąć z jednej strony na płytę. Rozsmaruję jakimś kawałkiem podobnym do karty kredytowej. Nie wiem tylko jak gruba ma być warstwa pasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamknięciem klapki gniazda procesora. Jak procesora nie ma to normalnie zamykam, a z procesorem nie mogę. Widać jak 2 wystające części po obu stronach klapki naciskają na procesor. Procesor wkładam dobrze. Wiem że końcówka klapki musi być pod gwintem śrubki. Wtedy jednak nie mogę docisnąć rączki. Nie chcę robić to siłą widać obtarcia na procesorze, a nie chcę go zniszczyć. Nie wiem co robić, nie spodziewałem się że to sprawi mi problem. Dołączam film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...