Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Już widać, że machina marketingowa jest tak samo skuteczna tak jak w przypadku BF3. BF4 - te 17 min, wygląda ok, ale co z tego będzie w samej grze ? Czas pokaże, ale znając dzisiejszy DICE, pewnie niewiele, z masą bugów.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Quake i Doom'ie. Ta gra ma być FPS'em, a nie Freestyle fps. Chcesz kropkę - bierzesz kolimator..

 

Już pierwsze DLC zapowiedzieli... Ech...

 

Drone Strike Expansion Pack - Pewnie będzie dodawane do zamówień preorderowych, lecz co wnosi - jeszcze nie wiadomo. [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło, że przed premierą gry wydawcy mówią już o premiumach i DLC "Hey, zrobimy grę potniemy ją na kilka części a wy będziecie sobie je dokupywać ok?"

Nie podoba mi sie również jak wielu twierdzi, że snigle to tylko dodatek i może być byle jaki albo w ogóle. Dla mnie snigle jest równie ważny co multi wystarczy, że będzie napakowany akcją bo na fabułę ze strony DICE raczej nie ma co liczyć, na filmiku wyglądało to naprawdę nieźle. Grafika oczywiście jest na bardzo wysokim poziomie, jest to chyba obecnie najwyższy standard, no może oprócz crysisa 3 (chociaż wydaje mi sie ze obie produkcje są jakoś przekolorowane)

 

Z pewnością będzie super, szkoda tylko że to wciąż ulepszenia po poprzednich częściach, przydał by się jakiś powiew świeżości. Wydaje mi się że ludzie oczekują dużo więcej po dzisiejszych produkcjach niż kiedyś.

 

BF BC2 mam, BF 3 jakoś wyszło że sobie odpuściłem, ale BF 4 chyba sobie kupie.

Edytowane przez KawaiiPantsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat BC 3 już było, tylko ubrali to w piórka i nazwali BF3, bo z takimi tuzami: Battlefield 1942, Battlefield 2 czy Battlefield 2142, to współczesne gry mają mało wspólnego. Tak samo będzie z BF4.

 

Nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy.

Ostatnimi czasy gram w gry głównie dla fabuły (lubię też ładny wygląd i udźwiękowienie) więc zobaczę jak długa będzie kampania single i co o niej ludzie napiszą. Jeżeli będzie tak krótka jak w 3 to po prostu poczekam na promocję w okolicach 30zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deathray

 

 

Tylko Demko Unreal 4.0 to zapowiedz na ktora w takiej jakosci bedziesz czekal latami tak samo jak z demkiem Unreal Engine 3.0

( onlookaj sobie w necie do dzis zadna gra nei posiada grafy o jakosci Dema Unreal Engine 3.0 ) najnowszy Bioshock jedzie na silniuku UE3.0 i jak wyglada ????

 

a Frostbite 3.0 to prawie ze gotowa gra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sir_koutun

Poczekamy zobaczymy.

Ostatnimi czasy gram w gry głównie dla fabuły (lubię też ładny wygląd i udźwiękowienie) więc zobaczę jak długa będzie kampania single i co o niej ludzie napiszą. Jeżeli będzie tak krótka jak w 3 to po prostu poczekam na promocję w okolicach 30zł Dołączona grafika

 

Single w BF prawie nie istnieje. Dodatek do multi tak naprawdę. Kilka godzin grania i po singlu. Mam nadzieję, że w Battlefield4 dadzą tego trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory jeszcze nie ruszylem kampanii w BF 3 (sp) wmawiam sobie ze beda lepsze wrazenia jak kupie nowy sprzet z dx 11 ale czas leci a jak mialem HD 4k tak mam dalej ^^. Jak juz kupie to pewnie od razu wezme tez BF4. BF kupuje sie dla multi, sp to tylko aperitif.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w BF BC2 i BF3 i obie są super i...

 

Wrażenia z gameplaya super, ale tak naprawdę, to za szybko wydają kolejne części i za bardzo niedopracowane.

Ledwo co BF3 zaczął przypominać RTM zamiast bety, a już jest zapowiedź BF4? Może powinni najpierw wypuścić BF4 BetaGlobalTesting przez jakieś rok - poprawić wszystkie błędy i dopiero wtedy wypuszczać to na rynek?

 

Czasy dopracowywana gier to mamy dawno za sobą. Teraz ważne jest by szybko wydać, zarobić na kolejny tytul i siebie i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie MP nie interesuje w tego typu grach.

Single w BF3 był kozacki i czuję, że na BF4 się nie zawiodę pod tym względem.

A jeżeli grafika będzie choć w połowie tak dobra jak na filmiku -

- to ja śpię spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice sa owszem. I jestem w stanie uwierzyć że gra tak będzie wyglądac. Co do singla to niestety dla mnie był średni. Ta gra była robia z myślą o MP, a SP dodany raczej z myślą o konsolach. Chociaż moim zdaniem lepiej wypadł od Bad Company 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotwierdzony wyciek screenow z alphy BF4. Dziwnie to wyglada pomijajac fakt, ze brakuje sporej ilosci tekstur: http://www.ea.charlieintel.com/report-56-screenshots-from-battlefield-4-alpha-leaked/ http://imgur.com/a/oBF5P

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z multiplayera  : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3nJY7n8KaOY#!  warto sciagnac w  fullHD i potem analizowac  klatka po klatce

gosc jakby gral na padzie  ?? czyzby to  filmik  z  rozgrywki na  nowych konsolach ???

jak na PC HighEnd wyglada   sredniawo  Dołączona grafika grafika na poziomie tej  z Close Quarters

 

Aczkolwiek  trzeba  przyznac ze jako calos  leb urywa przy samej  [gluteus maximus]

taki  CoD  przy tym to jak gierka dla dzieci na  ipadzie

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fragmetny streamu z konferencji odpowiednio przyciete. Goscie grali w 64 osoby + dowodca (nie wiadomo czy byl drugi) a filmujacy pewnie dostal god-mode'a zeby co przypadkiem nie ubili. Byli tacy co grali na klawiaturze i myszce a byli i tacy co uzywali padow od Xboxa. Ten pewnie korzystal z pada. Sama gra odpalona byla na PC z FX-8350 i 2x 7970 w Crossfire.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupili mnie. Zdanie mogę zmienić jeśli zobaczę więcej gameplayi na bardzo dobrych mapach, poprawione zostana hitboxy i balans na mapach (czyt. commander nie bedzie rzucal co 5min gradu rakiet rownajac polowe pola bitwy z ziemia). Nie pogardziłbym, gdyby recoil, 'feeling' broni, przypominal bardziej te z BF2/AA. Odrzuca mnie mechanika gry, kiedy najlepszym rozwiazaniem jest spray2kill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ilosc graczy - ze streamu. Pokazywali ich za ekranami raz czy dwa i bylo widac, ze niektorzy korzystali z klawiatury, inni z kontrolerow. Sprzet podany masz tutaj. Sama gra zapowiada sie na znacznie poprawiony BF3 i z opinii tych co grali a maja doswiadczenie z trojka wynika, ze sporo z denerwujacych rozwiazan z trojki zostalo zmienionych, zaczynajac od mechanizmu suppression, ktory jest mniej irytujacy, poprzez odczucia z prowadzenia pojazdow, ilosc i czas regeneracji amunicji w pojazdach, netcode (choc widac bylo na streamach ze czasem ludzi cofalo nieco do tylu) po kustomizacje broni czy inna zasade dzialania perkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

yooguruto

BF3/BF4  zdecydowanei nei dla ciebie  kolego  inna liga 

 

Bo? Ty tak uważasz? Grałem w BF2, BC2 i BF3 i bawiłem się przy nich nie raz, bo gra jest OK, ale im dalej od BF2 tym strzelanie jest mniej wymagajace.

 

Chociaż jeśli już mam być otagowany jako gracz z innej bajki, niech i tak będzie, może chodzę z głową w chmurach. Musiałem się wyżalić jak chciałbym, aby wygladał ten tytuł :D.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yooguruto

 

Ja mialem na mysli  ze  ta gre poprostu trzeba poczuc  , albo sie  jest  graczem albo pajacem

Ja od czasow  BF2  grywam w  cala serie , grywam  ciagle przez ten okres czasu  nie jak  szpece z  threda o BF3  ktorzy sie napalali jak dzieci na  lizaki  server postawili a  po  2 meisiacach  sie  95%  wypalilo .

Albo sie jest graczem albo  krzykaczem  , to zle  tamto zle  za duzo  granatow  i takie tam  pierdzenie

wiadomo ze  sa  i beda  bledy w kolejnych edycjach seri ,  ale  kazda gra czy  program  posiada bledy i trzeba  to przebolec i przestac  stekac ze  gra spirdo... albo cos  w ten desen .

 

Albo sie jest graczem albo  krzykaczem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo sie jest graczem albo  krzykaczem Dołączona grafika

Nie wiem jak możesz wyciągnąć wnioski, że jest krzykaczem po tym : 

 

Nie kupili mnie. Zdanie mogę zmienić jeśli zobaczę więcej gameplayi na bardzo dobrych mapach, poprawione zostana hitboxy i balans na mapach (czyt. commander nie bedzie rzucal co 5min gradu rakiet rownajac polowe pola bitwy z ziemia). Nie pogardziłbym, gdyby recoil, 'feeling' broni, przypominal bardziej te z BF2/AA. Odrzuca mnie mechanika gry, kiedy najlepszym rozwiazaniem jest spray2kill.

 

Rozumiem, że według Ciebie, gracz to człowiek, który kupi kolejną część BFa choćby była RTSem w świecie Pony ? 

 

Widać,że jesteś idealnym klientem EA, które doi graczy jak mało kto. Ty nie pytasz, nie masz sprzeciwów, nie musisz rozumieć, po prostu niech wykładają na półki a Ty łykniesz jak młody pelikan i to w dodatku bez grymaszenia na jakąkolwiek cenę. :) Klient idealny. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mechanizm jest troche inny. Klientem jestem dobrym i pewnie kupie gre z tylko tego powodu, ze nie bedzie nic alternatywnego, a moi znajomi i tak grac beda ... Cenie sobie dobra rozgrywke ze znajomymi bardziej niz ubolewanie nad krapem ktory zalewa rynek od paru lat. Choc watpie mario2k zebys mnie w pewni zrozumial, bo sledze Twoje posty od jakiegos czasu i sa one tendencyjne po prostu.

 

Jestem krzykaczem w takim razie. Ciesze sie ze mamy to forum, moge sie wykrzyczec do woli :).

 

Wysyłane z mojego srajpad przy użyciu Tapatok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenie sobie dobra rozgrywke ze znajomymi bardziej niz ubolewanie nad krapem 

Ja mam dokładnie tak samo. I o ile nie-ma-szans abym zapłacił złodziejską cenę 199PLN za grę na PC :lol: (BF3 w dniu premiery kupiłem za 99PLN w pudełku) , o tyle, jeśli znajomi pozmieniają sprzęt ( ;) ) i kupią BF4 , to już i ja przeboleję mankamenty, teamplay ponad wszystko. :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie  rozwinela jakas  dyskuta ,  bo jak patrze na  staty  tego  forum  porownujac  rok/dwa/trzy  do tylu  to  to  Forum pomalu  ZDYCHA   ilosc  postow  spada na ryj  z roku na rok  .

 

 

Wystarczy  kuknac w moje posty na temat  gier  fpp , jestem nadwyraz  krytycznie nastawiony do  baboli w grach w tym rowniez  w ostatnich  wypocinach  DiCE BBC2 > BF3 , pewniakiem  BF4  wniesie kolejne bledy ktore  byc moze  nigdy nie beda  naprawione .

Mozna w nie grac  albo nazekac  , albo ktos jest graczem albo sierota  ktora  swoje braki umiejetnosci  tlumaczy  bledami  w  grze  .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...