Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna w nie grac  albo nazekac  , albo ktos jest graczem albo   sierota  ktora  swoje braki umiejetnosci  tlumaczy  bledami  w  grze  .

I tu wychodzi ta tendencyjność o której mówi yooguruto. Wszystko według Ciebie jest zero-jedynkowe. Nie zauważyłem, aby ktokolwiek z nas tłumaczył swoje braki umiejętnościami błędami (w ogóle do czego się to odnosi, bo chyba nie do naszej dyskusji?). 

 

Ja uważam się za średniego gracza, który śmiało odda się pod ostrzał, aby chronić team, bo teamplay i zabawa liczy się dla mnie znacznie bardziej niż statystyki. Są błędy na które narzekam i narzekać będę, ale mimo to, gram dla przyjemności a nie dla jakiejś chorej rywalizacji, więc moje umiejętności średnio mnie obchodzą, a już z pewnością nie tłumaczę ich błędami w grze. 

 

 jak patrze na  staty  tego  forum  porownujac  rok/dwa/trzy  do tylu  to  to  Forum   pomalu  ZDYCHA ilosc  postow  spada na ryj  z roku na rok  .

Na szczęście nikt Cię nie przymusza, abyś tu wchodził. :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć filmiki od LevelCap, koleżka długo już wrzuca content z BF3, a ostatnio był na E3 i miał okazję pograć w Alphę BF4 - wszystkie gameplaye ma w jakości niebo lepszej niż to co było na streamie.

 

Ultimate Siege Of Shanghai Trailer Breakdown

http://www.youtube.com/watch?v=TIa_7SivM4k

 

Battlefield 4 First Gameplay Commander Mode Explained!

http://www.youtube.com/watch?v=dJwmN-eMk7U

 

1st Battlefield 4 E3 Footage! Weapons and Squad Perks

http://www.youtube.com/watch?v=O-cJhOCd7GY

 

BF4 Weapon Classes & Suppression

http://www.youtube.com/watch?v=_zwKHVZ5rho

 

BF4 Vehicle Customizations - Boats Are Amazing!

http://www.youtube.com/watch?v=a8Si9hWhGGc

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam się za średniego gracza, który śmiało odda się pod ostrzał, aby chronić team [...]

 

Bedzisz musial zamienic nastawienie bo smierc calego squadu to reset perkow, ktore swoja droga kazdy w squadzie moze ustawiac w odpowiedniej dla siebie kolejnosci. Warto bedzie wiec zostawic kogos przy zyciu do czasu respawnu pozostalych graczy. W BF3 z kolei mozna cwiczyc nie przeladowywanie broni bez potrzebny bo jesli nie ulegnie to zmianie w finalnej wersji co niewystrzelone pociski z magazynka przepadaja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzychuG

 

Naboje nie przepadaja  , tylko  odklada Ci sie  niepelny magazynek

jak masz 3 magazynki po 30 pestek   i  przeladujesz po  wystyrzeleniu 15 pestek

zostaja ci w ekwipunku  3 magazynki po  30 30 i 15 pestek  , logiczne  i bardziej realistyczne .

 

 

pasztecik

Dzieki  za filmy z  BF4 , plus dla ciebie

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzychuG

 

Naboje nie przepadaja  , tylko  odklada Ci sie  niepelny magazynek

jak masz 3 magazynki po 30 pestek   i  przeladujesz po  wystyrzeleniu 15 pestek

zostaja ci w ekwipunku  3 magazynki po  30 30 i 15 pestek  , logiczne  i bardziej realistyczne .

 

Nie bardzo bo poki co nie ma podzialu na magazynki a jest na pociski. Wystrzelisz 15, przeladowujesz, te 16 zostaje wyrzucone zamiast wrocic do puli jak w BF3 a kolejne 31 zaladowane. Przynajmniej tak to wyglada w aktualnej wersji co mozna zobaczyc na tych streamach. Swoja droga, od dzisiaj zaczely sie testy wersji alpha. Niektorym pojawila sie do sciagniecia na Originie a i powinni tez dostac odpowiedniego maila. Sadzac po opisie tej wersji blizej do tych screenow, ktore wyciekly (brak tekstur itp) niz tego co bylo widac na E3.

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie  to  wkurza . Zanim dopracuja poprzednią część  to już wydają kolejną nie dosć , że słabiej zoptymalizowana  to na dodatek pełna kolejnych bugow :(  a my znow albo  mamy zejsc z detalami albo znow pakowac kase w kompa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer

 

Zawsze sobie mozesz kupic  PS4  specjalnie dla  BF4  , wyjdzie taniej niz  modernizacja calego  kompa  szczegolnie jak  komp  sedziwy  :/

Ewentualnie  wyemigruja na  zachod  znajdz prace i  modernizacja  kompa  bedzie tak latwa  jak  zakup spodni i obuwia  w  Tusklandi  sorry w  Polsce.

Ja juz  oczekuje nowych  radeonow  z nadzieja  ze  na radku 8970 pogram w  high/ultra  a jak  bozia pozwoli  to zapodam  2 takie radki .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k jesteś idealnym pelikanem, który nie narzeka, że gra kiepsko zoptymalizowana, zabugowana tylko leci do sklepu i łyka nowy procesor, grafikę. Oni tylko na to liczą, myślisz, że te loga amd itp. przed odpaleniem gry to przypadek ? ;>

Już nie chodzi o to czy kogoś stać czy nie ale przykład, który podałeś z wyjazdem za granicę w celu zarobienia kasy na upgrade to.. lol. Ja bym wolał zostać bez komputera niż wyjeżdżać do obcego kraju, taki drobny eot. :)

Sewerowi raczej chodziło o to, że gry mają jakieś chore wymagania a w zamian nie oferują adekwatnego poziomu jeśli chodzi o grafikę itp. Devsi lecą na kasę, gdyby mogli to by co pół roku wypuszczali nowego bf'a i dziesiątki dlc. Wiadomo rynek jest taki, że będzie to łykał, to już inna sprawa.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath

 

Wez  sprawdz moje  posty odnosnie  nowych gier  i nie pitol jak z kartki na apelu w  podstawowce.

Podchodze  krytycznie  do wszelkiego rodzaju  baboli i niedorobek  zaryzykuje  stwierdzenie ze  jestem  bardziej krytyczny  niz przecietna  osoba  piszaca  w dziale  gry .

Roznica polega na tym  ze  Ja  grywam  w  serie  Battlefield od  lat  ,razem do kupy  okolo  2000h jestem  graczem   stad mimo wielu  baboli  i tak  kupie w Ciemno  BF4  ,  ta gra nie posiada  zadnej  konkurencji  tak samo jak  nie  posiada jej  BF3  i nie posiadal BF2   jak ktos  lubi tego typu  multiplayerowe gry to przeboleje  babole i nie bedzie  nazekal na  HitBoxy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. w diablo i diablo 2 grałem setki godzin, 3-kę tylko zaliczyłem fabularnie i odpuściłem. To, że nie ma konkurencji to nie znaczy, że mam grać w coś słabego, bo "nie ma w co innego". Nie wykluczone, że sam kupię bf4, w bf3 aż tak dużo nie grałem, wyjście premium już mnie w ogóle zniechęciło do dalszej gry, taki chamskie wysysanie kasy na siłę, ale to już inna kwestia. To jest jak z serią cod, nie ma konkurencji, każdy na niej psy wiesza, że co roku nowa odsłona, ale żeby pograć to i tak najlepiej kupić najnowszą odsłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodze  krytycznie  do wszelkiego rodzaju  baboli i niedorobek  zaryzykuje  stwierdzenie ze  jestem  bardziej krytyczny  niz   przecietna  osoba  piszaca  w dziale  gry .

Ale to wcale nie eliminuje tego : 

Mario2k jesteś idealnym pelikanem, który nie narzeka, [...] Oni tylko na to liczą, 

Więc nie rozumiem wywodu. Dołączona grafika

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w d2 tez sporo grałem,a d3 leży grzecznie na półce od roku,nawet nie instalowałem.Mnie najbardziej w bf3 denerwuje że jak dobrze już grasz +wysokie kd to od razu cheater.Admini banują bez żadnego ostrzeżenia.Grasz,grasz i tu nagle wyskakuje czerwone małe okienko.Ot ban bo zabijesz admina 4x z rzędu.Ja byłem zmuszony do znalezienia odpowiednich serwerów z ogarniętymi adminami i tylko na nich grać.Największe chamstwo chyba panuje na niemieckich serwerach,burdel niesamowity.Tam najwięcej banów zarwałem.Najlepiej mi się gra na serwerach z UK.I jeszcze jedno balans gry jest okropny...często grają takie nie ogary i trolle że aż głowa boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale cena za BF4 właśnie poleciała w dół, tj. na RTVEuroAGD aktualnie 139zł z dodatkiem - nie jest to jednak chyba wersja specjalna czyli z dostępem do BETY oraz nie ma 3 "złotych pakietów bojowych", ktoś w ogóle wie co to znaczy ? Bo jeśli to nieśmiertelniki, to i tak można sobie podarować.

 

No i jak myślicie cena jeszcze przed premiera, ewentualnie w dniu premiery spadnie, czy może warto pokusić się i kupić teraz ?

 

Pozdrawiam

 

http://www.euro.com.pl/gry-pc/electronic-arts-battlefield-4-pc.bhtml

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że za taki dodatek jest wart godnej ceny, jak wiadomo to jest oczywiste że na konsole są droższe niż na pc. :-)

 

Skusiłbym teraz ze względu na dodatek :-) Od niedawna złożyłem nowy PC amd apu i nie widzę sensu kupowania konsoli :-)

( Wysłane z dotyku Samsung P-6200 za pomocą Tapatalk 2 )

Edytowane przez darkowal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro mnie nakrecili tymi materialami przedpremierowymi :) wreszcie zapowiada się gra dla której warto będzie wymienić część gratów, żeby pograć w uber detalach :D

 

btw w bf3 jest jakaś scena, turnieje itp? Czy tylko casualowe bieganie? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urosło nam nowe pokolenia BF'a. Gra multi, ale ultra detale są najważniejsze. Idealna masa na której EA żeruje.

 

Nie ważne, że detekcja obrażeń i hitboxy to coś o czym ludzie z DICE jeszcze muszą się pouczyć.

Widać mamy też nowe pokolenie wróżek, które po obejrzeniu kilku filików z wersji alfa doskonale wiedzą w co zagramy za pół roku Dołączona grafika i nie traktuj mnie jak jakiegoś fanboya. Ja przynajmniej po negatywnych opiniach znajomych dałem sobie spokój z battlefieldem 3 i nie nakręcałem tego błednego koła. Ty kupiłeś i teraz chodzisz nawracać niewiernych Dołączona grafika

 

btw "nowe" pokolenie bf'a, napierdziela w serię od kupionego w dniu premiery 1942 ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że kupiłem BF 3, albo jestem jakimś ortodoksyjnym fanem całej serii? Wręcz przeciwnie. BF3 dostałem za friko, a z poprzednich serii to grałem jedynie w BC2. Sami twórcy mówią o Frostbite jak o wiecznej ewolucji, a takie rzeczy jak hitboxy to powinny leżeć u fundamentów dobrego silnika pod strzelankę sieciową.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że kupiłem BF 3, albo jestem jakimś ortodoksyjnym fanem całej serii?

Nie wiem skąd wziąłeś ten pomysł, ale mam nadzieje, że nie z mojej wypowiedzi :P Anyway ja do tego podchodzę z optymizmem. W końcu mieli dwuletnią płątną betę, musieli się czegoś nauczyć! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro mnie nakrecili tymi materialami przedpremierowymi Dołączona grafika wreszcie zapowiada się gra dla której warto będzie wymienić część gratów, żeby pograć w uber detalach Dołączona grafika

 

btw w bf3 jest jakaś scena, turnieje itp? Czy tylko casualowe bieganie? Dołączona grafika

Dodają spectator mode do 4, więc jakby liczyli na powstanie jakiejś sceny.

 

No wlasnie , jaki sprzet bedzie  wymagany  do  1080p  Ultra 60+ fps  ?

Zakladam ze  jakies  40-50%  mocniejszy  niz do  BF3

Zakładać sobie można, aczkolwiek chociaż po teksturach wielkiej różnicy nie widać (w sumie BF3 przecież już wyglądał dobrze), to jakby więcej różnych efektów cząsteczkowych, rozwałka ma być większa, więc pewnie wymagania wyraźnie wzrosną.

 

Urosło nam nowe pokolenia BF'a. Gra multi, ale ultra detale są najważniejsze. Idealna masa na której EA żeruje.

 

Nie ważne, że detekcja obrażeń i hitboxy to coś o czym ludzie z DICE jeszcze muszą się pouczyć.

Niby usprawniają netcode więc nadzieja jest.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przyglądając się teksturom na pierwszy rzut oka wyglądają dość podobnie. A te w BF3 bywały różne. Były lepsze i średnie. W porównaniu do Crysis 3 to troszkę odstawały, więc pod tym względem wymagania raczej nie wzrosną. Za to efekty i oświetlenie mogą nieść za sobą większe wymagania.Np ten efekt z wiatrem i poruszaniem się roślinności/drzew. Zapowiada się to naprawdę nieźle.  Mam nadzieję że postarają się też za porządną kampanią dla jednego gracza. Bo przecież takie efekty jak z tym wiatrem powinny być robione z myślą o Single Player. Bo jak gram po multi to raczej nie zwracam uwagi na poruszające się drzewa, nie podziwiam pięknych tekstur czy oświetlania.  Często zmniejszam detale i tylko skupiam się na samej grze. No chyba że ktoś lubi po kampić w krzakach ;) Grając w SP oprócz skupianiu się na misjach podziwiam widoki. Wszędzie zaglądam i nie spieszę się za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dołączona grafika

 

Końcówka 2013 roku dla fanów multimedialnej rozgrywki już od dłuższego czasu zapowiadała się gorąco. Już za kilkanaście dni na konsole obecnej generacji trafi najnowsza odsłona popularnej serii Grand Theft Auto V od Rockstar Games, jednak nie będzie to ostatnia ciekawa premiera w tym okresie - w kolejce czekają już między innymi Watch_Dogs, Assasin's Creed IV: Black Flag oraz inne interesujące propozycje na długie, jesienno-zimowe wieczory. Wszyscy fani strzelanek nie mogę oczywiście zapomnieć o najnowszej odsłonie Battlefielda od szwedzkiego studia DICE oraz Electronic Arts. W sieci już od jakiegoś czasu krążyły nieoficjalne wymagania sprzętowe zarówno dla minimalnych jak i maksymalnych ustawień graficznych, jednak nikt nie mógł być pewny ich poprawności. Twórca Battlefielda 4 podzielił się właśnie swoim zdaniem w tej sprawie, dzięki czemu możemy zaprezentować Wam oficjalne dane pochodzące prosto od osób zajmujących się jednym z najgorętszych tytułów tej jesieni.

 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl moze ktos z  PPC na  imprezie Electronic Arts    BF4 w  Wawie  ??

 

Odnosnie wymagan  to dziwnie  niskie  te  wymagania  rekomendowane

no chyba ze rekomendowane to nie  Full Detale tylko jakie  High/Ultra .?

 

 

Co do  imprezy w  Wawie  to nawet  nasze dziewuchy zaczynaja  grac w  BF3/BF4

 

Gdzies kiedys czytalem ze najwiecej kobiet w europie grajacych w  gry fpp  jest w  UK

moze  Polska bedzie na drugim miejscu  ;)

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full HD wszystko na max 16vs16 dało się grac, były dropy fpsów poniżej 60, dla wprawnego gracza przeszkadzalo i to nie w jakiejś dużej zadymie.
Ale nie chodziło to według mnie super jak na 2x7970 + proc amd, na i7 lepiej by to pewnie latało.

Edytowane przez luki24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...