Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale z drugiej strony pokażcie mi dema jakiś nowych gier, po prostu teraz demówek się nie robi żeby nie zniechęcić gracza, tylko zalewa go masą filmików i niech dureń kupuje, ale świadomy konsument ;) dema to się ściąga z torrentów i jak się podoba dana gra to kupuje żeby było uczciwie a jak trafisz na shit to "dodaj usuń programy" i bay 

Edytowane przez ptys
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmiena to faktu że to nie demo, a gra moze być już gotowa do tłoczenia. Ew dodadzą na szybko jakieś poprawki. Ale spodziewałbym się szybkiego wydania patcha tuż po premierze lub wraz z premierą, a takie kwiatki bywały w przypadku niektórych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przecież nic nie pisałem o wersji demo. Sądzę tylko, że jeśli mamy niecały miesiąc do premiery gry to BETA powinna być dużo bardziej dopracowana. Zrozumiałbym takie niedociągnięcia na 3 miesiące przed premierą, ale teraz ? ? ? Teraz gracze powinni wyłapywać drobne niedociągnięcia czy zwracać uwagę na balans gry.

Żeby nie było TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że Battlefield 4 będzie złą grą, ale jak mówicie będzie wymagać poprawek. Szkoda tylko, że prawdopodobnie będą one wprowadzane kosztem kupujących grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też długo się ładuje ale za pierwszym razem to się mega długo uruchamiało - z 2x dłużej. Możliwe, że teraz tak samo długo Ci się uruchamia jak i mi. Nie będziemy jednak wiedzieli operując określeniami "długo" lub "krótko". Jeżeli chciałbyś mieć jakieś odniesienie to moge zmierzyć czas u siebie. 

 

Mierzyłem czas od pojawienia się BF4 na pasku aż do momentu gdy wyskoczy okno wyboru klasy żołnierza i wyszło mi 2:17 co jest dość sporym czasem.Nie wiem czego ale dzisiaj grało mi się dużo gorzej niż wczoraj,prawie był pokaz slajdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem czas od pojawienia się BF4 na pasku aż do momentu gdy wyskoczy okno wyboru klasy żołnierza i wyszło mi 2:17 co jest dość sporym czasem.Nie wiem czego ale dzisiaj grało mi się dużo gorzej niż wczoraj,prawie był pokaz slajdów.

U mnie wyszło 1:22. Może to przez przeglądarke? Jak wybierzesz w przeglądarce serwer i dasz "play" to w dole przeglądarki przez większą część tych 2:17 masz Loading Level, czy coś innego?

 

Do przeglądania www używam Waterfoxa ale do odpalenia BF musiałem użyć IE, bo gra nie współpracuje z 64 bitowymi przeglądarkami.

 

BTW. Dołączona grafika

http://demotywatory.pl/4211735/Jak-naprawde-dziala

Edytowane przez udam_u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmiena to faktu że to nie demo, a gra moze być już gotowa do tłoczenia. Ew dodadzą na szybko jakieś poprawki. Ale spodziewałbym się szybkiego wydania patcha tuż po premierze lub wraz z premierą, a takie kwiatki bywały w przypadku niektórych gier.

Ta beta to stary build , więc przynajmniej w kwestii wydajności pełniak będzie się lepiej sprawował.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem czas od pojawienia się BF4 na pasku aż do momentu gdy wyskoczy okno wyboru klasy żołnierza i wyszło mi 2:17 co jest dość sporym czasem.Nie wiem czego ale dzisiaj grało mi się dużo gorzej niż wczoraj,prawie był pokaz slajdów.

no kurka ,u mnie tez długo ale ja bez sensu wrzucilem bf4 na wolny dysk zamiast na sd i tu pewno 1 zonk , a 2 sprawa ze mam tylko 4 giga ramu ,na 8 giga kolegom na ts szybciej sie łąduje  , co do przeglądarki się nie wypowiadam bo tego jeszcze nie sprawdzałem

 

jak coś wpadajcie na ts3 by pograć razem 178.217.190.83:9988  , sa tu ludzie z pure i z konkurencyjnego forum Dołączona grafika  [pewno wiecie jakiego ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do poprzedniego biosu i gra mniej się wywala ale mimo to nie da się zbyt długo pograć. komputer z wszystkim innym zawsze był stabilny na tych ustawieniach od miesięcy.

Do tego gra tylko w trybie okienkowym.

 

Ale już zaczyna mi się podobać, w czołgu czuje się jak ryba w wodzie (czyt. jak w BF2) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie w końcu udało się pograć, za którymś razem po prostu gra się nie wywaliła i parę rund pograłem.

 

W sumie dziwie się ale na AUTO gra mi wszystko ustawiła na HIGH poza wygładzaniem. Jako że fps nie jest zupełnie zadowalający trzeba będzie popróbować niższych ustawień. 

 

Pełny ekran dalej nie działa normalnie ale ciekawe, po włączeniu "frameless mode" robi się pełny ekran :)

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam grafe skręconą, procka, stery zdaje sie oficjalne 13.9 i wszystko gra i buczy.

Co prawda są jakies takie dziwne szarpnięcia czasami, jakby doczytywało(na ssd...) podobne do tego co było za bety bf3, lub grania w bf z 4gb ramu - tyle ze tam było o wiele gorzej.

Nie widziałem ani jednego zwisa, ctd, czy innego wysypu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis kod na pokazanie fps czy musze uzyc zewnetrznego narzędzia?

 

perfoverlay.drawfps 1

 

Najprosciej  stworz plik tekstowy   user.cfg w katalogu gdzie  masz plik  BF4.exe

i zapisz w nim  perfoverlay.drawfps 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...