Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na wzrost wydajności najbardziej miały wpływ sterowniki beta do karty graficznej wcześniej można było stracić nerwy i nie dało się grać

 

U mnie stery beta nic nie poprawiły.Dopiero pierwszy patch zrobił kawał dobrej roboty,bo mogłem podnieść ustawienia oczko wyżej i dalej nie cieło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIdeband od dawna pisał że RAM też ma znaczenie dla wydajności (w innym temacie) ale pod warunkiem ciasnych timingów.

 

Poświęciłem ostatnio chwilę temu zagadnieniu.  Jakiś czas temu była dyskusja o tym na forum. Przypomniałem sobie o pewnym teście do którego linka nie mogę znaleźć. Było to zdaje się robione na Sandy Bridge, gdzie w grze  m.in Wiedźmin 2 różnice w wydajności na poszczególnych taktowaniach pamieci były rzędu 1%. Tak sobie to zapamiętałem i do dziś mam to w głowie. Jednak wczoraj zajrzałem na stronę Side'a by przejrzeć jego test sterowników i faktycznie sporo się w tej sprawie zmieniło. BF4 może lepiej działać na szybszych pamięciach. To samo tyczy się procesora. Mamy wreszcie jakieś poruszenie na rynku gier i obecny sprzęt zaczyna być coraz mocniej wykorzystywany. Zobaczymy jak to będzie działać w wersji finalnej. I co przyniosą porty gier z nowych konsol. Beta BF4 po ostatnim patchu działała przyzwoicie i ładnie wykorzystywała zasoby CPU i GPU.   Zaczynam się zastanawiać czy mój obecny procesor i pamięci starczą na długo Dołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl zainteresowany, to mozna tanio kupic przez meksykanskiego Origina, ja wlasnie zakupilem podstawke i premium za 52 euro Dołączona grafika

 

Credit/Debit Card : Visa XXXX-XXXX-XXXX-7560€52.77 EUR

PayPal Conversion Rate as of 27-Oct-2013: 1 Euro = 17.0183 Mexican Pesos
 

 

To get BF4 ($39) + premium ($31) for about $70 USD ($73 AUD) from Mexican origin store do the following.

  • Use the proxy 201.150.2.169:8080 in your browser. (or use FLYVPN or any other Mexican proxy) This may be very slow and take multiple attempts.
  • Go to origin.com. It should be in Spanish.
  • Add bf4 premium (399 MXN) and bf4 normal edition (499 MXN) to your cart. (Digital Deluxe edition is a waste if your getting premium. $12 for a few battlepacks no thanks)
  • Disable proxy/VPN.
  • Log into your origin account. (It should remain in spanish)
  • Put in CC details and your address, leave country as Mexico.
  • Buy it.
  • It should now be in your origin games list and order history

 

 

Teraz jeszcze pozostaje odpalic VPNa koreanskiego, zrobic preload i jutro wieczorem granie Dołączona grafika

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe czy da rade kupic premium do gry, ktorej nie ma sie na koncie. Gre mam zamowiona w pudelkowej edycji i raczej wczesniej nie bede mogl jej dodac do Origina a cena kuszaca.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę nie kombinować z wersjami na inny rynek. W BF3(RU), po każdym patchu był problem, aby odpalić grę...

Jaki jest język gry przy pobieraniu? Tym sposobem zaoszczędzę całe 10-20zł, kosztem normalnej pudełkowej wersji + DLC w wersji PL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trojce z tego co pamietam byly wszystkie wersje jezykowe do wyboru wpisujac kod z pudelkowej wersji

 

nowe drivery od NVidia pod BF4 wlacznie z ShadowPlay jak ktos potrzebuje

http://www.geforce.com/drivers/results/68825

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo pudełka wychodzą taniej niż Origin. Normalnie wolę kupić wersję cyfrową, ale tu jest spora różnica w cenie.

Kupiłem Crysis 3 poza Origin (na allegro) i były jaja, tylko j.polski. Poradziłem sobie, ale nigdy więcej.

BF3 kupowałem na Origin i język można sobie było zmieniać do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trojce zmiana na angielski z wersji polskiej wymagala tylko drobnej korekty w rejestrze i wybrania angielskich glosow w menu. Oczywiscie nie dotyczylo to wersji rosyjskiej bo ta jest ograniczona celowo ze wzgledu na cene. Watpie, zeby tu bylo inaczej i raczej z ustawieniem EN na naszej, pudelkowej wersji problemu nie bedzie.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym ? Grafika może i dość zbliżona, chociaż na tym screenie widać niższą rozdzielczość na X0.  Wystarczy powiększyć zdjęcie i można ujrzeć ząbki na X0. Tak samo w innych miejscach.  PS4 jednak bliżej jakościowo do PC, ale i tak troszkę odstaję. Do tego brak płynności...  Obie konsole w tej grze nie zachywcają. Ale czego można było się spodziewać, po procku od AMD i nie wiadomo do końca jak wydajnego GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil nie wyłapałeś ironii:)

 

Wiem wiem, zaraz pojawią się obrońcy którzy stwierdzą że w ruchu wyglądać będzie lepiej, że się nie zwraca uwagi na ząbki itd.

Ja rozumiem grafika nie najważniejsza, dlatego pykam od czasu do czasu na PS2.

Ale od next genów wymagam opadu szczęki...tzn opad szczęki mam, ale ze śmiechu:)

No nic tytuły multiplatformowe na next genach raczej PC nie zaszkodzą, a szkoda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od kilku miesiecy bylo wiadomo ze  wydajnoscia  nowe konsole  nie beda  grzeszyc

pewniakiem  ukaza sie  niedlugo gry  ktore  zaszokuja  pozytywnie  grafika  ale  BF4 z racji  zlozonosci i ogromu obiektow do policzenia  do takowych moze nie nalezy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Pierwsze tytuły, w dodatku multiplatformy, w dodatku skierowany w stronę PC. To żaden wyznacznik co konsole będą w stanie pokazać i jak będą wyglądać exy. Chociaż zgoda, ze 720p i ząbki na X1 to wielkie WTF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze, ta gra wyglada tragicznie na next geny, chyba skasuje preordery, bo szkoda kasy i mowie to calkiem powaznie. Dosyc, ze nie ma w co grac na ta chwile, to jeszcze ta grafa...

 

A co do samego BF4, to po 3 godzinach grania musze powiedziec, ze czworka to udana kontynuacja serii, ale nie ma mowy o rewolucji. Trzeba organizowac jakis serwer i mini PPC klan Dołączona grafika

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...