Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Co do grafy jaka siedzi w PS4 - to z tego co wygooglowałem to coś pomiędzy HD7850 a HD7870 - ma 1 152 SP .X0 jest gorszy - karta to odpowiednik HD7790 z 768 SP .Nie wiadomo ile te układy mają ROP i TMU ani jaką mają szynę GPU-MEM . Tak swoją drogą to AMD musiało nieźle posmarować kasą skoro w obu konsolach siedzą ich czipy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pclolu już wrzucili wyniki CPU i GPU. Wydajność na kartach AMD powala.

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2013/10/bf4/charts/bf4_cpu_gpu.png

 

Porównanie grafiki na rożnych platformach.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi Single w BF4?

 

Liczy się wydajność w Multi,

 

Kupę hajsu AMD zainwestowało w promocję i rozwój tej gry, a efekt jest taki, że ich własne procki działają znacznie lepiej z kartami konkurencji, a w Multi ich topowa karta dostaje od GTX770.

 

Taki scenariusz mogą wymyślić tylko nieudacznicy z AMD.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak prawi radiergummi   AMD naobiecywalo  optymizacji i kupa z tego wyszla

teraz  obiecuja Mantle i minimum  10%  wzrost wydajnosci  , wyjdzie pewnie   3-4 % albo i wcale .

 

A kochany  BF4 jak mial bledy w Becie  tak i ma dalej  ,slizgajace czolgi  , zacinki dzwieku na polu bitwy

 czasam i w ogole  brak niektorych  odglosow  :/  nic  trzeba oko przymknac i grac  skoro  czlowiek wydal  prawie 400zl na  gre z  DLC Dołączona grafika

 


 

rafa

Smutne ale czasy BF2 juz nigdy nie wroca , wtedy  widzialem wroga na odleglosc

dzis  respawni sie za twoimi  plecami ,  albo przykucnie  w  trawie/krzakach 4m od ciebie :/

poprawa  grafiki  sprzyja  kamperstwu i nieoczekiwanym  zgonom bezwzgledu na skill

 dobry przyklad mapa  ZAVOD

dlatego lubie  czyste mapy  gdzie liczy sie  refleks   Operation Locker  dla przykladu.

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, widzę to po sobie. W BF2 przegrałem setki jak nie spokojnie ponad tysiąc godzin bez znudzenia przez 3 lata. Te wszystkie dodatki, mody... Grałem w niego na radku 9600pro potem gf6600, radku x800gto, gf7800gtx, gf8800gts wiec trochę to czasu było. Potem był bad company 2 + dodatki, tez było ok ale może 200h grałem, potem bym bf3 w którego grałem z 50h? Aż doszło do tego ze bf4 nie jestem zainteresowany kompletnie. Nie ma co porównywać do BF2 bi drugiej takiej gry już nie będzie, dlatego polecam do niego wrócić a nie mieć nadzieję że bf4 go zastąpi, bo nie zastąpi ;) Tapatapatap i9001

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kochany  BF4 jak mial bledy w Becie  tak i ma dalej  ,slizgajace czolgi  , zacinki dzwieku na polu bitwy

 czasam i w ogole  brak niektorych  odglosow  :/  nic  trzeba oko przymknac i grac  skoro  czlowiek wydal  prawie 400zl na  gre z  DLC Dołączona grafika

 

Nauczony doświadczeniem z BF3, ja sobie darowałem kolejną wczesną betę za 400zł, a przymykanie oka właśnie daje wyraźny sygnał dla EA/DICE, więc jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewają sprawę i sporo błędów nie zostało naprawionych.  Trzeba czekać na łatki jak zwykle bywa.  To że produkt będzie wybrakowany już na starcie to było wiadome. Ale co jak co tą grę się kupuje z myślą o trybie Multiplayer i największy nacisk powinni dać na dopracowanie tego trybu, a potem dopieszczanie singla, który jest zwyczajnym dodatkiem do gry i niczym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz ci babo placek. Wspominalem ostatnio o tym, jak prosta byla zmiana jezyka w 3-ce i najwyrazniej EA jest zlosliwe. Przyszla paczka, w srodku plytka i klucz opisany jako "BF4 Limited RU/PL". Jezyki do wyboru to RU/PL, z tego co doczytalem nie ma mozliwosci gry w single'a z oryginalnymi glosami, nie ma tez mozliwosci wyboru angielskich glosow czy tekstow w mutli. Gram.pl dopiero dzis (albo wczesniej tego nie widzialem) dodalo informacje, ze to wersja tylko z 2 jezykami. EA podobno ma wszystkich w nosie i nie zamienia tej wersji na wielojezyczna nawet po marudzenia na ich live chacie a liczba niezadowolonych rosnie. Porazka i to juz przed odpaleniem gry bo w sumie jak tu wbic sie w klimat fabuly z glosami, ktore pasuja do postaci z kreskowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Oryginały są na najwyższym poziomie, a tu dostajesz sterylne udźwiękowienie, bez klimatu. W dodatku głosy pasują do kreskówki (bo to przecież dla dzieci).

 

Nie wiem skąd masz pudełko (wspomniany gram.pl, czy allegro),ale jeśli takie numery w oficjalnej polskiej dystrybucji, to należy im internetowy lincz.

Ja dzisiaj przepłaciłem na naszym Originie. Wymienione języki: Český, Deutsch, English (US), Español (ES), Français (France), Italiano, 한국어, Polski, Português (Brasil), русский язык, 中文(繁體)

 

Niestety stary numer z odblokowaniem przez proxy nie wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie kupiłem pudełkową wersje, aby nie mieć problemów z patchami czy wyborem języka, po czym dowiaduję się, że do wyboru są tylko PL/RUS. Trzeba będzie znowu kombinować, żeby móc odpalić grę po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz ci babo placek. Wspominalem ostatnio o tym, jak prosta byla zmiana jezyka w 3-ce i najwyrazniej EA jest zlosliwe. Przyszla paczka, w srodku plytka i klucz opisany jako "BF4 Limited RU/PL". Jezyki do wyboru to RU/PL, z tego co doczytalem nie ma mozliwosci gry w single'a z oryginalnymi glosami, nie ma tez mozliwosci wyboru angielskich glosow czy tekstow w mutli. Gram.pl dopiero dzis (albo wczesniej tego nie widzialem) dodalo informacje, ze to wersja tylko z 2 jezykami. EA podobno ma wszystkich w nosie i nie zamienia tej wersji na wielojezyczna nawet po marudzenia na ich live chacie a liczba niezadowolonych rosnie. Porazka i to juz przed odpaleniem gry bo w sumie jak tu wbic sie w klimat fabuly z glosami, ktore pasuja do postaci z kreskowek.

fabuly singiel podobno nie ma wiec mala strata

 

mowilem brac z Meksyku, dosyc, ze wszsytkie wersje jezykowe do wyboru, to mozna od 3 dni grac, a na dodatek wyszlo taniej niz z allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabuly singiel podobno nie ma wiec mala strata

 

mowilem brac z Meksyku, dosyc, ze wszsytkie wersje jezykowe do wyboru, to mozna od 3 dni grac, a na dodatek wyszlo taniej niz z allegro Dołączona grafika

 

Nie narzekalem (az tak bardzo) na ta z trojki to i tu zobacze co wymyslili. Co do zakupow, chcialem byc uczciwy i mialem zlozony i oplacony (tak samo z BF3 i BC2) juz wczesniej pre-order z gram.pl. W sumie ciezko ich wynic za decyzje EA, ale jednak lekki niesmak, ze wczesniej o tym informacji nie bylo. Zmiana na wersje z Meksyku nie wchodzila juz w gre na tym etapie.

 

Po cichu licze na to, ze liczna niezadowolonych i marudzacych zarowno gram.pl (i innym dystrybutorom) jak i bezposrednio EA wzrosnie i ci ostatni laskawie zmienia te klucze na wielojezyczne. W kazdym razie planuje tez im troche pomarudzic bo meczyc sie po kazdym patchu bym nie chcial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie ci się udało. Ja wczoraj pograłem godzinkę i miałem wypełniać formularz zwrotu, ale pomyślałem, że jeszcze jeden myk wypróbuję.

 

No i jednak jest angielski. Musiałem "jedynie" odinstalować grę, zmienić język Origin na angielski i ściągnąć grę drugi raz.(zostawiłem na noc).

Tym razem ściągnął angielskie pliki.

 

Bez tego, próby modyfikacji rejestru na wpisy en_US itd, kończyły się tym, że instalator przy aktualizacji zmieniał je z powrotem na pl_PL.

Absurdalne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy zmienić język w originie i pobrać od nowa w ENG?

 

 

Wydębiłem od supportu angielski kluczyk. Także teraz mam wersję DDE.

Chyba z 7 razy próbowałem. Dołączona grafika EDIT: dokładnie to 8 Dołączona grafika

 

Pierwotnie miałem kluczyk PL/RU z FabrykiKluczy.

 

Od supportu EA czy fabryki kluczy? Co zawiera wersja DDE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Pisać do EA, że spotkała mnie niemiła niespodzianka po otworzeniu pudełka RU/PL. Nie zdzierżę PL dubbingu i nie mam możliwości zmiany na ENG?.

Czy w wersji DDE, która Ci zmienili/podesłali znajduję się również PL?. Gry jeszcze nie aktywowałem. Dopiero instaluje.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja DDE przy instalacji nie pyta o język, ale jeżeli wrzucić paczkę PL do folderu to w opcjach można ustawić też PL.

 

Czyli co? Pisać do EA, że spotkała mnie niemiła niespodzianka po otworzeniu pudełka RU/PL. Nie zdzierżę PL dubbingu i nie mam możliwości zmiany na ENG?.

 

Możesz próbować. Z tego co słyszałem to jedna osoba już 15 razy próbowała i nic.

Edytowane przez Blues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nadal półśrodek. Bo przy następnej aktualizacji możesz mieć problem z obecnymi plikami lokalizacyjnymi PL. Zapewne serwis, który zajmował się w BF3 RUS->PL,ENG itp. teraz będzie wspierał RU/PL->ENG.

Ponoć Tobie udało się za 8 razem, a wyskakujesz z osobami, które dopiero za 15 coś zdziałały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...