Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Thx, nie chcialem byc niemily. Po prostu kojarze Cie zdaje sie jeszcze z bety BC2, wiec masz poglad jak ta gra sie zmieniala (adnotacja ode mnie - jak ja spierd*&%).

 

Tak serio to kilka osob pewnie mnie kojarzy jeszcze z czasow BF1942

Zaliczone mam praktycznie wszystkie odslony po kolei, odpuscilem sobie tylko 2142 bo to calkiem nie moje klimaty

No z seria nie jest dobrze... EA lubi kosic kase i wypuszcza czesto produkty niedokonczone

 

Tak jak ktos pisal, kilka patchy i bedzie naprawde niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktos pisal, kilka patchy i bedzie naprawde niezle

Patrząc na te ich patche w przypadku poprzednich części, jakoś w to nie wierzę. Gra może będzie bardziej stabilna, ale sporo grubych błędów zostanie - aż do kolejnej części, w której znowu "może będzie lepiej."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z dźwiękiem, najczęściej występuje to w czołgu. Zanika na chwile, albo z tylnich satelitek się wydobywa o potem wraca.

Dodatkowym babolem na jaki się nadziałem to że mam czarny ekran, i dopiero ponowne uruchomienie gry umożliwia mi zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z dźwiękiem, najczęściej występuje to w czołgu. Zanika na chwile, albo z tylnich satelitek się wydobywa o potem wraca.

To raczej nie jest błąd a celowy zabieg. Chcieli najwidoczniej podnieść realizm i uznali że w realnym życiu jest tak, że jak słychać jakiś bardzo głośny dźwięk np. wybuch to cichszych dźwięków np. deszczu przez moment nie słyszymy bo jesteśmy lekko ogłuszeni po czym po chwili odzyskujemy słuch i dźwięk deszczu powraca.

 

 

Z innej beczki: nie uważacie że ze sztuczną inteligencją przeciwników jest coś nie tak ? Albo coś na maksa skopali ? Już w pierwszych momentach gry pomyślałem "WTF? to jest Battlefield ?" Dają się niezykle łatwo zachodzić od tyłu, chowając się za osłoną nagle dostają katarakty i nie widzą że strzelam do nich stojąc naprzeciwko, podchodząc do osłony ci chowają się po drugiej jej stronie zamiast uciekać wystawiając swój łeb na ostrzał. Jak dla mnie to jakaś katastrofa, dawno nie widziałem tak zepsutego AI w innych grach nawet na easy.

 

Tak już generalizując większość gier tego typu: nie za bardzo rozumiem systemu chowania się przeciwników za osłonami gdzie w zasadzie zawsze wystaje albo kawałek ręki, nogi, albo głowy i bez problemu takiego "schowanego" gościa ustrzelić. Czy jest to celowy zabieg i nie ma innego wyjścia bo inaczej rozgrywka trwała by za długo gdyby trzeba było czekać jak delikwent się wychyli ? Nie wiem. Ale co to ma z drugiej strony wspólnego z realiami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodi w serii BF ten singleplayer jest wcisniety na sile...

Ma przyciagnac mniej wymagajacych graczy, zabic czas jak nie ma polaczenia z netem. Wiekszosc kupuje te gre dla multi

Fakt faktem jak juz daja mozliwosc grania samemu to mogliby to jakos porzadnie zrobic.

 

A jak juz jestesmy przy singlu

Czy oprocz Rexa-412 mozna wystrzelac jakas bron do uzytku w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale serwerki metro plus locker beda mialy kosmiczna popularnosc 

Oczywiście. Osobiście wolę pograć na metro niż na takiej kaspijskiej granicy gdzie żeby dobiec do bazy tracę pięć minut. Z trójki najlepszą mapą dla mnie był Bazar i wybrane z end of game. Grałem trochę metro i seine. W te grywałem w trybie conquest. Potem zacząłem grać tylko rush. Dołączona grafika pzdr

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak tu pograć z kolegą ? W BF3 mogliśmy zaprosić się na BL do party i potem liczyć na szczęście że wbijemy się do jednego teamu. W BF4 nigdzie nie widzę opcji jak mogę pograć z kolegą 

 

Wystarczy ze masz kolege w znajomych, ktorys z was wbija na serwer a drugi wchodzi po nim klikajac przycisk play po prawej od nicka.

Dzieki temu gra wrzuci was do tego samego teamu i do tego samego squadu. Jezeli po twojej stronie nie bedzie miejsca w druzynie, gra zakolejkuje kolege początkowo wrzucając go po stronie przeciwnej ale dołączy do ciebie jak tylko zrobi sie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz polozylem przyslowiowa laske na tej produkcji. Nawet znajomi, ktorzy zagrywaja sie az im sie uszy trzesa, nie zmotywuja mnie do zakupu nowego beefa. Moge im tylko pogratulowac, bo marketing maja swietny. Szkoda ze trendy sa takie, ze rokuje, iz za pare lat bedziemy psioczyc na bfa tak mocno, jak na kotleciarnie z coda. Istnieje szansa, ze devi wczesniej pekna w pol ze smiechu, ze konsumenci sami napchali im kasiury do kieszeni.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dają coś z BF2, to mogliby wrzucić Karkand - pozwolę sobie zaryzykować stwierdzenie, że na tej mapce grałoby znacznie więcej ludzi niż na Gulf of Oman. Dołączona grafika

 

Kampania to niby bezużyteczny dodatek, ale daje parę unlocków do multi. Szkoda, że w animacji po South China Sea, gra zalicza u mnie zwiechę i tyle z tej kampanii. Może nowsze stery coś zmienią. W DICE chyba nikt nie bierze pod uwagę odpalania kampanii więcej niż kilka razy - skoro nawet intro nie da się przeskoczyć.

 

Ja juz polozylem przyslowiowa laske na tej produkcji. Nawet znajomi, ktorzy zagrywaja sie az im sie uszy trzesa, nie zmotywuja mnie do zakupu nowego beefa.

Moge im tylko pogratulowac, bo marketing maja swietny. Szkoda ze trendy sa takie, ze rokuje, iz za pare lat bedziemy psioczyc na bfa tak mocno, jak na kotleciarnie z coda.

 

Biorąc pod uwagę dodatki czy tam "płatne mapki", BF3 jeszcze jest całkiem świeży - jeszcze nawet nie poznałem całego contentu. No, ale na porządnym update nic się nie zarobi - czego nie można powiedzieć o kolejnej części.
 

Znając podejście EA do graczy, nie zdziwię się, jeśli jedną z chińskich mapek będzie Wake Island Dołączona grafika Ale to już kwestia gustu - niektórym pewnie by się spodobało.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to były czasy - grę kupowało się raz, a update'y i dodatki (typu dodatkowa mapa czy broń) dostawało się od twórców za darmo.

Teraz za każde byle pierdnięcie sobie liczą - i to w dodatku niemało.

 

A ja nadal zastanawiam się czy kupić BF4 - połowa ludzi na niego psioczy, a druga połowa wychwala. Ostatnim BF'em, w którego grałem był BF2 (podstawka) i była to moja ulubiona gra wojenna.

Ale też szkoda nie kupić tak ładnej produkcji, jeżeli zainwestowało się w GTX780 ;<

Tylko ta opcja "premium" za 180 zł mnie strasznie denerwuje...

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych problemach i widzę że od czasu bety niewiele poprawili. Zastanawiam się czy teraz nie byłoby lepszym wyborem zaopatrzeć się w BF3. Moge mieć kluczyć za niedużą sumkę, a serwerów wciaż pełno. W sumie to jest dość nowa gra. Szkoda że nie grałem w BF2 (może z raz u kolegi). Pewnie nawet nie wiem co straciłem. Mam za to BC2 i tam jeszcze jeszcze mi się ciekawie grało.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz jestesmy przy singlu

Czy oprocz Rexa-412 mozna wystrzelac jakas bron do uzytku w multi?

 

M249 przede wszystkim, choc to dopiero po zakonczeniu kampanii (nie pamietam czy wszystkie 3 zakonczenia trzeba zrobic). Do tego P90 i QBZ-95-1, 2 noze i niesmiertelniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest błąd a celowy zabieg. Chcieli najwidoczniej podnieść realizm i uznali że w realnym życiu jest tak, że jak słychać jakiś bardzo głośny dźwięk np. wybuch to cichszych dźwięków np. deszczu przez moment nie słyszymy bo jesteśmy lekko ogłuszeni po czym po chwili odzyskujemy słuch i dźwięk deszczu powraca.

U mnie taki "moment" to niekiedy "cała runda" i ja bym to nazwał raczej partactwem, a nie z celowym zabiegiem. Zmiana ustawień w niczym nie pomaga. Często nie słyszę nawet własnych kroków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...