Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie taki "moment" to niekiedy "cała runda" i ja bym to nazwał raczej partactwem, a nie z celowym zabiegiem. Zmiana ustawień w niczym nie pomaga. Często nie słyszę nawet własnych kroków.

Jako "moment" opisałem tylko mechanizm z jakim to działa. Efekt występuje przez cały czas tyle że jest zapewne mniej słyszalny w momentach w których nic się nie dzieje i słychać pojedynczy dźwięk (np. sam deszcz). Tez na początku przez chwilę pomyślałem że coś jest nie tak ale później zaczęło mi się to nawet podobać. Coś na kształt kompresji dźwięku. Według mnie celowy zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie mówimy o innych rzeczach i u Ciebie coś działa, a ja mam paskudnego buga.

Bywa, że cisza trwa u mnie przez całą rundę (poza sporadycznymi gadkami czy strzelaniem). Chyba, że to symulacja aktywnych ochronników słuchu i przez większą część czasu ktoś coś nadaje przez radio, ale go nie słychać. Dźwięk z zewnątrz jest odcinany, bo radio ma wyższy priorytet i mamy ficzer zamiast buga. Dołączona grafika Tylko, że wtedy nie byłoby efektu ogłuszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2 kody DLC do BF4 (Chińska Nawałnica), który jeden wykorzystałem. I tu pytanie:

Jak wpiszę 2gi kod tego samego DLC do konta (w celu sprawdzenia czy jest OK) to go stracę jeśli okaże się że jest nieużywany?

Pytam bo chcę go sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły już do tego szajsu. Przeszło 150 zł za niegrywalne dziadostwo. Ciągłe crashe, raz gra crashuje po minucie, kiedy indziej po kilku/kilkunastu a innym razem w ogóle. Stery mam najnowsze, robilem ten motyw z PunkBusterem (reintsall) i nic to nie nie pomaga. Żenada, jak zwykle EA - najgorsza firma roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie miałem jakieś akcje z dźwiękiem. Standardowo ja czekam jakiś czas po premierze, niech sobie to poukładają, popaczują i można będzie kupić. Póki co dalej wybornie się gra w bf3 także nie ma ciśnienia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem dany dlc daje dostęp tylko do jednego battle packa. Więc o jakiś kokosach zapomnij.

 

Kto mówi o innych battlepakach. Mam drugi klucz DLC i chcę sprawdzić czy nie jest użyty. Stąd pytanie czy jak ten kod będzie OK to czy zostanie drugi raz przypisane do konta czy odrzuci np. z informacją że już posiadam ten produkt.

 

Co do dźwięku to też mi się to przydarzyło - ewidentny błąd gry - pomogło wyjście do menu.

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze czytam i czytam , i nadziwic sie nie moge. U mnie zadnych problemow z dzwiekiem, tylko czasem crasha zlapie ale zapewne za jakis czas wyjdzie patch to naprawia ale wspolczuje,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety zaczynaja sie juz pojawiac czituchy....

Cheaterzy to byli juz  drugiego dnia i w becie  tez  ,  szpece od  hackowania nie spia :/

Naszczescie jest  ich dosc malo  ,osobiscie widzialem  moze  trzy sztuki ktore byly na  99% na sterydach

jednego pamietam to zaraz  wykopali z  servera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj jednego takiego widzialem...

Mala mapka, DM druzynowy

Kazdy ze 20 razy gleba, on 3... przy 36killach

Niemozliwym to jest bo spawnpointy losowe.

Lecz jak widac kolesiowi to nie przeszkadzalo, zawsze celowal sniperka tam gdzie ktos sie wychylil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, magia. Przez kilka dni kombinowalem ze zmianami w opcjach, przenoszeniem gry na SSD, wlaczaniem turbo czy podkrecaniem CPU powyzej 4GHz bo ciagle zdarzaly mi sie nagle spadki klatek ponizej 60 nawet jesli nic sie w danej chwili na ekranie nie dzialo. Uzycie CPU na poziomie 40%, GPU nie przekraczalo 60% i mimo tego losowe problemy. Ostatecznie, uaktualnilem sterowniki do chipsetu i kontrolera SATA bo jak sie osatecznie okazalo po aktualizacji Windowsa z 8 na 8.1 jechalem na stardardowych dostarczonych przez MS. Po instalacji wlasciwych gra jest plynna nawet przy duzych zadymach i nie spada mi ponizej 60fps na high przy moim sprzecie (aa deffered na low). Turbo wylaczone, CPU wciaz w okolicach 40-50%, GPU podobnie jak wczesniej, ale to kwestia tego, ze limit klatek ustawiony na 60 bo skoro wiecej nie trzeba to co po meczyc sprzet.

 

@jonathan, teoretycznie, FairFight powinien takiego goscia wylapac. Minus taki, ze nie od razu, bo skoro analizowane sa statystyki na zywo to dopiero jak osiagnie nienaturalny wynik to go wywali. Z drugiej strony, z tego co widzialem na battlelogu to wiele osob skarzy sie na to, ze sa kopane badz banowane za uczciwa gre (duzy kill streak jako np. strzelec w smiglowcu czy samolocie) przez co admini mogli go po prostu wylaczyc na swoich serwerach. Punkbuster z kolei zawsze byl daleki od idealu.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Battlefield 4 lansowano na murowany hit tegorocznej jesieni, który pokaże jak powinny wyglądać dobrze przygotowane strzelaniny, okraszone znakomitą oprawą audiowizualną, sensownym trybem multiplayer i emocjonującą kampanią. Poprzednia odsłona cyklu zawiodła przede wszystkim fanów samotnych potyczek, bo chociaż siła Battlefield zawsze tkwiła w rozgrywkach sieciowych, produkt z najwyższej półki powinien być kompletny oraz dopracowany na każdej płaszczyźnie. Studio DICE deklarowało poprawę sytuacji, położenie większego nacisku na scenariusz i rzucenie rękawicy Call of Duty, jakie zazwyczaj serwowało całkiem przyjemnego kilkugodzinnego singla. Oczywiście, korzystne zmiany miały również objąć multiplayer, zwłaszcza iż tysiące graczy zgłosiło niezliczoną ilość błędów podczas otwartych beta-testów. Czy programiści rzeczywiście odwalili kawał solidnej roboty? Gdyby ułamek marketingowego budżet przeznaczono na wychwycenie błędów, to Battlefield 4 byłby prawdopodobnie najbardziej dopracowanym tytułem w historii elektronicznej rozrywki, jednak do ideału sporo brakuje...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi kupicie tą grę to chętnie. Ja na razie jestem wku**wiony że tak to wygląda...

Nie jest tak zle, wczoraj zrobilem aktualizcje PB reczna i gralem kilka rund bez crasha, co prawda dzwiek znika na jednej mapie, ale da sie przezyc :)

 

Rozbij swinke skarbonke, jak chcesz taniej kupic to kup w Origin w Meksyku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchsjcię, mam duży problem, a właściwie nie ja tylko kumpel któremu niedawno całe bebechy wymieniłem.

Kupił tę grę, a że jest czystej maści casualem to standard najpierw singiel. Okazało się, że na jakichkolwiek ustawieniach i rozdzielczości jest on niegrywalny.

 

Sprzęt na jakim działa kumpel to:

Pentium G3430 3.3 Ghz

Asrock H81M

Kingston 4 GB 1600 Mhz

HD7790 1 GB

WD 500 AAKS

 

Z tego co zaobserwowałem to:

-cut scenki potrafią sie przyciąć (jak i wywalić całą grę)

-w czasie grania ścinki straszne, czy to wymiana ognia jest, przejazd pojazdem czy inne akcje wykonywane w grze.

 

Nie instalowałem frapsa by zobaczyć fps, ale jak się nie ścina to gra potrafi nawet na wysokich ustawieniach pracować płynnie.

Ma ktoś może jakiekolwiek rozwiązania tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręczną aktualizację PB?... Serio? Dobiłeś mnie tym. Ja na razie BF4 nie zamierzam posiadać. Może na PS4 kupię, ale to tak tylko "może" Dołączona grafika Wystarczy mi to co piszecie Dołączona grafika

w BF3 tez akutalizowalem recznie, bo mnie serwery wyrzucaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 2 dni od premiery grało mi się całkiem fajnie, może ze 2 wywrotki do pulpitu. Później już było dużo gorzej. Bywało, że co druga, trzecia rudna.

Raz próbowałem wbić na jeden serwer i za każdym razem, tuż po załadowaniu mapy wywalało do pulpitu. Po 3-4 nieudanej próbie zmieniłem serwer i luzik. Normalnie się grało.

 

Z innej beczki:

Obejrzałem sobie na yt kampanię CoD: Ghosts (piersze 12 misji) i muszę powiedzieć, że bardziej mi się podoba. Z BF4 podobała mi się tylko pierwsza misja i czwarta (Singapore) za efekty pogodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest w końcu z tym językiem gry?

 

Czy kupując wersję PL w Origin mogę zmienić język na angielski?

Bo jak tak to biorę z allegro kluczyk za 115 pln + premium za 150 pln.

 

A jak nie, to może wie ktoś jak najtaniej wyhaczyć wersję eng?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z origina możesz mieć angielski, ale instalator nie pyta, jaki język chcesz. Przed instalacją musisz sobie zmienić język origina na angielski, inaczej ściągnie polski.

Z kluczykami/pudełkami nie wiem, czy też tak działa.

 

Jak nie zamierzasz grać w singla, to szkoda dopłacać. Zresztą singiel taki sobie. Możesz obejrzeć całość na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...