Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze czytam i czytam , i nadziwic sie nie moge. U mnie zadnych problemow z dzwiekiem, tylko czasem crasha zlapie ale zapewne za jakis czas wyjdzie patch to naprawia ale wspolczuje,,,

zależy na jakich kmapach grywasz , problemy z dzwiekiem pojawiaja sie na podboj w misjach z pociągiem i z taka mała wyspo po środku [najczesciej ]

 

jak cos przypominam ze gramy wspolnie np tutaj  ts3 178.217.190.83:9988 jest nas kolo 20 ale zawsze ktos grywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Origin jest już tańsza, zwykła edycja za 129zł bez Chińskiej Nawałnicy: Polski, русский язык

Edycja Specjalna z DLC za 159zł: Český, Deutsch, English (US), Español (ES), Français (France), Italiano, 한국어, Polski, Português (Brasil), русский язык, 中文(繁體)

 

Ja, dzień przed premierą, płaciłem 169zł za ten luksus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nienormalne by ludzie musieli się męczyć tak z tą grą i to za niemałe pieniądze. Już w becie to ciągle wywalanie z serwera potrafiło wkurzyć niemiłosiernie. A co dopiero po wydaniu grubo ponad 100 za samą podstawkę. Dla mnie to wciąż beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem czerwony ekran (totalna zwiecha systemu) na tej grze, jak spróbowałem nowszych bet od amd (13.11v8). Powróciłem do oficjalnych 13.9 i więcej tego nie widziałem. Oczywiście gra nadal wywala się do pulpitu lub wyrzuca z serwera. Im lepiej mi idzie, tym częściej się wywala. Jak dostaję łomot, to bardzo dobrze się gra :]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie narzekam, co prawda nie gram za dużo, ale w sumie wywaliło mnie tylko raz do pulpitu na pierwszej grze i od tamtej pory gra śmiga aż miło w porównaniu do bf3 bardzo duży plus.

Edytowane przez Mario19x9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj mam zupełnie nowe atrakcje. Zacina się przycisk strzału. Albo natychmiast wystrzela cały zapas amunicji, albo nie można strzelać w ogóle. Ale tylko na piechotę, w pojazdach działa dobrze.

Google znalazło podobny problem z BF3. Rozwiązanie: odłączyć i podłączyć joystick. No i faktycznie, pomogło - na 15 minut, problem wrócił.

Po tylu dniach od premiery, nagle to zaczęło szwankować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nienormalne by ludzie musieli się męczyć tak z tą grą i to za niemałe pieniądze. Już w becie to ciągle wywalanie z serwera potrafiło wkurzyć niemiłosiernie. A co dopiero po wydaniu grubo ponad 100 za samą podstawkę. Dla mnie to wciąż beta.

 

Simcity juz mnie nauczylo trzymac sie z dala od EA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść wszystkie mapowania joysticka zamiast go podłączać. Był faktycznie taki problem we wcześniejszym BF. U mnie to wtedy pomogło.

pzd

 

Spróbowałem tego. Na jakiś czas pomogło, ale znowu zaczyna świrować. Chyba wiem, co się dzieje.

Joystick, który nie potrzebuje żadnych dodatkowych sterowników, jest dobrze wykrywany i wstępnie konfigurowany w takim starociu jak FSX, czy DCS World (poszczególne przyciski w obu programach mają takie same nazwy), tutaj ma wykrywaną przepustnicę jako trigger1 i trigger2 (min/max). Właściwe przyciski też mają dziwne nazwy. Przepustnica dobrze działa całym zakresie wartości pośrednich, ale w zależności od jej położenia pojawiają się takie kwiatki, jak blokujący się strzał, albo brak możliwości rozglądania się po kokpicie. Następnym razem spróbuję pograć bez przypisanej przepustnicy.

 

Domyślam się, że kontroler od klocka działa za to wyśmienicie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w nowego BF4 i po 20 paru godzinach mam więcej irytacji na tą grę niż z 3.

Po pierwsze wywala, dźwięk zanika jak zanikał na początku, czasami doczytuje tekstury w trakcie wygląda to okropnie (szczególnie latanie samolotem).

Po drugie stopień irytacji w tej grze u mnie sięga zenitu, nie wiem czy to mój pech czy głupota innych, ale w 3 było chyba tego mniej, bierze pajac helikopter i ląduje na dachu co by kampić, albo wyskakuje Ci strzelec żeby sobie gdzieś na spadochronie uciec. Uwielbiałem latanie helką w BF od czasów 2jki, ale tutaj jest to nie możliwe, raz w ciągu tych 20 ponad godzin trafiłem na ogarniętego gracza.

I co najważniejsze, w BF zawsze najlepsze były dla mnie przemyślane i super mapy! A tutaj 4 kwiczy pod tym względem, mapy są denne... masa miejskich map.

Na jednej dłoni bym zliczył grywalne mapy, i nawet nie wiem czy użył bym wszystkich palców.

Podsumowując, żałuje że kupiłem BF przedpremierowo... tyle w temacie.

Jak ktoś by chciał polatać helką, pilot bądź strzelec, zapraszam Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem właśnie swoje pierwsze dwie mapy w BF4 i muszę przyznać, że fajne to :D

0 bugów, 0 crashowania, detale na max i chodzi płynnie.

Jedyne co irytuje, to konieczność odpalania gry z poziomu strony internetowej (battlelog?) i mierna polska wersja językowa (straszne mają te teksty w grze...). No, i jeszcze długie ładowanie map. Ponad minutę (chyba) to lekka przesada =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja...moja przygoda skonczyła się na becie.

I patrząc na to co sie dzieje (opinie w necie, filmy na YT) na tym się skończy. COD nowy tez raczej nie ma u mnie szans...

Wcinając mały oftop do tego jaki cudny jest ten bf4(mag nie starcza na ubicie kolesia, takie lagi i netcode, plus http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064768159361567/1/) pozwole se zauważyć, że na Steam dostępna jest beta nowej wersji America's Army, i o dziwo, da rady zrobić dobry netcode...Jeden mag to 2-3 trupy, a widziałem kolesia co punktował single szotami ludków, i nie, nie był to hack. Granat jak wybuchnie w odległosci 2-5m zabija lub kaleczy(a jak kaleczy, masz szanse się wykrwawić...), flash oslepia/kaleczy, upadek jak jesteś ranny z 7m potrafi zabić. No i ludki jak w RL, skacząc po 20cm-30 nie wygladają jak idioci. Pokażcie mi żolnierza z full eq, jakies 12-30kg, jak podskakuje po pół metra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, odpusc sobie bo to szmelc totalny jak na razie. Chodzi plynnie, ale ma tyle bledow, ze sie odechciewa grac. Naprawde. Na battlelog jest temat gdzie w ciagu 15 minut koles napisal o 100 bledach. Troszke wczesniej MOD napisal o nadchodzacym patchu, ktory wyeliminuje az 5(!!!!!) z nich. Smiech na sali... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich błędach mowa? Bo nie uświadczyłem chyba żadnego, oprócz jednego crasha w ciągu 4 godzin grania.

 

Kurde, ale czy zawsze bf był taki trudny i chaotyczny na multi? :D

Wchodzę i nie mogę praktycznie nikogo zabić, a ze snajperką trzeba zmieniać jakieś dodatkowe ustawienia odległości (200,300,400,500,1000 m) żeby w ogóle kogoś trafić ; p

Nie mówiąc już o tym, że praktycznie żadnego przeciwnika nie widzę dopóki mnie nie zabije :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o tym, że praktycznie żadnego przeciwnika nie widzę dopóki mnie nie zabije Dołączona grafika

Zmniejsz ustawienia na wysokie mi to trochę pomogło, poza tym gały muszą się przyzwyczaić do tych wodotrysków, a po trzecie ;) najłatwiej (moim skromnym zdaniem) gra się wsparciem, bo ma porządną giwerę. W konfrontacji z piechurami ma się rozumieć. I po któreś tam nie wiem czy są już hoojki-cziterzy ale na niektórych serwerach ginie się nadzwyczaj szybko przy każdym spotkaniu face_to_face, więc trzeba sobie jeszcze jakiś fajny serwerek znaleźć.

To tyle rad od wujka co trochę pograł Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej promocji wersja specjalna (z dostępnym angielskim) za 95zł Dołączona grafika Takiego wała zobaczą u mnie preordera na cokolwiek. Zresztą BF4 to i tak był już wyjątek.

 

 

Wyczyść wszystkie mapowania joysticka zamiast go podłączać. Był faktycznie taki problem we wcześniejszym BF. U mnie to wtedy pomogło.

pzd

 

 

 

Taka sprawa, że nie zauważyłem, że ustawienia klawiszy "na piechotę" też mają kolumnę "joystick" ;) Tutaj wyczyściłem i już grze nie odwala w losowych momentach. Patrzyłem, a nie widziałem :lol:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...