Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta gra ma jakieś demo albo triala żeby wypróbować multiplayera? Na necie ciężko mi coś znaleźć bo same info o becie.

 

 

Możesz kupić gre poprzez ORIGIN i do 24h od pierwszego uruchomienia możesz grę oddać. Stwierdzając, że np. komputer masz za słaby. 

To się nazywa jakoś "Gwarancja zadowolenia z gry":

https://www.origin.com/pl-pl/great-game-guarantee

 

 

Ja tak miałem zrobić, ale ostatecznie gra została Dołączona grafika

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy powinny wydawać te gry w dłuższych odstępach czasu. Wiadomo, chodzi o zarobek, gracze na pewno zadowolą się kolejnym lekko poprawionym BF-em. Tylko czy idzie to wszystko w dobrą strone? Uważam, że DICE powinno usiąść i przemyśleć kolejnego FPS-a, bo wszystko się kiedyś przejje, a wtedy już nie będą tak doić z nas pieniędzy. Sprawa inaczej ma się zas z COD-em, wszystko gry z pod tego sztandaru są po prostu kasowymi hitami, ale wszystko od COD-a 4 w górę jest coraz bardziej powtarzalne. Pieniądze robią z twóców bestie, które robię wszystko na przysłowiowe odwal się i wyciągają z nas kasę małymi DLC i dodatkami, które dodają kilka map.

Wracając do samego BF-a 4, to uważam że jest to taki Bf3 I pół. W grafice rewelacji nie ma, praktycznie to samo co wcześniej, a i gameplay się nie zmienił. Uważam, że dobrym pomysłem, byłoby zmienienie klimatu tej gry, na taki bardzkej II wojenny, albo nawet starszy. Odświeżyłoby to wtedy serie i pokazało graczom, jak wyglądał zmagania wojenne wtedy, a dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam  ze to motyw z BF2 podstawki bo tylko w  ta  gralem  +/- 600h dokladnie nie  pamietam

Tja...

 

To nie jest przypadkiem theme z dodatku Pancerny Atak?. Z tego co pamiętam to w podstawce to tak nie "piszczało" Dołączona grafika Może wtedy mój słuch inaczej to odbierał Dołączona grafika

Yup

 

Od 20s

Edytowane przez Duelist
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja...

No rzeczywiście Armored Fury to nie jest BF2 - to pewnie jakaś samodzielna gra zupełnie nic wspólnego z BF2 nie mająca...

 

 

edit

Może jeszcze jakiś dzieciak ma ochote pominusować? no dalej

Edytowane przez rafa
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, chce przejść z 775@E2160 na coś nowszego. Wybrałem iż będzie to Inter z 1150 i teraz mam pytanie. Co będzie lepsze (na początku, potem jakiś i5) G3430 czy i3-4130 (takie mam fundusze na procesor). Do tego będzie grafika pokroju 7790

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, coś zapomniałem dopisać, iż mi właśnie co będzie lepsze do BF4. Niestety, z tego co widzę to większość tu siedzi z i5, a ja potrzebuję czegoś bardziej "ekonomicznego" - min. min tego co trzeba by pograć na BF4 na multi. Nie wymagam ultra/wysokoch detali, a bardziej płynność gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tą płynność daje i5 (wydajne cztery rdzenie) bo zapewnia wysoki minimalny fps. Resztę załatwia karta.

 

Od takich pytań jest dział "Co kupić" i zapewniam Cie to pytanie padło wielokrotnie. Tu się rozmawia o samej grze...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście Armored Fury to nie jest BF2 - to pewnie jakaś samodzielna gra zupełnie nic wspólnego z BF2 nie mająca...

 

 

edit

Może jeszcze jakiś dzieciak ma ochote pominusować? no dalej

Strasznie mi się nie chciało odpowiadać na to ale niech będzie... Widziałeś się gdzieś zacytowanego w tamtym poście? Nie? No właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze jakiś dzieciak ma ochote pominusować? no dalej

Dołączona grafika Przecież to forum megalomanów, jak mogłeś popełnić takie faux pas Dołączona grafika

 

 

Czas: 2.04 - fizyka iście kosmiczna Dołączona grafika

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie naprawili. Btw na blurbusters.com przy okazji testow nv g-sync i input laga okazalo sie ze giera ma wewn zegar 10hz i zmierzonego input laga w okolicy -70ms...gdzie nowy krajzys ma w okolicy 50 a cs:go 27...dorzuccie se do tego dziurawy net code i ping do serwerow i 2-3 klatki do tylu jestesmyWysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...