Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Battlefield 4 nareszcie doczekał się aktualizacji wprowadzającej obsługę Mantle, niskopoziomowego API stanowiącego alternatywę dla wszędobylskiego DirectX, które powstało z myślą o kartach graficznych AMD Radeon bazujących na architekturze GCN. Pierwotnie premierę patcha zaplanowano na grudzień ubiegłego roku, aczkolwiek najpewniej z powodu nieustannego łatania produkcji Electronic Arts, termin zdecydowano się przesunąć o kilka tygodni... lecz obiecano dokonać tego jeszcze w styczniu. Czy poprawka spełnia pokładane weń nadzieje? Posiadacze niektórych modeli AMD Radeon mogą to sprawdzić osobiście, ponieważ producent udostępnił już oficjalne sterowniki Catalyst 14.1 zawierające Mantle (LINK), natomiast dla pozostałej części widowni przygotowaliśmy niezależną analizę. Jeśli obiecany dodatkowy (darmowy) zastrzyk wydajności faktycznie zostanie potwierdzony, to będziemy świadkami rozpoczęcia nowego rozdziału w rywalizacji między AMD, NVIDIA i Intelem. Zapraszamy na test kart graficznych i procesorów w Battlefield 4, gdzie porównamy wyniki Mantle oraz DirectX 11 w kilku różnych scenariuszach i konfiguracjach. W rolach głównych wystąpią Radeony R9 280X/290X, GeForce GTX 770/780 Ti oraz reprezentacyjna grup układów Intel i AMD ze wszystkich przedziałów cenowych. Zaczynamy zestawienie!

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś w gronie szczęśliwców i wygrałeś życie :D

 

Ale widzę kolejne krzyki się podniosły:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/en/forum/threadview/2979150493816135134/53/

 

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/battlefield-4-gra-bledy-dice-obietnica-poprawy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bo niby nie wiedzieli o problemach przed wydaniem gry i zanim zabrali się za China Rising.  Dobrze wiedzieli że wypuszczają do sprzedaży Betę. Chcieli się pospieszyć i wydać jak najszybciej, byle tylko COD im za dużo z tortu nie zabrał...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi powiedzieć czy BF4 na pójdzie na iMacu z 2011?

 

Dokładna specyfikacja:

2.5GHz quad-core Intel Core i5

AMD Radeon HD 6750M graphics processor with 512MB of GDDR5 memory

9 GB of 1333MHz DDR3 memory

Edytowane przez paw_czyk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... BF3 chodzi mi na max detalach. Zastanawiam się na jakiego maca ewentualnie sobie wymienić tego, który mam, żeby móc pogierzyć. BF na ps nie wchodzi w grę, bo zdecydowanie wolę gierzyć myszką, inne kompy również nie wchodzą w grę, bo mac potrzebny mi jest do pracy, również stacjonarny.

Edytowane przez paw_czyk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf3 na max na hd6750M swietny zart. Chyba w 640x480.

 

https://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/threadview/2832654624965799895/

Pozdro

 

co za bzdury... nie linkuj do czegoś co kompletnie mija się z pawdą. Myślałem, że ktoś tu się rzeczywiście zna na sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paw_czyk kolejny fanatyk apple, który myśli, że ten sprzęt charakteryzuje mega wydajność. Tymczasem 6750m to dno i kilometr mułu. Miałem desktopowego 4850 i w FHD ledwo się dało grać na LOW (30-35fps) a ta karta jest o wiele wydajniejsza od tego padła. Skoro ten mac jest taki mega to po jaką cholerę ludzie kupują gtx780. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ELYevkt1jw4

640x480 wszystko na low i 25-30fps w SINGLE PLAYER. W multi jeszcze gorzej. 

 

I can play fine with my resolution set to a lower one and settings from mid to low

 

W to uwierze, w Twoje bzdury nie. Szkoda w ogóle z Tobą dyskutować trollu.

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Mam Dell Inspiron 15R 5521.
Podzespoły:

Intel Core i7 3517U
6 GB, DDR3, 1600 MHz  
AMD Radeon HD 8730M
Windows 8 64-bit

Myślicie, że pójdzie na tym sprzęcie płynnie Battlefield 4 ?

Z tej specyfikaji: https://cdp.pl/gry/battlefield-4 wynika, że pójdzie - ale czy będzie hulać ? GTA 4 śmigała płynnie... Prośba o ocenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez lepiej dziala bf4 na windowsie 8 niz na 7? zainstalowalem 8.1 na probe i gra zaczela mi dobrze dzialac zwlasza na zaporze. na 7 na tej planszy oraz na tej z hotelem gra szarpie na 8.1 dziala elegancko na ultra. wiem ameryki nie odkrylem ale tak chcialem napisac co u siebe zauwazylem.

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej mialem drobne problemy z CF pod windowsem 7 , kupilem  8.1 jak reka odjol  .

Nie wiem co te cwaniaki z Microsoftu robia  ale  win 8.1  lepiej sobie radzi w grach  szczegolnie w multi gpu.

 

Co do  Second Assault

 

  Caspian Border , ta mapa odzyla na powaznie

w koncu wyglada prawie  tak jak powinna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na 8.1 mam jakieś dziwne problemy, bo bf4 mi zwalnia w cf w porównaniu z jedną kartą.

Coś dziwne info pokazuje w trixx, jakby druga karta w wolniejszym trybie pracowała.

 

Dołączona grafika

 

Niby heaven benchmark pokazuje adekwatny wzrost wydajność 2 vs 1 karta a bf4 dostaje czkawki, stry najnowsze pod mantle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jakiegoś ulps'a włączyć w rejestrze, bo jedna karta przechodziła w stan błogości. :D

Ale i tak dalej cf to słabe rozwiązanie, niby pokazuje all@max 60fps ale są jakieś dziwne spadki jak nie ma żadnej akcji, albo to wina gry albo znowu jakąs opcję muszę przestawić w rejestrze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...