Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj dokupiłem sobie to premium za 75 zł skuszony nowymi wersjami map z poprzednich wersji. Zawiodłem się tak samo jak w dniu premiery. W grze panuje chaos, mgły-zamglenia, burze piaskowe, przyciemnienia obrazu, ogromana ilość liczb, dodatków itd...  Myślałem, że stare-nowe mapy będą ciekawsze. Niestety, tak nie jest, np. Gulf of Oman z jakąś idiotyczną burzą piaskową czy przeładowane metro. Myslałem, że mapy z dodatku 'China' będą przypominały Dragon Valley, ta jasne... Przeżyłbym te wady, gdyby nie tragicznie mała ilość serwerów, a zwłaszcza z mapami z dodatków na hardcore.

Jedno metro na hardcore w miare pełne?! Wtf?! Żadnego gulf of oman na hardcore?! LIPA (na całym świecie)

Nie polecam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Problem gry jest taki, że zmusili ją aby gra przypominała konsolowe potyczki, dlaczego tak się stało nie wiem, ale chyba musieli posłuchać jakiejś tam społeczności (nie wiem jakie retardy się załapały) . Dlatego nie ma map na hc. Gra na konsole przypomina coś w stylu wyskakujesz z za rogu dostajesz pół magazynka ołowiu, po czym odwracasz się lub gleba i jesteś w stanie położyć gościa. Ja już dawno odpuściłem to (chociaż myślałem nad tym premium za pół ceny) i gram dalej w bf3. Map na hc nie brakuję. Dodatkowo odpycha mnie broń w czwórce totalnie nie ma precyzji, jak w trójce aek-971 jest jak skalpel to w czwórce wszystkie bronie to jakieś korkowce. Poczekam na piątkę lub w ogóle odpuszczę produkcję :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem dużo w bf3, ale widać że bf4 jest mniej dynamiczne (a za tym bardziej realistyczne o co w sumie chodzi niby w bf by było >cod). Kod sieciowy to inna bajka bo ludzie porównują go np. do cs-a ale nie widzą że oprócz uśredniania pingu (jakość trzeba uśrednić to co dzieje się pośród 64 graczy plus c4 i projectile jak rpg). A tak poza tym hc gracze to pewnie mniej niż 5%, więc zysk z nich nie wystarczy nawet na animacje 1 krzaczka a chcą coś zmienić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el-mo

 

Dokladnie  , przecietny  ''Ludz''  nie ma pojecia ze  w  BF4  trzeba  synchronizowac ,przeslac  minimum 4-5x wiecej informacji niz  w taki m  CS'ie  stad  dziwne problemy z  netcodem.

 

Ostatnio grywam na  serverze w  UK ( mieszkam w  Londynie ) do ktorego  mam ping 17ms   ZERO   powtarzam  ZERO problemow

dzieki temu  nawet ratio skoczylo  z  1,8   do  4.2

 

reasumujac  chcecie  miec mniej problemow z gra  potrzebne  dobre  lacze  i  dostep do servera z  niskim  pingiem  ,  wiem  wiem  w  PL  na  Neostradzie  osadzonej w  Koziej  Wolce 

  nic juz nie mozna  bedzie zrobic  tylko  grac  z  babolami  i nazekac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny problem z BF4, gra mi się ciągle wykrzacza w trybie online pojawia się mapa do zrzutu, i koniec, "program przestał działać".

System Win 7 64bit PL

Origin wypatchowany

BF 4 wypatchowany

PunkBuster wypatchowany

Dałem nawet naprawę gry w origin ale nic to nie pomogło.

Sterowniki Caty Omega.

Ktoś coś doradzi? Czy mam gre na nowo ściągać?

 

// Fajne jaja z grą po pół roku nie grania, a chciałem popykać w niedzielne popłudnie...

 

Edit:

Żeby rozwiązać problem wystarczyło wyrzucić cały folder "Battlefield 4" z katalogu "Moje Dokumenty".

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam krótkie pytanie.. czy po nowych sterownikach jakie wypuściła firma AMD 15.7 macie problemy z BF4 ? Bo u mnie następuje reset kompa.. i to tak nagle, bez żadnego komunikatu przed i po włączeniu. Cięzko tu pisać ile gram, bo to różnie.. nagle po 40 minutach.. albo po 16. Inne gdy chodzą mi sprawnie jak np GTA V.. grałem z 3h i bez problemów. Coś panowie z AMD spaprali? Ma ktoś podobny problem ? Wszystko oryginalne, aktualizacje Win 7 są, nawet był format dwa dni temu.. (bo dawno nie robiłem) i przed formatem tez tak było na tych sterach, bo zdążyłem to sprawdzić. Posiadam sprzęt:

- Płyta głowna ASUS Z87-K 
- Procesor Intel Core i7-4770 3.40GHz 
- Grafika XFX Radeon R9 295X2 8gb
- RAM DDR3 16GB 1600 MHz Kingston HyperX XMP 
- Dzwięk Sound Blaster SB X-Fi // Sound Blaster Tactic 3D Alpha
- Sieciówka REALTEK RTL8139/810x 
- Dysk SSD 60GB i 120GB
- Dysk HDD 1TB 
- Chłodzenie procka FERA PRO HE1224 
 
Pozdro :) 
Edytowane przez kidd821

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Necro wykop!

Pobrałem dzisiaj aktualizację, bo się dowiedziałem, że za free dali dragon valley i przy odpaleniu byle jakiego serwera z tą mapą mówi, że nie mam dodatku "klasyczne operacje", który chyba jest za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, klikam i się pokazuje białe okienko zatytułowane "dodatki do gier" i dalej nic. :D 

Może origin przeciążony albo coś u mnie zwalone.


---

 

Już ok, mam zabezpieczenie przed kupowaniem w origin i musiałem podać kod z maila. -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża? Może same wymiary są nieco inne w stosunku do BF2, ale ogólnie mapa wygląda na okrojoną - flag do przejmowania mamy mniej, a sam obszar do biegania jest dużo mniejszy. Tyle tylko, że przybyło obiektów, więc nie jest już tak pusto.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze.

 

Mam pytanko: Czy warto zainwestować w BF4?

Wspomnienia z BF3 mam wspaniałe z X360 ale w 4 nie grałem i nie wiem czy warto. Nie tak dawno temu znajomi namówili mnie na zakup CS:GO ale to kompletnie nie oddaje tego co czułem grając w BF3...:/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze.

 

Mam pytanko: Czy warto zainwestować w BF4?

Wspomnienia z BF3 mam wspaniałe z X360 ale w 4 nie grałem i nie wiem czy warto. Nie tak dawno temu znajomi namówili mnie na zakup CS:GO ale to kompletnie nie oddaje tego co czułem grając w BF3...:/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

4-ka jest lepsza niż część 3. Powienieneś być zadowolny.

Niestety na Origin skońćzyła się promocja. Podstawka 4 była za 30 PLN.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz włączałem Origin jak grałem w BF4 czyli pół roku temu odpaliłem na 3 mapy i dostałem rage to usunąłem BF4 jak i Origin w cholerę. Dlatego taka promocja mogła mnie ominąć, szczególnie, że miałem po dziurki w nosie BFa, ale ostatnio znajomy sobie o nim przypomniał to i ja zacząłem w niego grać, a jakby chodziło premium po 50 zł to mógłbym kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...