Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam dzisiaj pograłem kilka meczyków i mam mieszane uczucia. Dodatkowo w pamięci mam jak w BF3 po 2 tygodniach od wypuszczenia DLC ludzie wracali do podstawki co było irytujące i boję się, że tutaj będzie tak samo, że za chwilę ludziom się znudzi DLC i wrócą do podstawki.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem kupować a jednak nie, przypomniało mi sie jak sie grało w 3, a jak piszą ludzie że jest gorzej...w dodatku naszły mnie wspomnienia z otwartej bety, zapuściłem przecie. Szkoda kasy. Kupić by mieć nie ma sensu...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mają 3 i 4 iiczestow grają w 3 bo 4 jest nadal jak beta . Ja po przesiadek z Cs tez jakoś nie mogę się przekonać . Jest to również powód mojego olania BG star wars bo to to samo <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a ....

Czas dopracowany gier odszedł w zapomnienie bo ludzie kupują preordery ifirmie kasa się zgadza .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zależy od maszyny jaką posiadasz, po drugie (nie wiem jak w przypadku BF3 bo nie gram) BF4 jest stale aktualizowany, przerabiane są mapy, mam go od lipca i ciągle mnie bawi, od taka nie zależna strzelanka ;)

 

Wesołych :)

Edytowane przez Makduf
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że mieszkam za granicą to promocji wielkiej nie ma. W cenie BF3 Premium zakupię BF4 w podstawie. Do wersji Premium BF4 muszę trochę dopłacić ale nie wiem czy warto... :/

 

Co do sprzętu to z tym nie ma żadnego problemu bo obie części będą śmigać co najmniej na średnich w full HD.

Edytowane przez Tomix96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu postanowiłem zainwestować w wersję premium BF4 w końcu raz się żyje. :D

 

Mam jednak pytanie: Czy istnieje zainstalowanie języka Polskiego w tej grze? Grę kupiłem przez Origin'a.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język powinieneś mieć taki jak masz w Origin. U mnie się automatycznie włącza polski. Nic nie musiałem zmieniać.

W Originie mam Polski ale gdy włączam grę jest Angielski. Próbując zmienić język przez Origin'a mam do wyboru tylko Angielski. :/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Originie mam Polski ale gdy włączam grę jest Angielski. Próbując zmienić język przez Origin'a mam do wyboru tylko Angielski. :/

 

 

W jakim kraju mieszkasz??

Spróbuj włączyć język polski w grze.

Edytowane przez Passt
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem już zupełnie, może kupiłeś wersję stricte angielską.

Ja sprawdzałem w Origin mam ze 20 języków do wyboru.

Inne gry na tej platformie masz po polsku??

Język Windowsa masz polski??

 

Spróbuj może przeinstalować Origin.

 

https://www.origin.com/en-pl/download

Edytowane przez Passt
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem już zupełnie, może kupiłeś wersję stricte angielską.

Ja sprawdzałem w Origin mam ze 20 języków do wyboru.

Inne gry na tej platformie masz po polsku??

Język Windowsa masz polski??

 

Spróbuj może przeinstalować Origin.

 

https://www.origin.com/en-pl/download

Jest to pierwsza gra którą kupiłem bezpośrednio z Origin'a. Posiadam Fifę 16 zakupioną przez CD Keys i wykorzystując kod na Originie miałem opcję języka Polskiego i gra działa w naszym ojczystym języku. :/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć spolszczenie. Widzę, że google wypluwa kilka linków z nimi. BTW, ja nie kupiłem BF4 bo jest dostęp tylko do polskiej wersji. Musiałbym kupić najdroższą aby mieć wersję angielską, a na to mi szkoda kasy.

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć spolszczenie. Widzę, że google wypluwa kilka linków z nimi. BTW, ja nie kupiłem BF4 bo jest dostęp tylko do polskiej wersji. Musiałbym kupić najdroższą aby mieć wersję angielską, a na to mi szkoda kasy.

Nie wiem dlaczego ale chyba powalczę o wzrot pieniędzy od Origin'a. Kompletnie mnie ta część nie przekonała. Po pierwsze brak języka, po drugie wszystko trzeba robić przez przeglądarkę typu mapy itp.

Może to kwestia przyzwyczajenia ale żałuję wydanych pieniędzy. :/

 

Edit: Niestety program zwrotów gier na Originie jest tak dupny, że pozostaje mi kombinowanie z spolszczeniem. :/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tomix96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć spolszczenie. Widzę, że google wypluwa kilka linków z nimi. BTW, ja nie kupiłem BF4 bo jest dostęp tylko do polskiej wersji. Musiałbym kupić najdroższą aby mieć wersję angielską, a na to mi szkoda kasy.

Mógłbyś podesłać jakiś sprawdzony link z Polskim spolszczenie? Ponieważ ja nic zaufanego nie znalazłem. :/

 

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz zmienić wersji językowej gry przez Origin. Jak kupiłeś w danym kraju to masz zabezpieczenia regionalne i żeby zmienić, musiałbyś kupić nową wersję gry i pisać do EA o przerzucenie statystyk. Oni mają zajebisty plan biznesowy.

 

Wiem, bo chciałem w drugą stronę, z polskiego na angielski. Nawet kumpel z GB wysłał mi pliki językowe ale Origin jeśli wykryje inne pliki niż miały być, z automatu pobierze Ci te stare, zgodne z Twoją wersją. To jak walka z wiatrakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież podczas instalacji wyskakuje okno z wyborem wersji językowej i można wybrać m.in. angielski czy polski.

Sam niedawno instalowałem ponownie grę i pogrywam z kolegą który gra po ang.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zawsze. Zależy od wersji. Ja mam wersję preorder premium digital edition i mam tylko rosyjski i polski. Z tego co wiem to do takiego regionu jesteśmy sklasyfikowani.

 

@Gregu tak jak piszesz jest na Steam. EA to już wyższy poziom żydostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo też mam wersję "P", i wybór 11 języków.

Z ciekawosci zmieniłem język w grze na ang.  Origin pobrał pliki, zainstalował i gra jest po ang. sp i mp

Edytowane przez olddog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Wg Origin przy edycji premium, obsługiwane języki to: Polski, Русский язык. Dopiero jak się wykupi usługę premium, to ma się dostęp do wszystkich języków. Swoją drogą to niezły debilizm. Żeby mieć wer angielską, trzeba mieć BF4+ usługę premium. A jak kupię edycje premium, to jest tylko Polski i Rosyjski. Ja już macham ręką, ale to już któryś tytuł, który odpuściłem z racji ograniczeń językowaych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...