Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem spolszczenie w sieci, wrzuciłem wszystko tam gdzie powinno być, rejestry zmieniłem ale sposób nie działa. Włącza się BF ale nasze podboje kończą się na ekranie wczytywania.

 

Pisałem do pomocy technicznej ale Origin'a. Wydawało mi się, że oni powinni wiedzieć jak problem rozwiązać ale niestety nikt się nie zainteresował moim problemem. :/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz w Origin na grę i dajesz napraw. On sam sobie zsynchronizuje i pobierze dobre pliki.

Niestety nic to nie pomaga. Choć nie próbowałem wrzucić do folderu loc. tylko Polskich plików i włączyć opcji napraw... :/

Szczerze mówiąc kupiłem tą grę z nadziejami ale ta cała sytuacja sprawiła, że grałem w nią może 15 minut. :/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wywal całą zawartość tych folderów które ruszałeś i dopiero daj "napraw". On musi się zorientować że czegoś brakuje. A jak nie to pobieramy raz jeszcze grę ;)

 

 

Co do zmiany języka, żeby nie być gołosłownym:

xm2a1j04hn42ugxzg.jpg?size_id=4

 

Jest to wersja Premium. Nic nie mogę zmienić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że naprawa trwa kilka chwil to próbowałem na różne sposoby ale cały czas pobiera Angielskie pliki. :/

 

Grę próbowałem pobrać już kilka dni temu ale i tam miałem tylko język Angielski... :/

 

W właściwościach gry kompletnie nie mam takiej zakładki jak: "język w grze"

 

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origin kompletnie nic nie odpisał. Wieszanie na nich psów to po prostu za mało ponieważ aby uzyskać pieniądze od klienta to są pierwsi ale aby mu pomóc choć w najmniejszy sposób to już nie. Na dobrą sprawę to dzięki nam gamerom utrzymujemy cały ten Origin ich wszystkich jego pracowników... :(

Po tej całej sytuacji żałuję zakupu tej może nie najgorszej gry ale nie potrafię zrozumieć polityki jaką mają i jaką konsekwentnie podążają. Co do numeru telefonu to nie wiele zdziałać ponieważ mieszkam za granicą co będzie się wiązało z dodatkowymi opłatami ale dzięki za chęć pomocy. :)

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tomix96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asrock p67 pro3 8gb ram i5 2500k 4.5ghz radeon 7850 1280/1270 zdarzaja sie spadki fps na szanghaj ponizej 60, gra wtedy spowalnia. Jak myslicie procek nie wyrabia czy grafika? Gram glownie MP na serwerach 64 osobowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera teraz wie, bo uzycie CPU podchodzi pod 99%, a GPU tylko 70%. Czyzby procek sie dusil ? Teraz jest wykrecony na 4.7ghz. Chociaz mimo obciazenia to jednak chyba wina GPU i 1gb ramu. Cos czytalem ze w BF4 radeony maja nizsza wydajnosci niz polaczenie dowolnego procka +geforce. Po prostu geforcy mniej obciazaja procesor i lepiej wspolpracuja.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera teraz wie, bo uzycie CPU podchodzi pod 99%, a GPU tylko 70%. Czyzby procek sie dusil ? Teraz jest wykrecony na 4.7ghz. Chociaz mimo obciazenia to jednak chyba wina GPU i 1gb ramu. Cos czytalem ze w BF4 radeony maja nizsza wydajnosci niz polaczenie dowolnego procka +geforce. Po prostu geforcy mniej obciazaja procesor i lepiej wspolpracuja.

 

Pamiętam, że przy 1 GB pamięci na karcie graficznej, przy wysokich detalach w 1920x1200 gra miała dziwne spowolnienia, na pewno przez przepełnianie się VRAM. By rozwiązać problem na tym sprzęcie musiałem obniżyć detale, by pamięć na karcie się tak nie zapychała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...