Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem jakiś czas temu w kolporterze kod i pogrywam w samo multi. Istotnie ostatnio lagowało mocno zwłaszcza przy grze po 18:00. Podobno DICE wymienia serwery czy też zmienia konfiguracje żeby nie lagowało. Pożyjemy, zobaczymy. Co do Crashy przeglądarki miałem tak na Firefoxie i zmieniłem na Chroma, działa i zwiechy nie było od paru dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega nie kradnie prądu i nie może sobie pozwolić na gigabitowe łącze ?

Sam niedawno zakupiłem i gra mi się o wiele gorzej niż w 3kę, za dużo pierdół nawrzucali, jakieś

, które wszystko zamiatają, ogólnie jakaś mniej czytelna mi się wydaje, albo już wypadłem z obiegu.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta w porywach do 24Mb/s to ile jeszcze mam mieć żeby komfortowo grać? :lol:

Zauważyłem czasami sytuacje w stylu "koleś wybiega na mnie, jestem pewien, że oddaje przynajmniej 2-3 strzały w niego a w kill logu pokazuje mi u niego 100hp" ale co zrobić.

Pobawiłem się za to ze sterownikami do ati, najpierw wgrałem najnowsze bety to było jeszcze gorzej bo co 4-6min crash. Wywaliłem kompletnie wszystkie sterowniki, zainstalowałem ostatnie stabilne i jak na razie przez te parę godzin co przegrałem zero problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF 3 i 4 ma zwalony kod sieciowy i to nie jest wina lagów tylko tak to działa. Tak samo jest gdy chowasz się za przeszkodą np murem, jesteś schowany dobrą sekundę i nagle dead.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF 3 i 4 ma zwalony kod sieciowy i to nie jest wina lagów tylko tak to działa. Tak samo jest gdy chowasz się za przeszkodą np murem, jesteś schowany dobrą sekundę i nagle dead.

dokładnie, tylko że bf4 jest pod tym wzgledem gorszy od bf3

 

Kacimiierz zmniejsz wygladzanie sieciowe do zera i zobacz jak ci sie bedzie grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto czy nie warto kupowac ? Znajomy mnie caly czas naciaga zebym kupil i z nim pobiegal, ale net kod mnie odstrasza bo slyszalem, ze jest gorzej niz w BF 3. Dodam, ze BF 3 mam i do niektorych, rzeczy, ktore sie nie zmienia juz sie przyzwyczailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za grosze - 25zł i dla mnie nie dorasta do pięt Bf3 jeśli chodzi o grywalność, gorsza pod każdym względem. Single player jest tak głupi, że dałem sobie spokój w połowie, kolejnej odsłony już chyba nie zakupię, albo też za odpowiednik kilku piw, żeby zobaczyć na własne oczy co oni znowu wymodzą. kumpel kupił w dniu premiery z premium za 300zł, pograł trochę i rzucił w kąt także niezła wtopa hehe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jak mam kupic BF4 + DLC to jednak sobie podaruje :P kupilem za 50zl premiumke dla BF3 
 
Po za tym dodam, ze mnie mocno irytuje cala ta sytuacja w BFie z DLC, tzn.
 
Jesli ktos kupil podstawke i ma podstawowe bronie i mapy, to reszta co z nimi gra tez powinna tylko te miec. Niestety w rzeczywistosci Ty majac tylko podstawke masz z gory mniejsze szanse niz ktos kto kupil DLC i lata z lepsza bronia po servie. Po przesiadce na i5 odpalilem BFa (na leciwym Phenomie x3 720 FPS przy FHD wolal o pomste do nieba) i nagle widze, ze co drugi supp biega z L86A2 ... przeciez to tak jak by grali assaultem z L85A2 innymi slowy masakra ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=VRaTzRJHh0M

Edytowane przez Buziak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos w miare dobry Joystick dla  BF4 ( glownie gra w heli )

myslalem nad : Thrustmaster T-Flight Hotas X   albo   Logitech - Extreme 3D PRO

jakies rady

 

pamietam ze bylo w tym threadzie kilku asiorow w Heli

 

 

 

 

Czy to Forum  juz zdechlo ?? 

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpocząłem darmowe siedem dni. Ta gra to z grubsza BF3 moim zdaniem. I to nie jest zaletą. Nawet odrobinę nie przypomina klimatu BF2. Ale pomęczę się troche i zobacze pare map.

Póki co nie jest warta nawet promocji na Origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ugralem 4 lvl na mapach team deadmatch, miałem wrazenie, ze wyjątkowo szybko odblokowuje się bronie (dobrze mi się biegalo z M416), ale to akurat uważam za plus, bo szybko można w miare na rowni walczyc z innymi. Ogolnie mapy z podstawki naprawdę srednie, miejscami tekstury okropne, być może dodatki jakies ciekawe, ale poki ta gra nie będzie rozdawana za darmo/kilka złotych się o tym nie przekonam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zmieniłem procesor w układzie na ten z podpisu i teraz gra zaczęła mi się ciąć co kilka sekund (mikroprzycięcia). Wcześniej tego nie było. Wie ktoś dlaczego takj się dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem ze zaryzykuje, odpalilem, 2 pierwsze mapy graficznie gorsze niz w BF3, sterowanie jakies takie sztywne jak z kolkiem w [gluteus maximus].

Po paru rundach nie moge sie zalogowac na zaden serwer: no conntact with ea online.

 

Jednak to wciaz zalosna pozycja i nie polecam oraz uprzedzam innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...