Skocz do zawartości
ath

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można mieć już żadnych wątpliwości – Battlefield 4 powstaje! Mało tego, wiemy, jak uzyskać dostęp do bety czwartej odsłony popularnej serii. Zainteresowani?

 

Za wszystko odpowiada baner z platformy Origin (kategoria: Shooter), którego zdjęcie serwujemy powyżej. Dowiadujemy się z niego, że zamawiając przed premierą Medal of Honor: Warfighter, będziemy mogli wziąć udział w becie Battlefielda 4. Tak, Battlefielda 4! Przypomnijmy, że w przypadku trzeciej części serii można było uzyskać dostęp do przedpremierowych rozgrywek, składając pre-ordera na Medal of Honor – czyli mamy do czynienia z analogiczną sytuacją. Czy cykl zaliczy tylko roczną przerwę? Premiera więc w 2013 roku?

Cóż, to, że Battlefield 4 powstanie, było raczej pewne, zresztą tu i ówdzie przebąkiwano na jego temat. Teraz, jakby nie patrzeć, mamy jednak jasny sygnał: Electronic Arts naprawdę już niedługo zapowie „czwórkę”!

 

by "gry-online.pl"

 

źródło -> http://mp1st.com/2012/07/14/battlefield-4-confirmed-beta-access-through-medal-of-honor-warfighter-pre-oder-incentive/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje minimum 2 lata na wyjsce BF4 , nowe konsole musza sie wpierw zadomowic wtedy beda mogli zarobic x3 ;)

moze w koncu beda ogromne mapy i 128 graczy ???

tak zeby np w trybie rush bylo 20 nadajnikow ? zeby w koncu samolotem mozna bylo w miare normalnie polatac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby wyszedł na current gen jeszcze w 2013.

 

nowe konsole musza sie wpierw zadomowic wtedy beda mogli zarobic x3 Dołączona grafika

 

Wydanie gry na next gen nie sprawi że zarobią więcej. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje minimum 2 lata na wyjsce BF4 , nowe konsole musza sie wpierw zadomowic wtedy beda mogli zarobic x3 Dołączona grafika

moze w koncu beda ogromne mapy i 128 graczy ???

tak zeby np w trybie rush bylo 20 nadajnikow ? zeby w koncu samolotem mozna bylo w miare normalnie polatac Dołączona grafika

 

E tam, to jest jak serial, im częściej tym lepiej, ludzie i tak kupią. W takim tempie to na next-geny to będzie pewnie już BF 6 albo i 7. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja obstawiam koniec 2013, na przemian z Medal of Honor.

 

Graficznie to poprawiać zbytnio nie ma co, poza szczegółami. Ogólny design jest świetny.

 

 

Kwestia czy next-geny czy current-geny. Ja bym bardzo nie chciał na obecne konsole, bo gra znowu będzie globalnie ograniczona. Na PC niby 64 graczy, ale mapy są do tego o wiele za małe, nawet te battlefieldowe.

Na konsolach znowu mniej flag i dużo mniej pojazdów, dlatego ja bym chciał jednakowe wersje na wszystkie platformy.

 

 

 

A tak swoją drogą to liczyłem na Bad Company 3. Trochę się zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do poprawy to jest sporo, od pseudo flitrów(niebieskich-filmowych) przez oświetlenie, animacje, a na fizyce kończąc. BF3 to taki beta test ich nowego silnika. Oby do wydania BF4 "ogarneli" chłopaki co i jak.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To nie graj i daruj sobie dyskusję.

 

II wojna wątpię. Chyba za duża gra obecnie na te klimaty (wszelakie gadżety, ilość broni). Ale jakiś spin-off typu 1944 bym strasznie chciał.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się bo i tak powstanie Bugfield 4 + nieudolne próby łatania tych bugów.

 

To nie tak. Ilosc naprawionych i dodanych bledow musi sie zgadzac, tak po prostu ;P

Co do BF4 to mam nadzieje, ze nie wyjdzie w przyszlym roku a dadza sobie czas i zrobia wszystko jak trzeba. Przy okazji gdzies trzeba upchnac BC3.

 

Battlefield@Battlefield

We've been getting a lot of questions about when #BF4 will be released. We're not setting a date yet, but the Beta is in Fall 2013.

 

Platna, pudelkowa beta gdzies w 2014 ;-)

Edytowane przez KrzychuG
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałeś i już wiesz, że rewelacja?

 

Multi nie pokazali, a ta gra jest stworzona dla multi przede wszystkim. Sensownego modelu detekcji obrażeń pewnie nigdy nie zrobią bo to przewyższa możliwości tych pacanów z DICE.

 

Niektóre bronie i celowniki kolimatorowe wzięte z MOHW, reszta z BF3.

Będzie beta to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat BC 3 już było, tylko ubrali to w piórka i nazwali BF3, bo z takimi tuzami: Battlefield 1942, Battlefield 2 czy Battlefield 2142, to współczesne gry mają mało wspólnego. Tak samo będzie z BF4.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna to coraz bardziej przypominac Call of Duty, ludzie juz calkiem zapomnieli jak wyglada 2'ka ktora przyniosla im najwiekszy sukces.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesuje mnie jak będzie z premiumami, bonusami, DLC i tymi wszystkimi bzdetami.

 

http://www.battlefie...buy/pc-download

 

Battlefield 4™ Premium Expansion Pack

 

 

Czyli rozumiem, że płacąc (niemałe) 169zł mam już wszystko do końca wspierania tej gry? Mam na myśli to co w BF3 zwie się premium + podstawka.

 

A tak w ogóle, to zdecydowanie za szybko. powinni to wydać w 2014 jako bad company 3 i ze dwa lata później dopiero bf 4 na silniku kolejnej generacji. Widać, ze bardzo się spiesza za $ i znowu gracze będą przez rok beta testerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie wrażenie zrobiła dużo lepsza animacja, wygląd postaci, niszczenie otoczenia, duża ilość odłamków i rożnych detali otoczenia. Najlepsze było wejście do tego lasku, przez moment miałem wrażenie, że to nie jest gra tylko real. Nowa generacja tuż za rogiem więc nie ma co się dziwić, że dice chce wypuścić swój flagowy produkt w okolicach premiery next genów. Mi to pasuje ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy będzie do kupienia wersja Battlefield 4 Premium, od razu bez rozdrabniania BF na 4 + premium.

To co pokazali wygląda obecnie najlepiej na rynku, ale to duże usprawnienie w stosunku do 3 a nie nowy engine. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Ale poczekam na efekt końcowy i jakieś Beta Testy trybu MP. Ta seria nigdy nie była robiona z myślą o SP. Zrobili to tylko ze względu na obecne konsole. Co do grafiki to niby lepiej to wygląda. Szczególnie tekstury i modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile bedzie kosztowac bez Pre-ordera i do kiedy bedzie on obowiazywal, tutaj cena niby z rozszerzeniem premium, ale czy to znaczy to samo co DLC i ile ich bedzie... cholera wie Dołączona grafika Na mnie szalu nie zrobilo, no moze przy cut scenach jesli o postacie chodzi jest postep, ale cala reszta niemal taka sama, w sumie wyglada jakby single DLC do BF3 - graficznie chyba za wysoko postawili poprzeczke w 3 Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gameinformer:

EA says it will offer more details later, but if you pre-order, you will get a premium expansion pack similar to Back to Karkand when the game launches.

http://www.gameinformer.com/games/battlefield_4/b/pc/archive/2013/03/27/18-things-we-know-about-battlefield-4.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 robił dokładnie takie samo wrażenie, a co było w końcowym produkcie, to dzień do nocy.

 

Otóż to. Pamiętam jak wyglądały filmiki z gameplay'ów w BF3 i jak potem wyglądała gra (same skrypty pokazane na filmikach, za to w multi gorszy system zniszczeń). Na tą chwilę jestem nastawiony sceptycznie bo wygląda to na BF 3,5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne eye candy, ale kampania zapowiada się na tak samo, albo jeszcze bardziej, liniowa jak w poprzedniku. Frostbite 2 z drobnymi usprawnieniami przemianowany na 3, strasznie śmierdzi marketingiem. Silnik pewnie nie będzie wykorzystany tak dobrze jak w BC1 bądź BC2, bo po co? (mowa tu o zniszczeniu budynków, które w trójce szczerze mówiąc, nie robiły szału) Może się skuszę przy jakiejś edycji premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwala sie ze graficznie bedzie duza poprawa wzgledem BF3 na owym filmiku widac lekko poprawione BF3 :(

Niby silnik frostbite w BF3 wykozystuje 30% swoich mozliwosci a w BF4 zekomo ma wykozystac 80% , oby to niebyl tylko marketingowy belkot .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz zaraz.. DICE na całym tym przedstawieniu samo powiedziało, że ta gra nie jest na Frostbite 2.0 a na 3.0 - Stwierdzili że jest tyle usprawnień, iż nie ma sensu nadawać mu nazwy 2,5 tylko 3 - ponoć wyprzedza to, co było w poprzednim kilkakrotnie. Poza tym - Jeżeli ktoś widział ten filmik - Czy kiedykolwiek w BF3 widzieliście TYLE szczegółów co teraz? Same te ptaki jak wychodzą z pod przejazdu pociągowego, te zniszczenia helikopterów... Ok, rozumiem, skrypty. Ale jeżeli tak będzie wyglądało multi, to będzie to MEGA [;

 

Ktoś porównał BF3 do BF2, że powinni tak zacząć robić te gry. Owszem. Wypierniczyć nikomu nie potrzebny SinglePlayer i zająć się Multi. Tak jak w BF1942, Vietnam, BF2.. Niestety. Rynek konsolowy chce singleplayerów.. No, ale nikt nie każe w nie grać. (choć w BC1 i 2 był całkiem przyjemny) - A i ta sama osoba wspomniała, by nazwali to BadCompany 3 - Zgadzam się - za dużo opcji z udziałem kompanów. Baa, na konferencji wspomnieli coś także o tym, że można będzie się przesiadać między jednym członkiem załogi a drugim (chyba że chodziło im o wklejenie tego w singleplayer, najpierw tym, potem tym, znów pierwszym, a potem 3 dla rozmaicenia) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...