Skocz do zawartości
piter1984

OCZ RevoDrive 50GB vs OCZ Vertex 3 60 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam który z tych dysków będzie szybszy do zastosowania jako dysk na system Win7 oba są w miarę zbliżonej cenie, dodam że nie mam sata3.

Na chwilę obecną nie jestem w stanie znaleźć testu porównawczego między tymi 2ma dyskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz maksymalnie około 270 zł na SSD, nawet pomimo braku SATA III, to polecałbym Intel SSD 330 60 GB. Z czasem sprzęt pewnie zmienisz, a dysk zostanie. Do tego Intele są dopracowanymi konstrukcjami i mają pamięci synchroniczne. Ewentualnie 64GB Samsung SSD 830 zostaje za około 300 zł.

 

Odpuść sobie wynalazki typu OCZ Vertex Plus, OCZ Solid 3, OCZ Agility czy OCZ Pertol.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdecydowanie Samsung 830 http://www.ceneo.pl/...4165;0280-0.htm , jest najwydajniejszy w tej klasie pojemności. Mowa o wydajności rzeczywistej a nie pozornej (bzdurnych liczbach na papierze). Do tego Revo nie ma i nie będzie miało Trim + to najstarsza technologia.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżet to 300+/-50 więc nawet intel S520 się łapie... pytanie co warto...

 

Małe SSD 6X GB są chyba najdroższe, w sensie ceny za 1 GB. Znacznie bardziej atrakcyjne cenowo są modele 12X GB, np. Intel 330 120 GB za 400 zł - ja bym zwiększył o te 50 zł "budżet" i kupił coś 2x większego od 60 GB. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...