Skocz do zawartości
otherside

Proc+płyta+RAM <400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kupienia zestaw jak w temacie, najlepiej gdyby kosztował ok. 300 zł.

Moje zapewne dość niewygórowane wymagania:

- dobrze działający Windows 7

- GTA 4

- GTA 5 (ale jak się nie da, to nie)

- grafika w rozdzielczości 1440x900

Do tego chcę podłączyć kartę dźwiękową na PCI, Barracudę 7200.10 i (tymczasowo) DVD-ROM na PATA (choć nie jestem pewien), zasilając całość Fortronem 350W.

Która platforma najbardziej by mi się opłacała? I czy kupić gotowy zestaw płyta+proc z Allegro, czy lepiej osobno wszystkie części?

Jak z ryzykiem przy zakupie używanych części? Chciałbym, żeby cały ten zestaw popracował bezawaryjnie przynajmniej przez rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta mini-ITX ma chyba tylko jedno PCI-E? Jeszcze się zastanowię. Da się ją przykręcić w obudowie ATX i wymagałaby wogóle jakiegoś chłodzenia? W sumie jeden 120mm wentylator na 5V to nie byłaby wcale zła rzecz.

A karty graficznej nie mam zamiaru kupować jeśli to nie jest absolutnie konieczne, a już na pewno nie za tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron g540 + płyta wyniesie cię około 380zł licz jeszcze pamięć minimum 2GB(40zł) kartę graficzną masz już wbudowaną Intel HD, MSI E350IA-E44 fajna ale bardzo ogranicza choć tak naprawdę ma wszystko co potrzeba...

Edytowane przez d4r3kdmf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...