Skocz do zawartości
PanLizaczek

Problem z instalacją Windowsa xp/7 na TZ77XE4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to mój pierwszy temat i pierwszy problem którego nie udało mi sie rozwiązać samemu więc proszę bądźcie wyrozumiali Dołączona grafika

Posiadam nową płytę główną Biostar TZ77XE4 procesor i5 2500k karte graficzną Radeon 6770 HIS FAN 1GB i 2 kości ram Kingston HyperX DDR3 4GB 1600MHz CL9

gdy włączam komputer wyświetla si komunikat:post-193502-0-32479400-1343155597_thumb.jpg (nawet jeśli nie ma podłączonego dysku dvd-romu a grafika jest pobierana z procesora i karta graficzna jest odłączona)

Nastepnie powinien być komunikat czy odpalić system z płyty cd lecz go niema mimo że płyta z Windowsem jest w napędzie dysk i napęd jest widoczny w biosie a uruchamianie systemu jest ustawione z priorytetem na dvd-rom (chyba) post-193502-0-49531700-1343156154_thumb.jpg

Proszę o pomoc jeśli chodzi o zdjęcia to mogę porobić więcej i dorzucam jeszcze stronę z instrukcją http://www.biostar.c...on.php?S_ID=582

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP nawet zainstalowałem na innym komputerze i przełożyłem dysk ale gdy jest ładowanie Windowsa to na 3 albo 2 kresce sie zatrzymuje i nie idzie dalej a na komputerze tym co instalowałem Windows odpala normalnie jeśli chodzi o 7 to nie mogłem jej na tym drugim zainstalować bo pisało coś ze procesor jest 32bitowy a nie 64 ale instalator startował. myślałem że to może być coś z biosem ale chyba go nie uaktualnię bez włączenia systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany okazało sie że był niesprawny dvd-rom kolejny znak że jeśli na Allegro pisze 100% sprawny to nie zawsze jest prawda. jeszcze troszkę martwi mię ten komunikat na początku ale skończę instalować sterowniki i zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...