Skocz do zawartości
Kamil2662

Karta wifi na pci

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiadam najtańsza kartę tp-link wn321g na usb za 20zł. Do routera jest niecałe 10 metrów, sgnał musi się przebić przez 2 pary drzwi. Jakość połączenia jest tragiczna, pingi w grach online, jak battlefield, są dobre ale serwer często cofa moją postać lub nie otrzymuje poleceń od mojej karty wifi i się okazuje że zginąłem 3 sekundy temu, cofa postać o 5 metrów w tył i jest zgon. Szukam karty na PCI z anteną, sygnał i ping mają być na bardzo dobrym poziomie. Wcześniej miałem intermet po kablu, teraz niestety nie mogę go mieć. Musi być wifi. Znalazłem taką kartę:

 

http://allegro.pl/karta-sieciowa-wifi-tp-link-tl-wn751nd-na-pci-w-wa-i2493976875.html

 

Czy utrzyma ona mocny sygnał z bardzo małym opóźnieniem ? Router to tplink

TL-WR340G

 

 

Jeżeli bęzie potrzeba to router też wymienię. Cena za całość to max 200zł, już mam po prostu dość bo praca na tej karcie to męka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie to bierz na PCIe w standardzie N.

 

Jednak nie sądze by miało to sens - lepiej kup przedłużacz USB i usadow gdzieś indziej karte.

Przy tej na PCI i tak byś musiał ciągnąć antene po kablu ...

 

BTW - te karty na PCI sprzedawałem po 20zł i nie chciały iść :>

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ta antena da mi bezproblemowy zasięg, najmocniejszy jaki się da. Jak na razie te wifi to dla mnie porażka. Zastanawiam się nad zestawem router + karta pci w standardzie N. Wszystko od tplinka. Możesz mi coś polecić ? W tym jestem zupełnie zielony.

 

Do teg

Edytowane przez Kamil2662

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na takiej odległości powinno działać bez problemu tak jak jest - wymiana ci raczej nic nie da.

Rownież stawiam na ISP.

sprawdź jak z zasięgiem

http://www.metageek....ducts/inssider/

 

 

Karta na PCI z domyślną antenką wypadnie znacznie gorzej niż USB wyniesione na przedłużaczu Dołączona grafika

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...