Skocz do zawartości
adipolska12

PC do 5600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zajrzeć tu:

http://www.purepc.pl...upowy?page=0,12

http://www.purepc.pl...upowy?page=0,13

 

Za około 5 dni powinny pojawić się nowe propozycje zestawów więc polecam śledzić stronę główną.

Dużej różnicy w podzespołach bym się nie spodziewał, zapewne polecane będą nowsze modele CPU od intela i może zmienią płytę główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

CPU

Cooler

MoBo

RAM

GPU

DVD

HDD

SSD

PSU

Case

5558 zł

Zestaw wyjściowy. Obudowa z filtrami i kontrolerem obrotów, zasilacz i wydajne chłodzenie z wentylatorami Silent Wings. Procesor z odblokowanym mnożnikiem i płyta rekordzistka naszego portalu, a do tego wydajna karta graficzna z 1GHz na rdzeniu co pozwala jej pokonać GTX 680 - ponadto osobiście uważam, że z czasem to Radeon będzie się spisywał lepiej (więcej pamięci i szersza szyna).

 

PS. Ewentualnie jeszcze lepiej taktowanego i znając Asusa pewnie także cichszego PowerColora.

Edytowane przez Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie ogólne pytanie, bo nurtuje mnie już od dłuższego czasu.

 

Dlaczego wszędzie polecacie LiteOn'a iHAS 124 ? Szczególnie przy drogich zestawach, gdzie spokojnie możnaby wstawić iHAS 524..

LabelTag jest na prawdę świetną sprawą, nie potrzeba, żadnych specjalnych płyt jak przy zbędnym LightScribe, a w czasach gdy coraz rzadziej używa się płyt, taka ładnie podpisana, szczególnie ze względu na małą popularność LabelTagowania jest czymś wyjątkowo fajnym Dołączona grafika

 

Szczególnie, że iHAS524 jest średnio zaledwie 20zł droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nats

Nigdzie nie napisałem, że nie jest. Napisałem jedynie, że jest to chłodzenie wydajne, bo jest - choć niektórzy widząc różnicę kilku stopni myślą, że na tym gorszym czekają ich ognie piekielne i nic tylko CPU spłonie.. W każdym razie poleciłem bq! bo jest trochę cichszy i wygląda znacznie lepiej Dołączona grafika Zestaw wyjściowy, więc można rozmawiać i zmieniać, ale jak widać autor nie jest zainteresowany tym jak wydać 5k i być zadowolonym.

 

@Radzio1234

Bo mój Samsung jest głośny, a innych nie sprawdzałem. W ogóle dziwie się, że ktoś jeszcze gotów jest pisać o napędzie optycznym.. Swój kupiłem po roku użytkowania PC tylko po to by zainstalować Assasiny xD W drugiej skrzynce nie mam w ogóle napędu, bo to totalny przeżytek i nie robi mi różnicy kto co sobie wstawi. System stawiam z pendrive, soft pobieram z internetu, gry z platform cyfrowej dystrybucji itp itd

 

Spoko. Znajdę zaraz ten napęd i podrzucę Twoje uwagi do tematu o zestawach na sierpień. Dziękujemy za zwrócenie uwagi i gdybyś miał więcej to pisz nawet na pw ;)

Edytowane przez Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już wydać kasę na napęd optyczny to chociaż mieć w nim coś ciekawego, oprócz niezawodnego działania Dołączona grafika. W sumie masz racje z tym napędem. Sam do 2010 może używałem, a od tamtej pory coraz rzadziej i rzadziej... Co jak co, ale pendrivy i szybki internet wyparły napędy definitywnie.

Chyba, że ktoś ma jakiś konkretny CD w zestawie audio, to może jeszcze napęd będzie mu potrzebny do robienia własnych składanek audio Dołączona grafika . Bo tak to już nie widzę przyszłości. Ewentualnie może jak Blue-Ray się spopularyzuje.

 

Sorry za offtopic i dzięki za wyjaśnienia. Z mojej strony koniec tematu Dołączona grafika Jedynie co to warto czasem polecić 524 zamiast 124, a nuż się ktoś zainteresuje Dołączona grafika

Edytowane przez Radzio1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...