Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Podkręcam Cel. 533 do 633 ale mi się Win nie ładuje? Czemu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Podkręciłem w końcu swojego Celerona 533 do 633 MHz ale teraz mi się Windows niechce załadwać!!! Dlaczego? Dysk widzi (pokazuje O.K) ale nic się nie dzieje. DLACZEGO???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie za niskie vcore tylko watpie zebys mial mozliwosc zmiany na swoim mobo drugim powodem moga byc tez doopiate pamiatki ktore nie chca wstac na wyzszym fsb

tez podobnie uwazam, daj mniej agresywne timingi na ram i poszukaj bo jest gdzies topik zapewne jak za pomoca lutownicy sobie vcore na tych procach podniesc (zawsze jeszcze sa google :) )

 

a i jaki masz dysk choc raczej tak niewielkie podniesienie PCI niepowinno wplynac na prace nawet barracudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie powiedziałeś jaki to cel jeżeli to jest ppga to daruj sobie podkręcanie tego procka ponieważ kręci się beznadziejnie może FSB:75mhz osiągniesz. A na 100mhz to chyba tylko z azot colerem i vcore 3.0V pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jaki to jest procek ppga czy fcpga bo jak ten pierwszy to podkręcanie sobie daruj. Ja mojego 533 fcpga puszczałem od nowości na 666 (fsb 83) przy standardowym napięciu na więcej nie pozwalała płyta, ale jestem pewien że poszedłby na 800Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...