Skocz do zawartości
Qrchak

Prównanie GF9500 vs. AMD APU A8-3870

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy by nie zamienić w ITX-ie C2D E4500 i GF 9500 na platformę AMD A8. Chodzi mi głównie o odciążenie zasilacza SFX bo teraz się potrafi zagotować. Jak wygląda porównanie mojego GF do integry AMD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda porównanie mojego GF do integry AMD?

 

Rodzi się pytanie, w jakiej kategorii to porównywać? Co chcesz na tym robić? Grać? Oglądać filmy, wyświetlać www? Może się okazać, że najlepszy z tej dwójki będzie Celeron G530/540.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli A8-3850? Integra od AMD ma wydajność porównywalną (lub nawet wyższą) do Radeona 4670, wiec jest zdecydowanie lepszy od starego GF 9500 (8600GT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus, chodzi o to że chciałem zwolnić trochę miejsca w Surgo, bo nie ma tam jak ręki włożyć a z grafiką to już w ogóle meksyk ;)

Komputerek służy głównie do netu, i filmów w HD, ale czasem pogram sobie w minecrafta, generalnie chodzi to ok. ale jak odpalę grę to zasilacz trochę nie wyrabia i robi się mocno gorący. Wydaje mi się że taki proc z integrą będzie łagodniej traktował PSU niż to co mam w tej chwili. Intele odpadają z powodu grafiki.

 

Adamlop, Chemik4, dzięki, chyba nie ma się co dłużej zastanawiać i zmienić platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...