Skocz do zawartości
acmilaneo

Dobra myszka bezprzewodowa niekoniecznie do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję myszki o dość sprecyzowanych wymaganiach:

- bezprzewodowa, im mniejszy odbiornik tym lepiej

- aby działała na każdej, albo chociaż prawie każdej powierzchni

- dodatkowe dwa przyciski pod kciuk (cofnij/do przodu)

- scroll "skokowy", z przyciskiem, ale najlepiej bez przesuwania lewo/prawo

- dla praworęcznych

- mile aby klik był cichy

 

W polskich sklepach mogę pomacać wyłącznie tańsze modele, a specyfikacja tych droższych nie jest dla mnie aż tak precyzyjna. Możecie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu, bo sam chcialem zakladac b. podobny. Moze jeszcze mile widzialbym czas pracy na baterii w miare sensowny, typu min. tydzien, a najlepiej 2.

 

Jest w ogole sens brac cokolwiek ponad Logitech M705 Marathon? Praca na baterii 3 lata robi wrazenie, ergonomia wydaje sie ok, bola jedynie wypowiedzi nt. kiepskiej jakosci wykonania i dziwnej pracy rolki. Alternatywy? Cena nie gra roli w sumie, ale glupio mi bedzie wydac 5 stow za myszke...

 

Edit: Ewentualnie, czy ma ktos jakies informacje nt. jakosci wykonania Logitech LX8 w porowonaniu z Logitech M705 Marathon? LX8 mozna jeszcze dorwac na allegro, bateria 8msc wiec bardzo fajnie.

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie ta, wklejana przez Ciebie myszke, za rada SzamboNura. I trzeba przyznac, ze do zastosowan jak wyzej sprawuje sie bardzo dobrze i nie mam sie do czego przyczepic. Wykonanie jak za ta cene zaskakuje, wszystko bardzo dobrze spasowane, myszka dobrze lezy w dloni, przyciski dzialaja sensownie. Jedyna wada jaka do tej pory zauwazylem - okazjonalnie (bardzo okazjonalnie) myszka gubi zasieg, tzn. rozlacza sie, ale to jest sytuacja typu 2x w przeciagu 3tyg. Zaznaczam, nie gram w FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupiłeś Gigabyte ECO600 ??

Jak ona się sprawuje? Nadal zadowolony ?

Czy jest odczuwalne opóźnienie w ruchu przy wychodzenie z "uśpienia" (przerwie w machaniu myszką)?

 

Obecnie używam Logitech MX620 -> prawie wszysko jest super .... To, że wymaga w miarę przyzwoitej podkładki jestem w stanie wybaczyć. Ale irytuje mnie "usypianie" myszy przy bezruchu trwającym kilkanaście / kilkadziesiąt sekund. Po takim uspieniu początek ruchu jest zawsze opóźniony, myślełem, że się przyzwyczaję do tego, ale niestety ...

Dlatego myślę nad zmianą myszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...