Jump to content
AragornPL

D-Link DSL-320B, TP-Link TL-WR1043ND, SB Audigy SE

Recommended Posts

NIEAKTUALNE, może innym razem Dołączona grafika

Witam. Tym razem na sprzedaż:

• Modem ADSL2+ D-Link DSL-320B - działał u mnie z Neostradą 6 i 20Mb, 100% sprawny. W zestawie modem, zasilacz, kabel telefoniczny i własnoręcznie zaciskany kabel UTP kat. 5e (~60cm).

Cena: 50 PLN^

• Router TP-Link TL-WR1043ND - pełnił rolę kolejnego AP/switcha w sieci domowej. FW Gargoyle PL, mogę wgrać domyślne. Komplet stanowi router, trzy antenki i zasilacz + kabel sieciowy, będący przy zakupie.

Cena: 130 PLN^

• Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy SE - kompatybilna z Win7 x64, złącze PCI.

Cena: 40 PLN^

Kontakt na PW, ew. w tym temacie. Dostępne opcje dostawy: przelew, a później poczta/kurier, bądź odbiór osobisty w postaci spotkania na terenie Warszawy, najlepiej nieopodal którejś stacji metra.

SPRZEDANE:

• Blok CPU Frost 3 Duo - niklowany blok na procesor do chłodzenia wodnego, produkt firmy Realitynet. Króćce 8/10, szybkozłączki skręcane. Szczelny i czysty, nie był długo używany. Oferuję tylko sam blok + fabrycznie przytwierdzoną doń multizapinkę, czyli coś takiego.
W posiadaniu mam jeszcze chłodnicę (chyba Blackwater, generalnie odpowiednik BIP/BIX; na wentylator 1x120mm) i pompkę (~Coolriver/Blackwater 12v pod Molex). W obu komponentach szybkozłączki 8/10 skręcane.

Edited by AragornPL

Guest
This topic is now closed to further replies.

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.