Jump to content
Sign in to follow this  
Igloczek

SSD Samsung 830 64GB / Toshiba 2.5' 750GB / Panda Global Protection 3PC

Recommended Posts

• Dysk SSD Samsung serii 830, pojemność 64GB, SATA 6Gb/s, nowy, nie otwierany, kupiony 30 lipca w sklepie X-Kom - faktura i gwarancja - cena 300 zł + kw
  • Dysk przenośny Toshiba StorE alu2 750GB - wielkość 2.5 cala - USB 2.0 - używany 30 godzin - stan idealny - bez paragonu (wygrałem w konkursie) - cena - 260 zł + kw
  • Panda Global Protection 2012 - box, nowy nie otwierany - licencja na 1 rok na 3 PC - cena - 60 zł
  • Dead Island - wersja Platinum Edition - nigdy nie instalowana, płyty nie wyjmowane z opakowania - bez koszulki - cena - 40 zł+kw
  • Magix Photo & Graphic Designer 7 - nowy - 70 zł+kw
  • Magix Video Easy 3 HD - nowy - w Media Markt 99,99 zł - moja cena - 40 zł+kw
  • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Avantage 2060 - nowe, z nie otwieranymi tuszami - bez paragonu (wygrałem w konkursie) - 140 zł +kw
Zdjęcia dla chętnych bez problemu. Wybór formy przesyłki pozostawiam kupującemu (PP, Inpost, kurier, odbiór osobisty, gołębie, bociany i takie tam Dołączona grafika - wszystko na własną odpowiedzialność ). Możliwe allegro.

Kontakt:

Mail: igloczek@gmail.com

Telefon: 785 490 948

GG: 4328842

Pozdrawiam

EDIT. Nowe niższe ceny!

Edited by Igloczek
  • Downvote 1

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.