Skocz do zawartości
dr_Misiek

Win7 x64 - IE9\FireFox jak skopiowac historię stron do reinstralacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam nadzieje że zakładam temat w odpowiednim miejscu.

Otóż czeka mnie reinstalacja systemu (Win7 X64 na to samo). Chciałbym jednak aby po tym zabiegu w IE oraz FireFox była cała dotychczasowa historia przeglądanych stron.

Wyprzedzając co poniektóre odpowiedzi nie chodzi mi o zakładki bo te to wiem jak zabezpieczyć:-)

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie zadziałał.

Tzn. folder się przeniósł ale na nowym systemie jest czysto, pomimo ze i tam zmieniłem lokalizację.

Jeszcze nic straconego gdyż jestem w trakcie zmiany dysku systemowego z OCZ Vertex 3 na Vertex 4 i w tym momencie mam oba te dyski i na obu jest zainstalowany system (taki sam W7x64).

Zatem jakieś inne pomysły/sugestie jak przenieść historię IE9 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co kolega podesłał to przenosi tylko tymczasowe pliki internetowe, wątpię czy to załatwi jednocześnie przeniesienie historii odwiedzanych stron.

Spróbuj może różnych programików do backupu ustawień IE, taki np. http://www.backsettings.com/internet-explorer-backup.html potrafi - przynajmniej wg autora - przenieść historię i nie tylko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...