Skocz do zawartości
astray

Duron 700 i przepalanie mostkow

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak : zabralem sie za przepalenie odpowiednich mostkow (2) i polaczeniu 1 zeby otrzymac mnoznik 9X wedlug schematu na stronie ocenside.de, all wygladalo ok, nap 12v 2 kabelki pstryk i tak 2 razy, jednak komp nie reaguje, nie musialem nawet laczyc przepalonych mostkow i tak wstal jako 7X100, czyli jesli przepalilem 1 a drugi widocznie nie, to czemu komp bez problemu wstaje z jednym nieprawidlowo przepalonym mostkiem ?? jutro sprobuje przepalic jeszcze raz ten ktory "niby" nie jest przepalony, ale co dziwne, temperaturka spadla z 43 stopni i teraz urtrzymuje sie ~36, o co chodzi ? :P i jak dokladnie sprawdzic czy mostek jest przepalony ? pod lupa dobre bedzie ? troszku namieszalem ale prosze o porady, bo jakos mi to palenie mostkow nie idzie :D thx a lot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ecas jak ja i niemoże w biosie zmienić mnoznika :idea:

Bardzo mnie to interesuje napisz jutro co ci się udało z tym zrobić to może też spróbuje w weedend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ecs to mozna przylutowac pare kabelkow i juz mnoznik da sie zmieniac

a ze ecs nie szkoda lutowac to sie pobawic mozna

mógłbyś napisać coś dokładniej alebo jakiegoś linka dać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebardzo moge :P

ale poszukaj ,niedawno ktos dalal linka

chodzilo o plyty ecs k7s5a i l7s7a2

tam jest tez do sciagniecia bios o/c do tych plyt

a oprocz tego dokladny mod za pomoca lutownicy do k7s5a na mnozniki ,pasuje raczej do wszystkich plyt,bo dziala na zasadzie laczenia nozek (i mozna go przy odrobinie fantazji uproscic do ustawienia jednego mnoznika)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...