Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Samsung Galaxy S 2 czy Note?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marantz5003

Witam. Stoję przed trudnym wyborem pomiędzy tymi dwoma smartfonami. Co byście wybrali i dla czego? Nowy Galaxy S 2 to wydatek 1400zł, natomiast Note mogę mieć również nowy za 1550zł. Są miedzy nimi jakieś różnice prócz szybszego procesora i większego wyświetlacza w Note?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie z kupnem notka, po nim każdy kolejny telefon będzie się wydawał miniaturką.Dołączona grafika Duży ekran jest idealny do czytania, oglądania anime z napisami. Do kieszeni mieści się idealnie, nawet do bardzo ciasnych spodni wchodzi bez najmniejszego problemu. Rozmawia się przez niego bardzo dobrze, wygląda jak każdy inny duży smartfon. Rysik bardzo się przydaje, robię masę odręcznych notatek. Ja swojego zamienię pewnie dopiero na Note 2, genialny telefon.

 

Edyta: gdybym w ogóle miał myśleć o konkurencie dla note, to raczej stawiałbym na Galaxy Nexusa zamiast sgs2.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Interesuje mnie to czy Note oferuje taką samą jakość dźwięku na słuchawkach (senheiser cx 300) jak Galaxy S II. Podłączone do do s-dwójki grały świetnie, ciekawe jak jest z tym w Note.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawial Note , dzwiek powinien miec twj samej jakosaci co mniejszy brat

dodam jescze ze jako posiadacz SGS2 wlasnie czekam na premiere Note 2 ktory prawdopodobnie bedzie moim nastepnym smarphonem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Na stronie producenta nic nie ma o odtwarzaniu formatu Flac, na którym najbardziej mi zależy. Orientuje się ktoś czy Note potrafi to odtwarzać? Dziś chyba go kupię, bo okazało się, że różnica w cenie między S2, a Note to 100zł.. Chyba zbliża się premiera Note II stąd te obniżki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...