Skocz do zawartości
maxymili

notebook 14"

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję do małej firmy małego lapka najlepiej 14".

Musi mieć win 7, office najlepiej 10.

Ważne dla mnie będzie czas pracy na baterii, jakość, cisza. Możliwość zamiany dysku na SSD przy zakupie mile widziana.

 

Cena w sumie z softem do 3500 brutto max, tańsze rozwiązania mile widziane.

Co polecicie?

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13" może i mógł by być, ale tak, klawiatura numeryczna może się przydać, mogę na nim sporo pisać. Wtedy stacja dokująca z klawą i duży monitor. Moc obliczeniowa w szczególności procesora musi być na tyle duża aby pracować na wielkich bazach danych. Swego czasu robiłem coś takiego na kompie z PIV starszej generacji i była masakra. Jedna operacja zajmowała mu ok 30 minut. Czas to pieniądz więc tak to nie może działać. i3 powinien wystarczyć do w miarę rozsądnego tępa obliczeń, więc pod tym względem ok. Tylko samsunga nie uważam za firmę spełniającą moje oczekiwania. Każdy do tej pory produkt tej firmy jaki kupiłem (telefony, drukarka) miał jakieś wady, które sprawiały, że czekałem aż będzie czas na zmianę. Nie chcę tego powtarzać więc samsung odpada. zresztą cena za 13 nie wydaje mi się atrakcyjna. Nie musi też być aż tak płaski bo i po co?

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowałbym w DELL E6420 + dock z allegro

http://allegro.pl/dell-e6420-i5-2520m-4-gb-ssd-9-cell-wwan-i2555076884.html

http://allegro.pl/dell-e6420-i5-2540m-8gb-bt-cz-linii-pods-kl-mod-3g-i2533356066.html

 

Ja własnie czekam na moją nową E6430, sprzęt naprawdę dobrze wykonany oraz 3 lata gwarancji NBD(czyli technik przyjeżdża do Ciebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...