Skocz do zawartości
piter_praga

Zestaw: Płyta, pamięci, procesor do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie poszukuję te trzy części w kwocie do 1000zł. Nie wiem co kupić, ponieważ nie jestem na bieżąco w rynku części komputerowych. Reflektuję się na procesor ze stajni AMD, najlepiej model dający się mocno podkręcić, oraz solidną płytę. Do tego jakiś tani, sprawdzony cooler, oraz pamięć. Komputer jest pod gry. Co polecacie?

Edytowane przez piter_praga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podkrecac to chcesz dla sportu, czy wydaje Ci sie ze podkrecenie procka da Ci jakies korzysci w grach ?

Obecne i5 sa wystarczajace na stock nawet do najmocniejszych kart. Nie wiem na co masz zamiar wymienic swojego gtx275.

Moze wystarczy i5 3450+B75+4GB ram ?

Edytowane przez adamlop
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD... Nawet jeśli kupisz "potężnego" bulldożera i go podkręcisz, to nie otrzymasz takiej wydajności, jaką daje "zwykły" Intel Core i5. Dlatego ja proponuję zrezygnowanie z OC i zakupienie takiego zestawu (ceny z Agito.pl):

Intel Core i5 2320 3.0GHz - 715zł

MSI B75A-G43 - 275zł

Kingston HyperX Blu DDR3 4GB 1333MHz CL9 - 95zł

Wychodzi 1085zł, nieco powyżej 1000zł, ale warto. Zaznaczam, że na tej płytce nie podkręcisz procesora.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...