Skocz do zawartości
ath

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


http://www.sleepingdogs.net/


premiera:
14 sierpnia 2012 ( światowa data premiery )
17 sierpnia 2012 ( data wydania w Polsce )
14 sierpnia 2012 ( premiera w USA )

Sleeping Dogs pierwotnie miała być trzecią częścią serii True Crime, jednakże po perturbacjach prawnych konieczna okazała się zmiana tytułu, aczkolwiek nie konceptu gry. Tym razem przenosimy się na Daleki Wschód. Fabuła jest też silnie zainspirowana azjatyckimi filmami sensacyjnymi ze szkoły Johna Woo, takimi jak np. Hard Boiled.
W grze poznajemy detektywa Wei Shena, który próbuje przeniknąć do struktur niebezpiecznej przestępczej organizacji – Sun On Yee. Żeby zdobyć zaufanie gangsterów Wei musi wykonywać polecenia, pnąc się w hierarchii mafii. Droga prowadzi przez wiele mniejszych i większych zleceń, podczas których zasiadamy za kierownicą szybkich samochodów, skaczemy po dachach i walczymy z przeciwnikami wręcz.
Wymienione wyżej elementy są główną treścią Sleeping Dogs. Bohater szybko uczy się sztuk walki, korzystania z najróżniejszych broni i wielu innych technik siania destrukcji. Miejscem akcji jest wspominany Hongkong, podzielony na kilka zróżnicowanych dzielnic (od tonącej w przepychu Central HK, aż po biedną Aberdeen). Oczywiście w mieście pojawia się wiele pobocznych zadań i wyzwań, które urozmaicają zabawę.
Istotnym elementem gry jest moralny aspekt pracy detektywa pod przykrywką, silnie inspirowany Splinter Cell: Double Agent. Gracz musi uważać, by z jednej strony nie przeciągnąć swojego bohatera na ciemną stronę, a z drugiej – by utrzymać zaufanie nowych pracodawców.
Inspiracje niezliczoną ilością amerykańskich i azjatyckich filmów akcji widoczne są w przestylizowanej, wyrazistej oprawie produkcji. Wizualnie gra prezentuje się naprawdę dobrze i oddaje klimat wschodnioazjatyckiej metropolii w pełnej krasie.

gry-online.pl


No i na koniec filmik od "total bizkita"

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZI3AeT9pI9w&feature=g-all-u

---

Zapowiada się fajnie, coś jak saints row, takie bardziej arkadowe gta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wow, to nawet tematu nie było?

 

Ja mam zamówione w Muve ze zniżką, wyszło 76 zł z wysyłką.

 

Zapowiada się fajnie, brakuje sandboksów. Saints Row to jak dla mnie totalne ciach!ły, bo w końcu parodia GTA, tutaj zanosi się na coś dużo ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już śmigam i już mam małty problem.

Nie wiem jak porwać samochód w czasie jazdy.

 

Jadę za samochodem, wciskam odpowiedni klawisz i strzałka robi się zielona. Coś pewnie trzeba wcisnąć, ale niestety nie wiem co, a przycisk odpowiedzialny za interakcję powoduje wyskoczenie z samochodu na ulicę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji gry to samo.

 

p.s.

Co do mojego pytania dwa posty wyżej.

W czasie jazdy wciskamy przycisk przeskakiwania z pojazdu na pojazd (domyślnie q) i kiedy strzałka robi się zielona puszczamy przycisk i wciskamy go ponownie.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić za 60zl z aledrogo? Zapowiada sie ciekawie.

 

Ja kupiłem za 99zł i nie żałuję.

 

 

 

Tez chcialem kupic ale podobno sterowanie klawa + mysz mija sie z celem, trzeba pada.

Dlatego odpuscilem sobie.

 

Może jeśli ktoś grał tylko na padach. Ja od zawsze gram w zestawieniu klawiatura + mysz i problemów nie mam. Ciosy typu combo nie sprawiają problemów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak oceniacie caloksztalt gry? Czy poza fabula (dobra z tego co wszedzie pisza) w grze nie wieje tandeta jak saint row? Bo model jazdy wyglada na troche drewniany, dlatego jestem ciekawy jak jest z reszta elementow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pokarało mnie za ostatnie bronienie pecetów na jednym konsolowym forum.

 

Żeby wejść w ogóle do menu musze wyłączyć Steam Overlay i desktop composition. A potem trzeba odczekać 10 minut żeby wczytać gre/benchmark. Masa ludzi ma ten problem, i masa ludzi ma mase innych problemów. W międzyczasie na konsolach wkładają płytke i grają.

 

ciach!a pecetoza, co za ciach!o. Kupno gier pecetowych na premierze to szczyt idiotyzmu. Ciekawe kiedy i czy w ogóle gra bedzie grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Znajomy na 670 też gra bez problemu, poza tym że ma stuttering.

 

Logo AMD Power na starcie gry to jakaś komedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Email od Cenegi.

 

Dziękujemy za kontakt i przepraszamy za zaistniały problem.

Opisany przez Pana problem jest nam znany i pracujemy obecnie nad jego rozwiązaniem. Z informacji, które posiadamy w chwili obecnej wynika, że najprawdopodobniej zostanie on naprawiony jeszcze dziś wieczorem. Przepraszamy za niedogodności.

Generalnie takie info powinno być na ich głównej stronie, a nie z łaską w emailu.

 

Pzdr.

 

UPDATE:

 

Język polski powrócił na STEAM.

Edytowane przez marcell
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja to bym chciał żebym w ogóle mógł grać, a nie musiał czekać 10 minut na wczytanie się gry. Bo póki co to nawet nie zacząłem przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza przy szybkiej jeździe :)

 

 

Ja już skończyłem główną część fabuły.

Zostało mi jeszcze kilka mniej znaczących zadań do wykonania.

Grało się dobrze, ale trochę za krótko.

 

Najbardziej podobał mi się system walki, na który producent położył duży nacisk. Widać to choćby po tym, że broni palnej prawie nie używałem.

Klawiatura + mysz dały radę podczas walki i w czasie jazdy. Co do samego prowadzenia samochodów to przypomniał mi się Midnight club 2, w którego grałem całymi godzinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując (...)

- gra się ładuje normalnie, [parę sekund]

- lepiej pad, niż klawiatura

- praca kamery w porządku, nie zauważyłem jakiś dziwnych problemów z kamerą,

- optymalizacja hmm.. czasem dziwne spadki FPS, ale może to przez mało pamięci na karcie, generalnie jest bardzo dobrze [o niebo lepiej niż w GTA]

- fabuła na tyle dobra, że wciągaaaaa Dołączona grafika

- tylko te pustki na ulicach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę na padzie i graficznie wyglada to nie najgorzej. Walka w recz moze byc ale nie umywa sie do np Batmana. Niestety jazda to porazka, model jest tak drewniany ze rece opadaja, ulice sa puste jak po apokalipsie a samochody w wiekszosci to drewniane klocki. Nie dziwie sie ze w demie nie dali jezdy samochodem heh ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie lubi, i takich nie ma. Widziałem u niego tą grę, chyba że Fraps i ludzkie oczy kłamią.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA zabija wydajność(dokładnie ssaa) zmień na normal , by grać na high musisz mieć 680 sli lub 690.

 

Znajomy na GTX 670 gra z AA na High w 1080p i nie narzeka.

 

Spokojnie Panowie Dołączona grafika

 

Zmieniłem AA z Very High na High i jest super - zero spadków.

 

Podejrzewam, że Ty Sideband piszesz o trybie Very High a Harry o High i stąd ta rozbieżność.

Rzeczywiście z AA vhigh nie da się grać komfortowo na moim konfigu (ahh te porty z konsoli Dołączona grafika ) ale na High jest jak najbardziej ok .

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A jest Very High? Myslałem że High i Extreme. Extreme faktycznie zabija wydajność bo to SSAAx4, ale High to SSAAx2 i działa całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...