Skocz do zawartości
ath

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu zakupiłem sobie gierkę, lecz okazało się że nie działa :/ ciągle wyskakuje błąd z d3dx11.dll. Wyczytałem na google, że jest to błąd directx11, problem jednak w tym ze ja posiadam najnowszego dx11, wszystkie inne gry mi działają bez najmniejszego problemu. Wie ktoś jak to ominąć ? Bo szczerze kupiłem grę, specjalnie odłożyłem sobie 100 zł z wypłaty a tu taka klapa :/ Z czystej ciekawości pobrałem dziś sobie 2 inne wersje z neta - SKIDROW i coś 3DM, lecz każda z nich posiada identyczny błąd :/ Wersje windowsa jakie mam to Vista i Windows7, instalowane od nowa, przinstalowywane na obydwóch to samo jest i tlko z tą grą. Kompa mam dobrego bo BF 3, Max Payne 3 działają na max ustawieniach. Propsiłbym o jakieś rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie już sprawdzam i dam znać czy podziałało Dołączona grafika

 

A więc tak - błąd z d3d11.dll zniknął i pojawił się nowy - "Nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateDXGIFactory1 w bibliotece dxgi.dll."

 

Cokolwiek to znaczy :P Wiecie jak temu teraz zaradzić ?

 

Tak w ogole to czemu tylko z tą grą mam takie problemy, nigdy przedtem nic takiego nie było ? :P

Edytowane przez Pawel1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i co z tego że u ciebie. Pisałem już, masa ludzi ma ten problem, na oficjalnym forum jest pełno postów. Dodatkowo jak się włączy Steam Overlay, to gra sie wiesza na ekranie startowym.

 

A developerzy napisali że takiego problemu nie spotkali, więc nie wiedzą jak naprawić.

 

Mnie pokarało za kupno gry pecetowej na premierze, dodatkowo od kompletnie nieznanego deva. Zobaczymy czy w Borderlands 2 sie bedzie dało grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Przede wszystkim fabularne, graficznie, system walki, zwolnienia w odpowiednim momencie. To co mi się nie podoba to jazda (poza bączkami), abstrakcyjne przyspieszenia i prędkości, policja i sporo kłopotów technicznych. Jestem jeszcze w miarę na początku ale gra wciągnęła mnie bardziej niż max payne3, który powędrował w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...