Skocz do zawartości
Jackon

E8200 oszust

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na tym forum więc na początu chciałbym się przywitać. Mam 16 lat, interesuje się komputerami (uczyłem się C# jednak średnio mi idzie). Mój problem przedstawia się następująco: naszła mnie dziś chcę na lekki OC mojego E8200 nigdy nie ruszanego na początek zainstalowałem OCCT 4.3.1. Test wykazał bd dziwne temperatury(foto). Czy jest jakiś inny sposób na pomiar temperatur bo bez tego nie chcę się tykać OC ?

post-193736-0-47115000-1345125018_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Naucz się tytułować tematy jak człowiek nie jak gimbus.

2. Naucz się pisać poprawnie bo nie ma czegoś takiego jak coller.

3. Od kiedy element chłodzący ma mieć po aktywnej stronie chłodzenia temperatury wyższe niż mały kawałek krzemu?

4. CoreTemp. Nie zrzut z OCCT na podstawie AIDA itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Orgiusz zainstaluj http://www.alcpu.com/CoreTemp/ i sprawdź temperatury

Orgiusz litości dla kota bo niedługo tu będzie jak na idg, zero pomocy i sama jazda po nowych userach, koniec końców zostanie tu garstka starych zgredów, koleś jest gimbusem to czego oczekujesz poziomu magistra ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi moderatorze, wiem że temperatura na coolerze musi być mniejsza od temperatur na rdzeniach jednak jest ona chyba zbyt wysoka( aktualnie mam 55 oC przy przeglądaniu internetu), kojarzy mi się, że gdzieś czytałem o awaryjności czujnika(ków) temperatury w e8200. Po mimo to, że temperatura na radiatorze jest według mnie dość wysoka można chyba przyjąć, iż czujnik temperatury przekłamuje gdyż Core Temp jak i Real Temp wskazują temperatury rzędu 100oC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiator rozumiem, nie ma grama kurzu?

Pasta jaka jest pomiędzy radiatorem a cpu?

Wszystkie pushpiny dobrze trzymają?

Coller boxowy ... teraz pod radiator podłożyłem czujnik termometru elektronicznego i wskazuje ~46,47 oC a RealTemp wskazuje temperatury skaczące od 70 do 80 oC...

 

Co znaczy pod radiator? Pomiędzy radiator a procesor czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...